18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealny Mirosław W.

rewer • 2015-05-27, 11:15
Stanął facet przy ulicy, podniósł rękę, żeby zawołać taksówkę i w tym momencie zatrzymała się taryfa.
- Perfekcyjnie trafiony moment! Identycznie jak Mirek - mówi taksówkarz.
- Kto??? - pyta pasażer.
- Mirosław Woźniak... Jest to facet, który wszystko robił w samą porę. Podobnie jak nadjechałem w chwili kiedy pan podniósł rękę. Dokładnie tak wszystko wychodziło w życiu Mirkowi - jednym słowem idealnie.
- Nikt nie jest idealny.
- Ale w przypadku Mirka właśnie tak było. Był wspaniałej atletycznej budowy. Mógł wygrać Wielkiego szlema w tenisie. Mógł grać w golfa z profesjonalistami. Śpiewał jak słowik, tańczył jak gwiazda z Broadwayu. A jak grał na fortepianie! Był niesamowitym facetem.
- No to rzeczywiście był wspaniałym człowiekiem.
- Ale to jeszcze nic! Miał pamięć jak komputer. Pamiętał urodziny wszystkich których znał. Znał się na winach, do którego dania ma które zamówić oraz jakim widelcem jeść poszczególną potrawę. Umiał naprawić wszystko. Nie jak ja. Kiedy wymieniam bezpiecznik, pół ulicy zostaje bez prądu... Ale Mirosław Woźniak robił wszystko idealnie.
- No niesamowity facet!
- Zawsze wybierał najszybszą drogę przez miasto. Nie jak ja. Ja zawsze utknę w korkach... Ale Mirek nigdy się nie pomylił. Zawsze był idealnie ubrany, a buty miał zawsze idealnie wyglancowane. Był doskonałym człowiekiem! Nikt się nie może porównać z Mirosławem Woźniakiem.
- Wyjątkowo ciekawa osoba. Jak go pan poznał?
- Nigdy go nie poznałem. Ale ciągle o nim słyszę To były facet mojej żony.

BongMan

2015-05-27, 11:19
Ożesz k***a, jakie prawdziwe.

zgonex

2015-05-27, 11:38
nie rozumiem facetów, jak można sobie na coś takiego pozwalać? jakby laska wyjeżdżała mi z takimi tekstami, kazałbym jej do niego sp***alać. jeśli był taki idealny to leć do niego. na serio ktoś ma taki związek, że słucha dzień w dzień podobnego pie**olenia?

Ia...........n7

2015-05-27, 11:47
No a powiedz takiej księżniczce że twoja była lepiej robiła loda albo że miała większe cycki to zobaczysz co będzie się działo.

An...........or

2015-05-27, 12:57
zgonex napisał/a:

nie rozumiem facetów, jak można sobie na coś takiego pozwalać? jakby laska wyjeżdżała mi z takimi tekstami, kazałbym jej do niego sp***alać. jeśli był taki idealny to leć do niego. na serio ktoś ma taki związek, że słucha dzień w dzień podobnego pie**olenia?



Zgadzam się,że takiego szmatławca należałoby wyj***ć z otoczenia.

Ale zdziwiłbyś się ile osób siedzi w takich patologicznych związkach (albo jeszcze gorszych).
Wielu facetom ku*as rozum odbiera, i siedzi z okropnymi k***iszczami, byleby tylko por*chać, sporo babek wiążę się z kimkolwiek kto się nawinie, byleby nie być same. Popie**olone? Pewnie! Ale idiotom nie przetłumaczysz.
Jak już kiedyś wspominałem, mam kumpla co suka nim kąty wymiata,nic bez jej zgody nie zrobi, ale nie wytłumaczysz mu. Ciągle powtarza,że lepsza taka niż żadna :samoboj:

K2M1L

2015-05-27, 13:58
Ian7 napisał/a:

No a powiedz takiej księżniczce że twoja była lepiej robiła loda albo że miała większe cycki to zobaczysz co będzie się działo.



Ostatnio powiedziałem tak swojej, w łóżku, w żartach... To mi zrobiła taką laskę, że ja pie**olę ;o

Zresztą ona lubi wszystko, szarpanie za włosy, ściskanie za szyję... Hmm, pasowałaby tu.

ZboczeniecDzieci

2015-05-27, 14:35
K2M1L napisał/a:


Zresztą ona lubi wszystko, szarpanie za włosy, ściskanie za szyję...


Potwierdzam.

K2M1L

2015-05-27, 14:59
ZboczeniecDzieci napisał/a:


Potwierdzam.



Ona też mówi, że jak Cię szarpie za łoniaki to jej staje

okrutnyCham

2015-05-27, 17:36
zgonex napisał/a:

nie rozumiem facetów, jak można sobie na coś takiego pozwalać? jakby laska wyjeżdżała mi z takimi tekstami, kazałbym jej do niego sp***alać. jeśli był taki idealny to leć do niego. na serio ktoś ma taki związek, że słucha dzień w dzień podobnego pie**olenia?



potwierdzam k***a.. (historia prawdziwa) znam jedną starą babę, nie raz słyszałem jak właśnie tak pie**oliła w obecności swojego starego.. że k***a wszyscy wkoło idealni tylko k***a nie on..
on to stary już dziad był i już nie mógł wytrzymać jej pie**olenia.. powiesił się w swoim pokoju :szydera:

The_Generat

2015-05-27, 17:41
zgadzasz się na małżeństwo i żonę to zgadzasz się automatycznie na słuchanie pie**olenia, takie czy inne ... co za różnica

Pan_Doktur

2015-05-27, 21:28
The_Generat napisał/a:

zgadzasz się na małżeństwo i żonę to zgadzasz się automatycznie na słuchanie pie**olenia, takie czy inne ... co za różnica



Czyli godzisz się na bycie małżeńską p*zdą? Masz żonę?

W............R.

2015-05-27, 22:39
Kurna, tak czytam i czytam... i doszedłem do wniosku, że mężowie moich ex mają przej***ne :)

vipcypr8

2015-05-30, 22:26
zgonex napisał/a:

nie rozumiem facetów, jak można sobie na coś takiego pozwalać? jakby laska wyjeżdżała mi z takimi tekstami, kazałbym jej do niego sp***alać. jeśli był taki idealny to leć do niego. na serio ktoś ma taki związek, że słucha dzień w dzień podobnego pie**olenia?



I pewnie dlatego nie masz dziewczyny. :)