18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idę upierdolić stejka :-D

Heydash • 2018-08-30, 13:54
'W rzeźni jak to w rzeźni
Czas wątpliwości szybko mija
Nie ma miejsca na myślenie
Bo tu się nie myśli, tylko zabija'
:idzwch*j:


A macie tutaj trochę tej trawiasto-pedalskiej propagandy :swinia:

TB303

2018-08-30, 13:59
Mogę oglądać jak ludzi katują i torturują, ale nie biedne zwierzątka!
Ludzie to k***y... Buuu... :cry:
A tak serio, daję piwo i mam nadzieję, że wejdzie na główna, bo przepraszam, ale jeśli jest na YT - to tym powinno pozostać na sadisticu.
Nie zawiedziecie mnie i rozpętacie gówno-burzę? :amused:

~Velture

2018-08-30, 14:11
Ja tam z mięsa nie zrezygnuję. Takie filmy mnie nie ruszają. Całego nie oglądałem ale przeskoczyłem kilka miejsc. Nie wiem czy w filmiku jest pokazany rytualny ubój czy nie ale powinno się to też pokazać jak żydki i muzułmanie ubijają zwierzęta.

Jestem za humanitarnym ubojem i nie podoba mi się takie coś ale dalej będę jadł mięso. Niech zrobią zakłady gdzie zwierzęta nie cierpią podczas życia i będę pierwszym który to poprze ale świat jest jaki jest i żeby mieć kurczaka po 5zł/kg albo schab b/k za 9zł/kg to czary nie istnieją.

nwonigers

2018-08-30, 14:14
up, trafiles w sedno. Tylko ze w tych zakladach jedyne co jest zle to ludzie, ktorzy wykonuja te prace. Skoro im przyjemnosc sprawia bicie tych zwierzat powinni wypie**alac stamtad. pewnie nie wszyscy tacy sa ale te zle jednostki trzeba usuwac a tak to nie mam zastrzezen. W koncu musimy jesc mieso.

Noside

2018-08-30, 14:16
Sfrustrowany facet w części ze świniami wyżywa się na nich, bo chciał zostać piekarzem. Poznaję to po broni, którą okłada wieprzki - łopacie do chleba.

poligon6

2018-08-30, 14:16
To co tu widzimy to uroki przemysłowego chowu zwierzat. Potem ludzie wpie**alaja takie gówno i dziwia się ze dostaja raka.

Pamietam jak przerabiałem "swojska" połówke swiniaka na kiełbasy, czyli robiłem świni reinkarnacje. Wpadł znajomy i mówi że mieso musi byc zepsute bo smierdzi, ze sklepy tak nie wali. Mieso z domowego chowu ma specyficzny zapach, to z przemysłowego smakuje jak papier. Zarówno wieprzowina, drób czy np królik maja ten specyficzny zapach a raczej aromat, niewazne ile byś mył i moczył mieso.

Ten sam znajomy za nic swiecie nie zje domowej wedliny bo mu rosnie w ustach, jest przyzwyczajony do masowego smaku przepełnionego chemia i atraktorami smakowymi. Tak sie kreuje smak od najmłodszego, prawdziwe smaki i zapachy odchodza w zapomnienie.

Dlatego współczuje ludziom wpie**alajacycm "wędliny" z marketów albo kebsy u ciapaka. Żrą najgorszy syf jaki jest mozliwy, a swoimi wyborami konsumenckimi tylko pogłebiaja patologie.

W Niemzcezch w kazdym miasteczku jest rzeźnik/masarz, który sprzedaje normalne mieso. Marketowy syf kupuja tylko uchodźcy i gasarbaiterzy. Tak samo maja lokalne browary, nie koncernowy syf. Oczywiście do czasu jak im muslimy pozwola.

wu...........py

2018-08-30, 14:34
najgorsze jest to ze potem mieso z takich zwierzat trafia do sklepow, zwierzeta tak traktowane przed smiercia wydzielaja jakas substancje, ktora sprawia ze mieso jest zylaste, dlugo sie dusi itd. rozumiem zabijac i jesc ale humanitarnie, bez stresu, aby zachowac jak najlepszy smak

Karbit83

2018-08-30, 14:48
Dam piwo bo na sadola się nadaje, ale mięso i tak będę jadł bo lubie.

ProVVe

2018-08-30, 16:37
Mam mikroświnkę, jem nadal mięso bo k***a dlaczego nie... Natomiast nie godzę się na takie pozyskiwanie. Powinny być uśmiercane sprawnie i z jak największym mozliwym zminimalizowaniem bólu i sadyzmu. Ciekawostka, że prosiak i każde inne zwierzę doznające stresu przed ubojem jest gorszej jakości przez zachodzące procesy chemiczne. Innymi slowy jest ch*jowe w smaku. Same świniki są cholernie inteligentne... Wiem po swojej niszczycielce hahaha.

lakeroll

2018-08-30, 16:50
znowu manipulacja emocjami

Ghettur

2018-08-30, 20:04
Ciekawe co się robi z takich zmielonych kurcząt razem ze skorupką jajka. Wie ktoś może? Jakiś nawóz czy pakują to do nagetsów w maku?

ddss

2018-08-30, 20:07
Ta po prawej przypomina trumpa.

bastolinii

2018-08-30, 20:20
OOOo ch*j tu chodzi? Lubię opie**olić miecho i nic się nie zmieni. j***ć małe świnki, lubię je na patyku jak saszzłyki

pacman_shazzam

2018-08-30, 20:21
lubię opie**olić dobre mięsiwo, ale jakoś tak smutno jak zwierze musi tak cierpieć. co zrobisz? ¯\_(ツ)\_/¯

HalfGod

2018-08-30, 20:33
To h*j w porównaniu do tego co działo się w Oświęcimiu i itp.