18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idąc do piekła bram

T3RMINATOR • 2021-05-18, 22:08
2 facetów tylko a mogło być więcej.


Zasysacz

2021-05-18, 22:22
Jeden w szoku to az z kapci wyskoczył ;D ale widać ze sami faceci szybka akcja od razu do roboty ziomków ratować a nie jak niektóre baby głupie p*zdy najpierw krzyk a potem dalej krzyk.... i h*j a ktoś kona a idiotcejednej z druga wypadł mózg.

PyskatySkurwiel

2021-05-18, 22:30
Zasysacz napisał/a:

Jeden w szoku to az z kapci wyskoczył ;D ale widać ze sami faceci szybka akcja od razu do roboty ziomków ratować a nie jak niektóre baby głupie p*zdy najpierw krzyk a potem dalej krzyk.... i h*j a ktoś kona a idiotcejednej z druga wypadł mózg.



Zamknij p*zde mizoginie. nawet sie k***a porządnie wypowiedzieć nie potrafisz, a się wozisz.

Lobo24

2021-05-18, 22:33
UPy
Przestańcie nim skończy się płaczem.

CzerstWybut

2021-05-18, 23:14
Zasysacz napisał/a:

Jeden w szoku to az z kapci wyskoczył ;D ale widać ze sami faceci szybka akcja od razu do roboty ziomków ratować a nie jak niektóre baby głupie p*zdy najpierw krzyk a potem dalej krzyk.... i h*j a ktoś kona a idiotcejednej z druga wypadł mózg.





PyskatySk***iel napisał/a:

Zamknij p*zde mizoginie. nawet sie k***a porządnie wypowiedzieć nie potrafisz, a się wozisz.






PyskatySkurwiel

2021-05-19, 18:53
@CzerstWybut

no i? ch*j mnie obchodzi twoja rzekoma opinia o mojej infantylności.

Lobo24 napisał/a:

UPy
Przestańcie nim skończy się płaczem.



Płacz, jak lubisz.

Zasysacz

2021-05-19, 20:00
PyskatySk***iel napisał/a:

Zamknij p*zde mizoginie. nawet sie k***a porządnie wypowiedzieć nie potrafisz, a się wozisz.



Nick z sadola widzę mocno trafiony dobra samocena.