18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ich prawdziwe cele (film ocenzurowany na YouTube)

OpenStreetMaps • 2020-07-11, 10:03
Proszę moderatorów o nie usuwanie tego filmu dodanego w postaci linku lub sprawienie żeby odtwarzał się tutaj.

Z YouTube ten film został usunięty gdyż nie pasuje do powszechnie głoszonej narracji.
Taką to teraz mamy wolność słowa. Że żyjemy w bańce informacyjnej a jeśli ośmielony się pomyśleć inaczej niż głosi ogólnie przyjęta narracja to sami siebie uważamy za odmieńców i lepiej żebyśmy się ze swymi odmiennymi poglądami publicznie nie wychylali bo za to jest kara.

Mowę tolerancji mojego autorstwa z byt często usuwają z YouTuba z sekcji komentarzy a Facezbuk nawet zlikwidował mi konto za uparte publikowanie treści dobitnie prawdziwych choć nie obraźliwych.
Cytuję sam siebie:
"W ramach wszechobecnej tolerancji należało by okazać współczucie osobom cierpiącym na homofobię.
Fobie to psychiczne zaburzenia lękowe. Nie widzę powodu żeby kogoś kto odczuwa lęk przed osobami o odmiennej orientacji seksualnej potępiać i stygmatyzować . Należy chronić takie osoby przed ekspozycją na to co wywołuje u nich bardzo nieprzyjemne odczucia. Nikt normalny osobie z lękiem wysokości nie karze stawać nad przepaścią aby napawać się tym jak cierpi. Jakim to trzeba być bezdusznym nietolerancyjnym gnojem żeby osoby cierpiące na homofobię narażać na cierpienia spowodowane widokiem tęczowych parad epatujących seksualnością jednopłciową co w ludziach mających lęk przed tym wywołuje odruch wymiotny . Wstydźcie się nietolerancyjni egoistyczni tęczowi! "

Link do filmu :

https://www.cda.pl/video/5425596a6?wersja=1080p

McQurwa

2020-07-11, 10:24
wrzucasz materiał na portal o kompletnie innym profilu i żądasz nie usunięcia go.

OpenStreetMaps

2020-07-11, 10:44
McQurwa napisał/a:

wrzucasz materiał na portal o kompletnie innym profilu i żądasz nie usunięcia go.



Uważasz Sadystic za to portal UFOLOGICZNY? skoro firmy o czyś co nie istnieje mogą być, a film dokumentalny o dokonującej się na nasz oczach historii rewolucji kulturalno-ideolohicznej do działu historia i dokument już twoim zdaniem nie pasuje ?

McQurwa

2020-07-11, 11:51
OpenStreetMaps napisał/a:

Uważasz Sadystic za to portal UFOLOGICZNY? skoro firmy o czyś co nie istnieje mogą być, a film dokumentalny o dokonującej się na nasz oczach historii rewolucji kulturalno-ideolohicznej do działu historia i dokument już twoim zdaniem nie pasuje ?



Prędzej uwierzę w ufoludków niż w to gówno

borysrzodkiew

2020-07-11, 15:39
Ostatnio wdałem sie w dyskusje z kolorowym,chodzilo o to ze nic do nich niemam jezeli sie z tym nie afiszuja. Jak ktos obgryza paznokcie to niech sobie obgryza ale przeciez nie chodzi i nie rozpowiada wszystkim co odpie**ala w nocy pod kołdrą. Chlop sie zainteresowal moja wypowiedzią, obczail profil na fb, zobaczyl ze mam zone i do mnie z buziakami wyskakuje. Powiedzialem po raz kolejny ze nic do nich niemam ale jak chlop do mnie startuje z calusami to dostanie na brode. Zostałem za to zablokowany !!!!

Websterthe1

2020-07-12, 00:04
borysrzodkiew napisał/a:

Ostatnio wdałem sie w dyskusje z kolorowym,chodzilo o to ze nic do nich niemam jezeli sie z tym nie afiszuja. Jak ktos obgryza paznokcie to niech sobie obgryza ale przeciez nie chodzi i nie rozpowiada wszystkim co odpie**ala w nocy pod kołdrą. Chlop sie zainteresowal moja wypowiedzią, obczail profil na fb, zobaczyl ze mam zone i do mnie z buziakami wyskakuje. Powiedzialem po raz kolejny ze nic do nich niemam ale jak chlop do mnie startuje z calusami to dostanie na brode. Zostałem za to zablokowany !!!!



Dobrze że ci od razu do japy nie podał.

andrzejrobert75

2020-07-12, 15:04
Websterthe1 napisał/a:

Dobrze że ci od razu do japy nie podał.



Może potem podal obojgu

:->

borysrzodkiew

2020-07-13, 17:23
Websterthe1 napisał/a:

Dobrze że ci od razu do japy nie podał.





andrzejrobert75 napisał/a:

Może potem podal obojgu



Pewnie był zajęty wami xd