18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I wtedy pojawił się człowiek...

ch...........07 • 2012-12-28, 20:08
Sadystyczny pogląd na zmianę świata pod wpływem działań człowieka.


Jak było to wiecie co zrobić

zeto88

2012-12-28, 20:59
Ciekawe kiedy to wszystko jebnie.

Zendikar

2012-12-28, 21:31
To już wszystko jebło, tylko my jeszcze tego nie widzimy.

kietong

2012-12-28, 23:41
pie**olenie. Lwy też wpie**alają antylopy, pająki zastawiają pułapki na muchy w postaci pajęczyn. Jesteśmy drapieżnikami jak reszta, a że akurat inteligentniejszymi to tylko się cieszyć.

anonymousm

2012-12-28, 23:42
Ciekawe, kiedy odezwą się te zjeby od zaprzeczania globalnemu ociepleniu i zaczną dowodzić, że człowiek nie ma wpływu na środowisko, w którym żyje. Że to pycha przypisywać rewolucji przemysłowej globalne ocieplenie.
Zjeby oszukane przez PR Georga W. Busha i ciężkiego przemysłu.

Sielik

2012-12-28, 23:48
Albert Einstein powiedział:
Cytat:

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.



Człowiek jest na tyle destrukcyjną rasą, że sam doprowadzi do samozagłady, to tylko kwestia czasu. :dead:

robson101

2012-12-28, 23:48
jesteśmy jedynym gatunkiem który z taka pasją sra we własne gniazdo

buer2008

2012-12-28, 23:49
Są pośród nas tacy co woleliby być zjadanymi niż zjadać...

Rejtan

2012-12-28, 23:58
To raczej nie podlega wątpliwości, że człowiek w znacznym stopniu przyczynia się do degradacji środowiska przyrodniczego, ale raczej już nie odwrócimy tej tendencji. Wielkie koncerny przemysłowe mają gdzieś ekologię, a szarzy ludzie mogą co najwyżej wpłacać swoje ciężko zarobiona pieniądze na organizacje ekologiczne, z czego i tak większość wpada do kieszeni działaczy.

stagger_lee

2012-12-29, 00:08
A tam. Co by się nie działo, jako przedstawiciel SadolJugend - ch*j w dupę ekozjebom. A co do tematu, jak będzie miało jebnąć to jebnie, ale szczerze wątpię, że człowiek będzie przyczyną końca świata, z wyjątkiem prawdopodobieństwa wybuchu III wojny światowej. Chociaż pewnie i po niej życie przetrwa, choć w bardzo pierwotnej formie. A może się za dużo w Fallouta nagrałem.

szymoniksto

2012-12-29, 00:21
cała prawda o najgorszej istocie na ziemi
Ps. jebnie wszystko za ok 30 lat bo wtedy ropa ma się skończyć a woda pitna za 40 lat ( mad-max wita ) :-D

Powell

2012-12-29, 00:23
już dawno wiedziałem że podłe z nas k***y

korinogaro

2012-12-29, 00:26
@kietong To, że są inne drapieżniki to oczywiste tylko, że je ograniczają pewne warunki. Np. Drapieżniki mają ograniczoną liczbę ofiar, konkurencję drapieżników podobnego rzędu, ograniczony teren polowań itd. Dzięki temu gdy drapieżniki się zbyt rozplenią zaczynają masowo ginąć i ich ofiary się odradzają (bo drapieżniki nigdy nie wyżrą zwierzyny do końca). Mechanizm ten działa dość szybko dla standardowych drapieżników. Z ludźmi jest ten mankament, że my jesteśmy na szczycie więc nie konkurujemy z innym gatunkiem, gdy jakiś wytrzebimy to idziemy dalej. Rozmnażamy się w znacznym tempie przy nikłej jak na warunki świata zwierzęcego śmiertelności. Innymi słowy możemy rozpieprzyć tak wiele drobnych, na pierwszy rzut oka niezależnych ogniw ekosystemu ( i nie eksploduje nam to natychmiast w twarz powstrzymując nas przed dalszymi zniszczeniami), że w końcu praktycznie wszystko wyzdycha (w kategorii gatunków).

DeeZee64

2012-12-29, 00:32
okrutne ale prawdziwe...

Sorg

2012-12-29, 00:36
Wy tu o sozologii (bo to ona zajmuje się ochroną środowiska, nie ekologia), a ja pod koniec zauważyłem inny motyw. Jak potrafi pojawić się ktoś obcy i zrobić z nas wycieraczkę. W wielu przenośnych znaczeniach.