18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I tyle ją widzieli

~_Yarko_ • 2020-07-26, 16:14
Pokazowa koordynacja działań policjantów, czyli znikająca awanturnica.


Halman

2020-07-26, 16:16
widział ktoś coś ? No! :krejzi:

Pralpunkt

2020-07-26, 16:18
Pięknie lewacka szmata...była i znikła brawo Policja

maderfakermen

2020-07-26, 16:25
A na dołku będzie: "chłopaki r*chajcie mnie, bo już mnie gęba boli"

bloodwar

2020-07-26, 16:27
Gościu w czapeczce ma już nawet jej teczkę ze szczegółowym opisem wypadku na komisariacie jak spadła ze schodów. 23 razy pod rząd :)

r061071

2020-07-26, 16:32
porwali to por*chają sobie na dołku-dobra tak się rozmarzyłem

htp

2020-07-26, 17:24
zeozwatyelektryk napisał/a:

A na dołku będzie: "chłopaki r*chajcie mnie, bo już mnie gęba boli"



Ciekawe masz doświadczenia. Może podasz jakieś pikantne szczegóły?

aradd

2020-07-26, 17:30
Nie rozumiem tego fenomenu walki z rasizmem przez osobniki rasy białej. Rozumiem że czarni bronią czarnych, wiadomo większość stoi za swoimi, tym bardziej jeżeli widzą w tym jasne korzyści lecz wojujących białych nie mogę zrozumieć. Wiadomo, wyprany mózg zapewne przez kontakty z różnymi ludźmi i ideologiami lub też stoją za tym najprostsze potrzeby (seksualne) i pociąg do osób o ciemniejszej karnacji. Ale zwykle, takie "skakanie" kończy się jednym. Po tym jak taka biała dziewucha zostanie poszkodowana/ranna lub aresztowana, czarni nie ruszą na pomoc jak za osobą ze swojej rasy, gdyż mają takie białe dziewczyny za zwykłe mięso i wiedzą że jeżeli stracą jedną białą, za chwilę znajdzie się druga głupia do pieprzenia i stawania w ich obronie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-26, 17:33
Pięknie ją wciągnęli. Muszą jeszcze popracować nad darciem p*zdy.

sard

2020-07-26, 17:59
aradd napisał/a:

Nie rozumiem tego fenomenu walki z rasizmem przez osobniki rasy białej. Rozumiem że czarni bronią czarnych, wiadomo większość stoi za swoimi, tym bardziej jeżeli widzą w tym jasne korzyści lecz wojujących białych nie mogę zrozumieć. Wiadomo, wyprany mózg zapewne przez kontakty z różnymi ludźmi i ideologiami lub też stoją za tym najprostsze potrzeby (seksualne) i pociąg do osób o ciemniejszej karnacji. Ale zwykle, takie "skakanie" kończy się jednym. Po tym jak taka biała dziewucha zostanie poszkodowana/ranna lub aresztowana, czarni nie ruszą na pomoc jak za osobą ze swojej rasy, gdyż mają takie białe dziewczyny za zwykłe mięso i wiedzą że jeżeli stracą jedną białą, za chwilę znajdzie się druga głupia do pieprzenia i stawania w ich obronie.



bronią ich mocno rozj***ne które tylko noga słonia zadowoli lub kasztany takie, których nawet cyganie dymać nie chcą

suchysongoful

2020-07-26, 18:21
Powinni ją jeszcze spałować na komendzie :lol: :-o

Budrys2000

2020-07-26, 18:35
htp napisał/a:

Ciekawe masz doświadczenia. Może podasz jakieś pikantne szczegóły?



Jesteś niesymetryczny ;-)

JedkerTC

2020-07-26, 19:10
Myślała, że ma pussypass i nie mają prawa jej tknąć. Zajebiście satysfakcjonujące wideo.

Juzwa

2020-07-26, 19:39
bloodwar napisał/a:

Gościu w czapeczce ma już nawet jej teczkę ze szczegółowym opisem wypadku na komisariacie jak spadła ze schodów. 23 razy pod rząd



Nieprawda, bo tylko raz spadła, ale za to pod górę.

piotrekt1976

2020-07-26, 19:56
poziom zidiocenia niektorych ludzi mnie przeraza, chwilami jestem za tym aby kazdy musial przechodzic testy i na ich podstawie okresalno by prawo do zycia. Tacy ludzie jak na zalaczonym obrazku nie powinni marnowac zasobow tej planety....