18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

I się zatkało

~Angel • 2018-02-12, 15:18
taki mały koreczek się zrobił



i stoją tak do dziś :-D

janlew

2018-02-12, 15:24
Zróbmy rewolucje chłopsko-żydowską mówili,
wybijmy każdego kto ma rozum mówili,
będzie równość i braterstwo mówili.
...i wyszło tak mimo upływu 100 lat i 3 pokoleń, nie jest swołocz w stanie obsłużyć ronda.

nowynick

2018-02-12, 15:29
Nie pchali by się na tym prawym pasie, dali zjechać z pozostałych, puścili by tych z lewej i by się to jakoś odetkało... Ewidentnie pchali się na skrzyżowanie bez możliwości jego opuszczenia na zielonym no i stoją do dziś...

krzyks

2018-02-12, 15:30
Ładne combo. W jednym skrzyżowanie i rondo :homer:

Wiewór

2018-02-12, 15:46
nowynick napisał/a:

Nie pchali by się na tym prawym pasie, dali zjechać z pozostałych, puścili by tych z lewej i by się to jakoś odetkało... Ewidentnie pchali się na skrzyżowanie bez możliwości jego opuszczenia na zielonym no i stoją do dziś...


To jest po prostu mentalność człowieka sowieckiego.
Będą tak stać aż umrą bo jak się cofniesz i kogoś puścisz to okrywasz się hańbą. Oni tak to widzą.
Polacy jeszcze 10 lat temu też tak mieli ale w dużych miastach na szczęście już się z tego wyleczyli.

mygyry

2018-02-12, 17:12
U nas jest k***a nic nie lepiej, jak się kiedyś zatrzymałem przed sygnalizacją na zielonym bo za skrzyżowaniem był korek i bym zablokował skrzyżowanie po zmianie świateł to facet za mną trąbił i wygrażał, niektórzy za kierownicą są po prostu popie**oleni, różnica jest jedynie w stężeniu ilości takich osób.
A jeszcze jazda w korku, który baran się popatrzy, że zatrzyma się na pasach lub zablokuje drogą boczną? ch*j go to obchodzi, bo on nie zostawi 3m miejsca, żeby nie zablokować kogoś...

furandi

2018-02-12, 17:13
O co chodzi z tym "dwie draki"? Byly 2 wypadki/stluczki, czy sytuacje na krzyzowce gdzie ktos chcial sie bic itp?

saves

2018-02-12, 17:53
Projektantów tej krzyżówki ostro poj***ło.

Lares86

2018-02-12, 18:54
Jebnał bym na sam środek bombę atomową. To jest chory pomysł, czy racionalny?

Dżizas_kurde

2018-02-12, 19:38
k***om blokującym skrzyżowania nie mogąc z niego zjechać ch*j w dupę.

krasnal_hałabała

2018-02-12, 21:00
@up, Aj! ty tam zaraz byś chciał otwarcie w dupę ładować, po pedalsku a to trzeba subtelnie, na przykład The thing goes skrrraaaaaaa!

MadDave

2018-02-13, 00:03
Swego czasu wolałem o godzinę wcześniej przyjść do pracy i z tego tytułu wstawiać o 5 rano ale za to wychodzić o 15 niż stać w tych pie**olonych korkach. Rano włączałem sobie audiobooka, siadałem do pracy zanim reszta się zlazła.
W innym przypadku przyjeżdżałem o 12 i siedziałem do 20 ale miałem ten komfort że omijam wszelkie korki, nie stoję na światłach a w firmie i tak już nikogo prawie nie ma to mogę robić swoje i nikt mnie nie wk***iał.