18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I powiozą mnie windą do nieba

~Angel • 2017-08-13, 16:59
jeszcze ryżem sypną na szczęście
gości tłum coś fałszywie odśpiewa
złoty krążek mi wcisnął na rękę
i powiozą mnie windą do nieba


Halman

2017-08-13, 17:00
Mieli dobre wejście ale jeszcze lepsze wyjście... :amused:

do...........ka

2017-08-13, 17:02
To z pewnością bardzo dobra wróżba. Najlepsza.

Chodowca

2017-08-13, 17:22
miałem podobny przypadek na własnym weselu ach to były czasy fajnie je wspominamy z żonką wesele się udało

Cross9819

2017-08-13, 17:29
Chodowca napisał/a:

pewnie powiesz a ja tam nie chciałem wesela to nie potrzebny wydatwk, żona chciała.


Gardzę takimi p*zdami pantoflarzami piwo też chowacie w skrytce w ziemi ? babę w trakcie poznania musisz ogarnąć!! kilka razy w pysk to podstawa !!!

puźniej chodzą takie i pie**olą "moje ciało ja decyduje " i zabija dziecko bo nigdy wpie**ol nie dostała
p*zdusie planujcie się baba nie ma mózgu dość rozwiniętego żeby myśleć jak należy!! trzeba ją szkolić na człowieka




Halman

2017-08-13, 17:31
Chodowca napisał/a:

pewnie powiesz a ja tam nie chciałem wesela to nie potrzebny wydatwk, żona chciała.


Gardzę takimi p*zdami pantoflarzami piwo też chowacie w skrytce w ziemi ? babę w trakcie poznania musisz ogarnąć!! kilka razy w pysk to podstawa !!!

puźniej chodzą takie i pie**olą "moje ciało ja decyduje " i zabija dziecko bo nigdy wpie**ol nie dostała
p*zdusie planujcie się baba nie ma mózgu dość rozwiniętego żeby myśleć jak należy!! trzeba ją szkolić na człowieka



ktoś cię k***a o radę pytał ?

Chodowca

2017-08-13, 17:34
co wy to wymyślacie ???

Halman

2017-08-13, 17:35
Chodowca napisał/a:

up. i wszystko jasne

nie zesrajcie się z tym "u"



jebnij swojej babie to ci ulży...

Chodowca

2017-08-13, 17:36
Słucham? co to ma znaczyć

Cross9819

2017-08-13, 17:36
Chodowca napisał/a:

up. i wszystko jasne

nie zesrajcie się z tym "u"



Możesz już wracać do hodowli świń, świnio. Bez znaczenia czy jesteś na tyle tępy, czy kaleczysz język polski dla zabawy.

Chodowca

2017-08-13, 17:37
po co to robicie ?? bez sensu

Ni...........ny

2017-08-13, 17:53
Chodowca napisał/a:

po co to robicie ?? bez sensu



Bo nie ma takiego edytowania komentarzy, ch*ju ;-)

Chodowca napisał/a:

pewnie powiesz a ja tam nie chciałem wesela to nie potrzebny wydatwk, żona chciała.


Gardzę takimi p*zdami pantoflarzami piwo też chowacie w skrytce w ziemi ? babę w trakcie poznania musisz ogarnąć!! kilka razy w pysk to podstawa !!!

puźniej chodzą takie i pie**olą "moje ciało ja decyduje " i zabija dziecko bo nigdy wpie**ol nie dostała
p*zdusie planujcie się baba nie ma mózgu dość rozwiniętego żeby myśleć jak należy!! trzeba ją szkolić na człowieka


do...........ka

2017-08-13, 17:55
Chodowca napisał/a:

pewnie powiesz a ja tam nie chciałem wesela to nie potrzebny wydatwk, żona chciała.


Gardzę takimi p*zdami pantoflarzami piwo też chowacie w skrytce w ziemi ? babę w trakcie poznania musisz ogarnąć!! kilka razy w pysk to podstawa !!!

puźniej chodzą takie i pie**olą "moje ciało ja decyduje " i zabija dziecko bo nigdy wpie**ol nie dostała
p*zdusie planujcie się baba nie ma mózgu dość rozwiniętego żeby myśleć jak należy!! trzeba ją szkolić na człowieka


Popraw, popraw, bo żonka przeczyta i Ci jaj nie odda :amused:

Cross9819

2017-08-13, 17:57
@upy nie karmcie trolla ;P. Przyjdzie mod i kolega wyląduje w chlewie, już od dawna się narywa.