18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I pomyśleć że gdzieś mają ciepło...

Halman • 2021-02-18, 01:57

i nie mają obostrzeń covidowych... :-/

McQurwa

2021-02-18, 04:46
Jak masz kasę to obostrzenia są niepraktykowane, ale zaraz to stoi gdzieś w konstytucji

arekkomp

2021-02-18, 07:26
Nie mają obostrzeń bo ewidentnie widać w ostatnim kadrze jak Pan Doktor aktywnie wykonuje szczepienie już piątą dawką pacjentkę w mięsień pośladkowy. :mrgreen: Profilaktyka to podstawa, lepiej zapobiegać niż leczyć.

:mrgreen:

konradkonradkonrad

2021-02-18, 07:48
to są Ci ludzie co gadali w TV jaki to covid jest nie bezpieczny a teraz mają swoje jachty i dz**ki za to gadanie

jimiq

2021-02-18, 07:49
Czy możliwym jest aby u nas w taki sposób otwierać np kluby i restauracje!?

Juzwa

2021-02-18, 09:01
Halman napisał/a:

I pomyśleć że gdzieś mają ciepło...



...i pająki jak mopy.

htp

2021-02-18, 09:28
GrochTNT napisał/a:

spęd kurew



Poznałeś jakieś znajome?

Fx12

2021-02-18, 09:29
Od razu widać kto jest właścicielem motorówki :)

MS7

2021-02-18, 09:32
k***a, wincyj!

goshaq

2021-02-18, 09:41
I to jest k***a życie! Trzeba chyba zainwestować w krypto xD

Amon1969

2021-02-18, 10:21
k***a, jak ja bym chciała tam być... Dawała bym każdemu, każdemu kto by mnie chciał oczywiście :-(

outsidethebox86

2021-02-18, 10:56
Zyła sobie pewna kobieta miała męża prace i ogólnie szczęsliwa była. Ale pewnego razu zdradziła męża, i została na tym przyłapana, nie chcąc go stracić zaczęła prosić boga o pomoc.. w końcu bóg się odezwał:
- Dobrze byłaś dobrą kobietą to dam ci szanse, cofne czas i to się nie wydarzy.. ale pamiętaj! kiedyś zginiesz na morzu!
Rzeczywiscie czas się cofnął, wszystko było pięknie.
Kobieta pamiętała o tym co jej bóg powiedział i unikała morza, jezior, wody.. lecz pewnego dnia po kilkunastu latach wygrała rejs ogromnym statkiem po morzu, 2 tygodnie, masaze, dni piękności itd. wycieczka typowa dla kobiet. Myślała nad tym i myślała pamiętając przepowiednie ale skusiła się.
Po pięknym tygodniu nad morzem, nagle zerwała się burza, sztorm, statek zaczął tonąc.. kobieta znowu zaczęła się modlić:
- Panie boze.. dlaczego? ja rozumiem miałam zginąc na morzu, ale te wszystkie inne niewinne kobiety?! dlaczego? dlaczego?
Na co bóg się odzywa:
- ja was k***y 40 lat zbierałem!!

Raflik

2021-02-18, 11:03
outsidethebox86 napisał/a:

Zyła sobie pewna kobieta miała męża prace i ogólnie szczęsliwa była. Ale pewnego razu zdradziła męża, i została na tym przyłapana, nie chcąc go stracić zaczęła prosić boga o pomoc.. w końcu bóg się odezwał:
- Dobrze byłaś dobrą kobietą to dam ci szanse, cofne czas i to się nie wydarzy.. ale pamiętaj! kiedyś zginiesz na morzu!
Rzeczywiscie czas się cofnął, wszystko było pięknie.
Kobieta pamiętała o tym co jej bóg powiedział i unikała morza, jezior, wody.. lecz pewnego dnia po kilkunastu latach wygrała rejs ogromnym statkiem po morzu, 2 tygodnie, masaze, dni piękności itd. wycieczka typowa dla kobiet. Myślała nad tym i myślała pamiętając przepowiednie ale skusiła się.
Po pięknym tygodniu nad morzem, nagle zerwała się burza, sztorm, statek zaczął tonąc.. kobieta znowu zaczęła się modlić:
- Panie boze.. dlaczego? ja rozumiem miałam zginąc na morzu, ale te wszystkie inne niewinne kobiety?! dlaczego? dlaczego?
Na co bóg się odzywa:
- ja was k***y 40 lat zbierałem!!



40 lat ??? co to był za statek ??? myslę że wystarczyło 2 miesiące i największy statek na świecie już byłby za mały.

outsidethebox86

2021-02-18, 11:05
Raflik napisał/a:

40 lat ??? co to był za statek ??? myslę że wystarczyło 2 miesiące i największy statek na świecie już byłby za mały.



To tylko dowcip, oddychaj