18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I need Grits

silwerbalk • 2021-06-22, 18:04
Grits-czyli kaszka kukurydziana z krewetkami to danie pochodzące z południowych stanów USA i tam najbardziej popularne. Grits jest podobna do polenty czy mamałygi, często jest podawana w wersji śniadaniowej lub obiadowej np. z łososiem.



swampman

2021-06-22, 18:14
jak oni mnie wk***iaja z ta swoja gestykulacja, postawa ciala i groznym sposobem mowienia...
jak widze to ciagle oblizywanie wary i lapanie sie za krocze to k***a czuje ze budzi sie we mnie adolf :roll:

oprocz budowania z kupy blota i patykow to jest druga i jedyna rzecza ktora "dali" swiatu.

same ice cuby k***a :roll:

cavern69

2021-06-22, 18:25
Trzeba było rzucić bananem albo kurczakiem i dzwonić po hycla.

garota

2021-06-22, 18:34
Jak trafię do piekła do to będą tam same murzyny. Jak ja tego ścierwa nienawidzę.

St...........sz

2021-06-22, 19:05
garota napisał/a:

Jak trafię do piekła do to będą tam same murzyny. Jak ja tego ścierwa nienawidzę.



Dopóki żyjesz nic jeszcze nie jest stracone. :-)

Manii

2021-06-22, 20:23
Podobny do niej i tez sie domagal posilku, tylko ze z Hobbitow.


Xenon

2021-06-22, 20:31
Bro i needs for grits a need for now

tycho

2021-06-22, 21:42
Ktoś zna tego rapera, wydał jakąś płytę?

Budrys2000

2021-06-22, 22:09
swampman napisał/a:

jak oni mnie wk***iaja z ta swoja gestykulacja, postawa ciala i groznym sposobem mowienia...



O, spójrz, jak oni się ruszają! Te kocie ruchy! Te gesty rękami!
– A po co nasi chłopcy mieliby się tak gibać?
– Po co? Po co?! Po to, żeby nie wyglądać jak żelbetonowy kloc! Polski gangster nie ma luzu. Rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p*zda mieście… Nie jest tak, murzynu?

Lolekmko11

2021-06-22, 22:32
swampman napisał/a:

jak oni mnie wk***iaja z ta swoja gestykulacja, postawa ciala i groznym sposobem mowienia...
jak widze to ciagle oblizywanie wary i lapanie sie za krocze to k***a czuje ze budzi sie we mnie adolf
oprocz budowania z kupy blota i patykow to jest druga i jedyna rzecza ktora "dali" swiatu.
same ice cuby k***a



Przecież ona nagrzana jak odkurzacz z teletubisiów

shoe5maker

2021-06-22, 23:19
Czarna chce gryps, z ciupy jej zostało i chyba jest uzależniona od grypsowania.

psychol36

2021-06-22, 23:41
Jak na nią/jego patrzę to widzę mutantów z "Jestem legendą" xD

sothis

2021-06-23, 00:35
E, co Wy tam pie**olicie. Rasizm srasizm, czym taki ćpun różni się od kacapskiego ćpuna albo innego patola z Pragi Północ. Czarni, których poznałem byli stereotypowi, ale koledzy spotkali i normalnych, chcących się uczyć i uczciwie pracować. Więc co tu się brandzlowac, że ten patus to czarny akurat? Odsetek patoli mają wyższy według plotek, nie wiem, nie weryfikowałem, a Wy? Ale bez jaj, człowieka ocenia się po tym, co sobą reprezentuje a nie po kolorze skóry...

Alonso

2021-06-23, 12:24
Gestykulując drapie się po jajach. Ja bym sp***alał.