18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I jak tu nie kochac gówniaka :)

CoJaTamKurwaWiem • 2018-07-11, 05:08
Żartowałem - zaj***ć kopa i niech śpi z kundlem w budzie, gnój j***ny...


Pantilion

2018-07-11, 05:57
Widać, że nie ma starego, bo by go szybko ustawił :) Znając ich mentalność to już po pierwszych kilku kopach jego psychika znacznie by się poprawiła :krejzi:

EvilDog

2018-07-11, 06:25
Przecież widać że go szatan opętał .

Kris891

2018-07-11, 06:30
Twardziel od małego - bierze sucz za kudły i pewnie chce,żeby klęknęła do miecza :D

PERKUN

2018-07-11, 06:51
To mi wyglądało na próbę gwałtu.

proprananol

2018-07-11, 06:52
Wiadac ze chcial ja jebac juz spodnie zdjal

~Velture

2018-07-11, 07:40
k***a mać... nikt? Serio nikt? Nikt nie mógł temu pok***ieńcowi wyj***ć z liścia w pysk na otrzeźwienie?

Nie mówię o brutalnym biciu ale o zwykłym strzale z otwartej na uspokojenie.

Jestem przeciwny przemocy wobec dzieci ale jak k***a ktoś nie ogarnia gówniaka latami i dochodzi do takiej akcji (a w domu pewnie jeszcze gorzej i ch*j wie czy takiemu pojebusowi coś nie strzeli do łba i z nożem do starej nie wyskoczy jak mu k***a nie da cukierka) to przynajmniej pasem mu przypie**olić w dupę a jak się zacznie stawiać albo nie zrozumie przekazu to znów. Do skutku.

ProVVe

2018-07-11, 10:22
Połowa roboty zrobiona... Pory już zleciały z dupy teraz tylko kij, pas, rurka i napie**alać po głowie :krejzi:

Wiewór

2018-07-11, 15:08
-no weź do dzioba. Zobaczysz, że ci się spodoba. :amused:

Nattttsjel

2018-07-11, 20:18
Jak wychowała tak ma

krzychuzfirmy

2018-07-12, 08:43
To dziecko jest chore. Ma autyzm. Coś spowodowało atak i chłopak nie wie co się dzieje. Wszystko dookoła jest dla niego przerażające. Bicie takiego dziecka to dopiero niezły sadyzm. Radzę nie wyrokować tak szybko o 'złym wychowaniu'.

Miruu

2018-07-12, 09:17
Do pieca

ProVVe

2018-07-12, 10:13
krzychuzfirmy napisał/a:

To dziecko jest chore. Ma autyzm. Coś spowodowało atak i chłopak nie wie co się dzieje. Wszystko dookoła jest dla niego przerażające. Bicie takiego dziecka to dopiero niezły sadyzm. Radzę nie wyrokować tak szybko o 'złym wychowaniu'.




Panie... Ja jestem prosty chłop... Nie wierzę w kosmitów i naukę... Za to wierzę w czary i zabobony. Dzieciaka wyleczy tylko ciężki pas na mordzie :amused:

MadDave

2018-07-12, 11:18
@up W szale blachowkręty wyrywa pewnie gołymi łapskami.

Cytat:

k***a mać... nikt? Serio nikt? Nikt nie mógł temu pok***ieńcowi wyj***ć z liścia w pysk na otrzeźwienie?
Nie mówię o brutalnym biciu ale o zwykłym strzale z otwartej na uspokojenie.
Jestem przeciwny przemocy wobec dzieci ale jak k***a ktoś nie ogarnia gówniaka latami i dochodzi do takiej akcji (a w domu pewnie jeszcze gorzej i ch*j wie czy takiemu pojebusowi coś nie strzeli do łba i z nożem do starej nie wyskoczy jak mu k***a nie da cukierka) to przynajmniej pasem mu przypie**olić w dupę a jak się zacznie stawiać albo nie zrozumie przekazu to znów. Do skutku.



Czasami widuje takie pie**olnięte gówniaki jak robię zakupy, obok jest przedszkole i matki wraz ze swym pachrościem wbijają do tego samego sklepu. Wpie**ala się taki gówniak i albo wypie**ala jej zakupy z kosza - bo on chce batonik, albo szarpie wszystkim co mu wpadnie w zasięg rąk na taśmie a ekspedientki się tylko patrzą, przekręcają głowę na bok i komentują: o jaki siłacz no, noo mamusia ci kupi i inne słodkie pie**olenie do takiego furiata który powinien dostać po ryju. Raz byłem już bliski wyj***nia takiemu z kolanka bo już się gotowałem ale wiedziałem że zostałbym tam na miejscu chyba zlinczowany przez te stare baby dla których te gówniarze to przecież cud stworzenia i niewiniątka.

szuo

2018-07-12, 11:19
Może dzieciak niedorozwinięty...?