18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

longinus

2016-05-11, 13:48
yyyyyyyeeeaaa yyyyyyyyyyeeaaa haha jaki debil

LouDoova

2016-05-11, 15:06
Karma.Powiedział że jest w Czarnej Górze a był w Siennej na Czarnej Górze.

Recydywista

2016-05-11, 15:18
piekne no k***a piekne !!! kwintesencja bolu i cierpienia PIEKNE !!

koxu42

2016-05-11, 15:52
Obił sobie płuca,sam to przeżyłem,nic fajnego,czuć jakby płuca przestały działać.

Zielonek92

2016-05-11, 16:26
O k***a :D Ja rodzinkę mam niedaleko czarnej góry i miałem zamiar właśnie tam pojechać i pozjeżdżać sobie :D Chyba podziękuje :wyj***ne:

JohnyBravoIrl

2016-05-11, 16:38
auelelelelelel aaa lelelellel nie moge odychac hahahha rozj***l haha

joilon

2016-05-11, 17:57
Zjadłem kolano i 3/4 urlopu przez Czarną Górę. Piękna trasa i okolice:)

karoldeicide

2016-05-11, 18:22
jęczy jak ta baba co winogrona deptała i się zj***ła

BertFreeride

2016-05-12, 12:38
JanRobotny napisał/a:

jebie fejkiem na kilometr



Siema, tu Hubert. To ja jestem na filmiku.

Jeżeli naprawdę myślisz, że to fejk to jesteś chyba niepełnosprytny.

nsbikescom napisał/a:

Mega zajawka, polecam. Sam niestety finansowo nie dałem rady ale główne traski ( Joyride itp. ) zaliczone :) Lot przez kiere po tym stoliku dość ładny :P Ale Autor niech nie zrzuca winy na amortyzator, bo sprzęt wysokiej klasy, ewentualnie źle ustawione odbicie miał :) Mimo wszystko, piwko !



Cześć specjalnie założyłem konto na sadisticu, żeby Ci odpisać.

Co z tego, że sprzęt wysokiej klasy???? Dla ścisłości model amortyzatora to Boxxer RC więc nie jest to wcale wysoka klasa, a budżetowa wersja Boxxera. Pojechałem na uszkodzonym amortyzatorze (wiedziałem o tym) ale chciałem nagrać prezentację. Odbicia to ja w ogóle nie miałem. W amortyzatorze byłą pęknięta laga. W Boxxerach laga na samym dole ma takie 2-3 zwoje, do których się cośtam przykręca. W moim Boxxerze te zwoje pękły i w środku wszystko latało. Gdybym jechał na sprawnym rowerze to na 99% nie doszłoby do upadku. Trasą w czarnej górze jeżdżę od lat.

Pozdro

twolipan

2016-08-11, 10:04
Generalnie to rower kiedyś był fajną sprawa: można się było sprawnie przemieszczać z punktu A do punktu B. Ale później wzięli się za to takie ciotki, które mają "widelce, amortyzatory, kaski" i pierdylion innego nieważnego g@wna. Ci "faceci" potrafią poświecić setki stron na omawianiu tak nieistotnych duperel jak gramy wagi czy skład stopów z swoich rowerkach. Dodatkowo mają całą kulturę kapci i szmat które na siebie zakładają i najzabawniejsza rzecz pod słońcem: oni robią sobie zawody gdzie porównują wielkość swojego infantylizmu. W tym wszystkim już całkowicie utracili świadomość jak nieprawdopodobnie jest to pedalskie. Powyższy filmik jeszcze kilka lat temu żaden normalny facet nie odważyłby się wstawić publicznie, bo spaliłby się ze wstydu. I nie chodzi o to, że człowiek na nim skamle jak dziecko bo obił sobie boczek, problem w tym że spędza czas na g@wnie które nie przystoi dorosłemu. Że z czynności służącej jemu ojcu do przemieszczania się zrobił życiowe hobby. Zapewne twoje dzieci będą spędzały żywot na doskonaleniu niezwykłej umiejętności jaką jest wkładanie widelca do ust?