18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

I can't breath

Barnellini • 2020-07-05, 22:00
Do flagowego hasła "I dindu nuffin" dołączyły ostatnio dwa kolejne-
równie już popularne "I can't breath" oraz dopiero wchodzące do mowy potocznej "I'm not resisting" kiedy to etnicznie podejrzany stawia opór zarzekając się, że nie stawia oporu. Takie sprytne bestie a skołować sobie dobrą pracę to już jest niestety za trudne ;)



"Kobieta" została zatrzymana za kradzież w sklepie.

mygyry

2020-07-05, 22:30
Czarni coraz lepsi w aktorstwie, piłka nożna stoi przed nimi otworem
(wiadomo którym)

Henboh

2020-07-05, 22:50
k***a papugi są w stanie, nie tylko powtarzać słowa, ale też rozumieć ich znaczenie. Tu mamy kolejny przykład BLM-a niedorównującego papugom, niby mówi, że nie może oddychać, ale nie rozumie co to znaczy. Pod koniec coś pie**oli, że "nie stawia oporu", ale wciąż się wierci. A perełką jest tekst "gryzę, bo jestem w ciąży", chyba się jej formułka z jakiegoś szkolenia przypomniała (szkolenie "jak nie dać się złapać po kradzieży" albo "biali ze strachu, uwierzą we wszystko, co powiemy").

I teraz mam pytanie, czy powiedzieć, że "niektóre BLM-y, są głupsze od papug", to rasizm, czy stwierdzenie faktu?

TerrorDrone

2020-07-05, 23:48
mygyry napisał/a:

Czarni coraz lepsi w aktorstwie, piłka nożna stoi przed nimi otworem
(wiadomo którym)



Tam się biega za jakąś zj***ną piłką a nie sp***ala przed policją, oraz strzela do bramki a nie do innych dindusów.

żmij

2020-07-06, 00:08

zurawix94

2020-07-06, 00:46
Chcialbym zeby w Polsce policja uzywala zwrotow typu "na ziemie k***a" k***a usiadz ty j***na penero zaraz cie zawieziemy na cele i przekopiemy".j***ny sk***ysynu padniesz martwy na podloge". Troche luzu i polotu brakuje naszej policji :mrgreen:

swampman

2020-07-06, 00:49
moze ta rasa ma cos z oddychaniem nie tak? jak np owczarki niemieckie ze stawami biodrowymi

eryk-antykleryk

2020-07-06, 08:06
Koleś nie potrafi jej wykręcić ręki? Wtedy kontrolowałby ją przy użyciu minimalnej siły. Ale małpa paskudna z wyglądu

Juzwa

2020-07-06, 09:01
Myślę, że sztuczne oddychanie kopniakami pozwoliłoby temu czemuś zacząć oddychać normalnie, a nawet dość szybko.

syngaja

2020-07-06, 11:17
Zostawcie ją! Przecież ona ma immunitet! Jej pradziadkowie byli jawnymi niewolnikami ponoć!

Mar0

2020-07-07, 07:02
Dobra Panie i Panowie. Jeżeli bambus mówi białas lub biała buła to nie jest rasizm ? jest k***a! j***ć to gówno ! odstrzał albo do afryki, lwy nie będą głodować

Malini4k

2020-07-09, 15:04
murzyny powinni byc traktowani jak terrorysci. Albo odj***ni na ulicy odrazu za podejrzenie o posiadanie bomby nie broni, a w areszcie torturowani w nieznanym miejscu bez prawa do adwokata. A tak wogole to co oni robia w bialych krajach. Niech sp***alaja do afryki i tam se kradna. Aaaa zapomnialem. Tam nie ma co krasc.