18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I 150 lat integracji w USA...

Halman • 2020-07-06, 09:20

dzięki BLM poszło się j***ć w p*zdu w kilka tygodni...
akcja z 4 lipca Kroger na Soldano Blvd, w Columbus.

shoe5maker

2020-07-06, 09:44
Nie wiem o co poszło, ale do łba grubego nie dotarło, że będzie się bronił samochodem. Przy jego zwinności potrącenie jest pewne.

wertuqq

2020-07-06, 09:45
To jakiś konkurs na najgrubszą dupę w Wal-Marcie?

gralix95

2020-07-06, 10:15
Grubas napie**ala samochód, wybija szyby
Otoczenie: *cisza, nagrywamy co sie dzieje"
Grubas: leży na ziemi bo kierowca samochodu go potrącił, żeby przestał napie**alać i wybijać szyby
Otoczeni: O nie. Jego głowa krwawi. JAK TAK MOŻNA?

r061071

2020-07-06, 10:25
najgorzej ma syn czarnej madki i białego ojca

napisałem tylko taką kafiguracje bo odwrotnie zostałaby tylko matka

ddss

2020-07-06, 11:04
prze k***a pięknie wieprz wyleciał, aż guma z gaci zeszła na asfalcie.

boo

2020-07-06, 11:14
Ale mydla byloby z tych amerykanskich grubasow

Eknen

2020-07-06, 11:22
Zabwany fakt : przeciętny iloraz inteligencji czarnego z południa jest taki sam jak przeciętny iloraz białego z południa .

Halman

2020-07-06, 11:24
Eknen napisał/a:

Zabwany fakt .


zabwany ? piszesz jakby mówił tymi swoimi wielkimi warami murzyn z południa...

JaTylkonaChwile

2020-07-06, 15:37
99% pod filmikami z blm wali agresja i hejtami a nie zauwazaja jak pieknie jest rozgrywane spoleczenstwo w USA. Dziel i rzadz. Meksykanie przyjezdzaja i zabieraja prace, murzyni podpalaja sklepy, biali sa rasistami itd. U nas podobnie - gornicy zli bo dostaja 13stki itd, nauczyciele zle bo pracuja kilka godz w tygodniu i maja wakacje 2msieciace, straz miejsca zla, policja zla, warszafka chamy, slazacy niby chca oderwania slaska, teraz jeszcze doszla niby mini-pandemia na slasku (co jest gowno prawda) PiS vs PO. Ksieza niedobrzy, pedofile, pro-szczepionkowcy vs ci za dobrowolnymi szczepieniami, duda/trzaskowski, rzad sprowadzil ukraincow i wyplaty przestaly isc w gore - zli ukraincy... Jeszcze chyba tylko nikt sie nie przypie**olil do strazakow. Ja pie**ole :/ niebawem nie bedzie mozna zrobic grila na dzialce bo skonczy sie tym, ze ktos bedzie lezal z nozem w plecach. Plany zaczipowania ludzkosci w celach kontroli? Po ch*j? Wystarczy, ze niebawem komus zostanie wreczony pistolet ze slowami "ten z 6 pietra to PO glosowal, wiesz co masz zrobic" a co sie tyczy zjebow z blm - widzial ktos filmik z kanady jak policja ukladaly starty kamieni w miejscu w ktorym mieli zgromadzic sie blm? kamienie wielkosci ceglowek wyciagane byly i ukladane przy drodze a policjanci zaczeli sie tlumaczyc, ze oni tylko sprzataja... :)

Payan

2020-07-06, 17:36
Że nikt nie strzelił z broni, aż dziwne.

Toffik36

2020-07-06, 19:15
Pajan napisał/a:

Że nikt nie strzelił z broni, aż dziwne.



Lepiej zrobić nieumyślne potrącenie niż zastrzelenie

:lol:

qiuve

2020-07-06, 19:54
OMG OMG OMG..