18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hystoryjka

goldroger1234 • 2017-03-12, 00:17
Wczoraj w pracy usłyszałem od znajomego Ruska z Syberii ciekawą historię jak pozbyć się szczurów z obory. Mam nadzieje ze was to zaciekawi, a jak nie to do pieca z tym !
Otóż należy złapać kilka sztuk, zamknąć ich w metalowej solidnej beczce i nie dawać im jedzenia . Po pewnym czasie zaczną siebie nawzajem atakować i pożerać aż na końcu przetrwa ten najsilniejszy.
Osobnika tego należy wpuścić do stodoły gdzie grasują jego pobratymcy. Podobno wydaje taki pisk z siebie i jest taki rządny krwi innych szczurów ze tamte ze strachu uciekają gdzie pieprz rośnie. :-?

p.s nie wiem czy to prawda ale brzmi ciekawie, jakby ktoś chciał zrobić taki eksperyment i udowodnić ze to skuteczny sposób to proszę to nagrać i tu wrzucić dziękuje i pozdrawiam !!!! :idzwch*j:

mygyry

2017-03-12, 00:36
Nie zapominajcie o kamerce w beczce

TT4

2017-03-12, 02:30
Up myślę, że znalazłoby się. Oby jak najwięcej. Lepsi tacy niż z mamą w pokoju obok.

Tafariel

2017-03-12, 08:08
Kilku na pewno ma bo raz pisali o produkcji mleka :mrgreen: A na szczury najlepszy kot!

bobro

2017-03-12, 08:19
Ej to jest nawet ciekawe. Koniecznie zróbcie z tego foto/video relację!

alt

2017-03-12, 08:43
Na szczury jest jeszcze jeden skuteczny sposób...

"Idzie przez wieś komiwojażer i zachwalając najnowszy środek skutecznie zwalczający szczury woła: „- Maść na szczury! Maść na szczury!” Podchodzi doń chłop i zainteresowany działaniem specyfiku pyta: „- Panie, ale jak to działa?” „- Bardzo prosto” - odpowiada handlarz i wyjaśnia: „- Łapiesz pan szczura, wieszasz go pan za ogon, smarujesz maścią, wypuszczasz, dwa tygodnie i szczur zdycha”. Chłop słucha i drapiąc się po głowie pyta: „- To nie można go zabić od razu?” „- Wiesz pan - można tak, a można i tak” - odpowiada komiwojażer i idzie dalej, krzycząc jeszcze głośniej: „- Maść na szczury! Maść na szczury!” "

:D

psz21vppl

2017-03-12, 08:46
Weź k***a zlap szczura żywcem. Predzej ci oczy wydrapie niż da się żywy schwytać. A tu jeszcze kilka sztuk w dodatku......Takie rzeczy to chyba tylko w Rosji bo to nie kraj......to stan umysłu.

sir_Alex

2017-03-12, 09:03
ju ar bond, dżejms bond

dumad

2017-03-12, 09:12
na szczury to pies najlepszy
job twoju mać

modyf

2017-03-12, 09:13
@czeski, dzięki, tak właśnie wydawało mi się, że gdzieś to już słyszałem :)

C0ld

2017-03-12, 09:42
Ciekawe czy na imigrantów/muslimów też to zadziała :P

modoc

2017-03-12, 09:53
Oo to samo pomyslałem.

ho...........zo

2017-03-12, 09:56
No to niech któryś z wsiurów tak zrobi. Tylko pamiętajcie, buraki, nie zeżryjcie tych szczurów jak je złapiecie, są bardzo niezdrowe dla zdrowia.