18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Huśtawki i popis okularnika

Pantilion • 2018-10-05, 11:20
Patrzcie dzieci co ja potrafię...


Wiewór

2018-10-05, 12:28
Czego ci księża nie odpie**olą, żeby obmacać dziecko...

nowynick

2018-10-05, 12:43
wygląda jak Małysz

du...........ck

2018-10-05, 13:18
Euroentuzjasta w akcji

mrkuchar

2018-10-05, 14:41
Idiota Jones :lol:

TB303

2018-10-05, 15:18
Abraxus napisał/a:

Czego ci księża nie odpie**olą, żeby obmacać dziecko...


Tekst wyjęty z kontekstu, byleby tylko katolików wk***ić... Uwielbiam to :amused:

skywalker75

2018-10-05, 17:03
up TB303

phi ... i tak wiadomo, że dzieci macają głównie ateiści. Katolicy maja kodeks moralny, który im tego zabrania, a mimo to zdarza się, że macają. Łatwo wiec sobie wyobrazić, co musi się dziać u ateistów, którzy nie mają swojego ateistycznego kodeksu moralnego, nikt im tego nie zabrania i jak ich nikt nie złapie to hulaj dusza piekła nie ma :)

Mors_Nigra

2018-10-05, 17:09
@up, lmao, ktoś nie wieży w cwe*a w chmurkach więc nie ma żadnego poczucia moralności, dobra bajka. Jak Ciebie tylko pośmiertne konsekwencje kształtują i powstrzymują przed byciem zwierzęciem, to żaden z Ciebie "dobry człowiek". Jedynie oswojone, właśnie zwierzę.

TB303

2018-10-05, 17:09
skywalker75 napisał/a:

phi ... i tak wiadomo, że dzieci macają głównie ateiści.


Biorąc pod uwagę fakt, że zbrodnie katolików i księży się tuszuje i zamiata pod dywan, to masz rację.
skywalker75 napisał/a:

Katolicy maja kodeks moralny, który im tego zabrania, a mimo to zdarza się, że macają. Łatwo wiec sobie wyobrazić, co musi się dziać u ateistów, którzy nie mają swojego ateistycznego kodeksu moralnego


Jesteś taki ograniczony umysłowo, że potrzebujesz religii, wiary i jakichś kodeksów, by wiedzieć jak postępować, a jak nie? Ludzie myślący kierują się w postępowanie rozumem, czasem emocjami oraz wrodzoną empatią i wiedzą, że czynienie ludziom co im nie miłe, jest po prostu złe i niemoralne. Wbiję sobie nóż w brzuch i będzie mnie to bolało, więc ostatnie co mi przyjdzie do głowy to to, żebym komuś ten nóż wbił. Wiedzą, że kradnąc i postępując w jakikolwiek sposób niegodziwie, nie da się budować zdrowego społeczeństwa, cywilizacji i kontaktów międzyludzkich. W każdej grupie społecznej trafią się ludzie porządni i sk***ysyny - w przypadku ludzi wierzących, jak i nie wierzących, więc religijność i wiara, nie mają tu nic do rzeczy.
skywalker75 napisał/a:

nikt im tego nie zabrania i jak ich nikt nie złapie to hulaj dusza piekła nie ma


Tego nawet nie ma co komentować, bo głupota tego stwierdzenia wybiją ponad skalę i osiągnęła apogeum.

Tyle mam do powiedzenia.
Do widzenia.

skywalker75

2018-10-05, 17:32
@up
he he, nie ma to jak powk***iać "ateistów"
To nie ja panowie, to zwykła statystyka i logika za tym przemawia :)

Essent

2018-10-05, 17:56
Up ALL czekajta, lecę po czipsy :amused:

exhuman

2018-10-05, 20:06
Ogolić mu jaja i razem z tymi dziećmi do przedszkola :krejzi:

Wiewór

2018-10-05, 20:29
Nie lykajcie bajta. Od razu widac że zarzucił wędkę :amused:

Slawek18

2018-10-05, 20:58
skywalker75 napisał/a:

up TB303

phi ... i tak wiadomo, że dzieci macają głównie ateiści. Katolicy maja kodeks moralny, który im tego zabrania, a mimo to zdarza się, że macają. Łatwo wiec sobie wyobrazić, co musi się dziać u ateistów, którzy nie mają swojego ateistycznego kodeksu moralnego, nikt im tego nie zabrania i jak ich nikt nie złapie to hulaj dusza piekła nie ma :)



A gdzie to takie durne ludzie jak ty mieszkają?

edek.bajzel

2018-10-05, 21:22
żonka nagrała więc tylko kwestia czasu, kiedy to wykorzysta
ale
napewno w odpowiednim momencie