18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hurricane

nowynick • 2018-02-09, 07:56
Brytole kręcą film o dywizjonie 303, może to i lepiej, że Anglicy się za to wzięli i nie robią tego Polacy :idzwch*j:


Aha, co dziwne jak na ostatnie produkcje w dywizjonie nie ulokowali żadnego murzyna :shock:

Wiewór

2018-02-09, 11:08
@up k***a bystry jesteś :amused:

100Burned

2018-02-09, 11:15
Abraxus napisał/a:

@up k***a bystry jesteś :amused:




Ooo przyznałeś się w końcu. Ja ci piszę że jesteś pedziem a ty na to że jestem bystry, czyli że cie rozgryzłem. Przyznanie się jak w mordę strzelił.

Wiedziałem od początku. :chomik:

Wiewór

2018-02-09, 11:21
Edytuj posta jeszcze raz i dopisz jeszcze więcej rzeczy. Miej swoje 5 minut radości :amused:
Dopisywanie rzeczy do posta jest takie w ch*j zabawne :D

100Burned

2018-02-09, 11:56
Abraxus napisał/a:

Edytuj posta jeszcze raz i dopisz jeszcze więcej rzeczy. Miej swoje 5 minut radości :amused:
Dopisywanie rzeczy do posta jest takie w ch*j zabawne :D




Jaa? No co ty, nic nie edytowałem, nie kłam :!:


Powinni też zrobić hollywoodzką produkcję o obronie Wizny, to byłby rozpie**ol na dużym ekranie.

ti...........ax

2018-02-09, 12:03
nowynick napisał/a:

może to i lepiej, że Anglicy się za to wzięli i nie robią tego Polac


Ale są polscy aktorzy więc ch*j z filmu będzie.

Wiewór

2018-02-09, 12:18
100Burned napisał/a:



a do tego lubisz k***y i chleb ze smalcem.


O nowy wpis.
Uwielbiam! Kto nie lubi kurew i chleba ze smalcem? :shock:

nowynick

2018-02-09, 12:23
100Burned napisał/a:


Powinni też zrobić hollywoodzką produkcję o obronie Wizny, to byłby rozpie**ol na dużym ekranie.



A może frytki do tego? Dywizjon 303 był znany na całym świecie no i bronili Anglików. Wizna to mało znana i strategicznie niewiele wnosząca potyczka. Wiesz ile bitew w historii świata nie doczekało się ekranizacji? W tysiącach liczyć. Wizna mimo bohaterstwa obrońców pozostanie mało znanym epizodem (trochę szerzej znanym tylko dzięki Szwedom).

100Burned

2018-02-09, 12:53
Abraxus napisał/a:


O nowy wpis.
Uwielbiam! Kto nie lubi kurew i chleba ze smalcem? :shock:



Noo...


...ja nie lubię.

nowynick napisał/a:



A może frytki do tego? Dywizjon 303 był znany na całym świecie no i bronili Anglików. Wizna to mało znana i strategicznie niewiele wnosząca potyczka. Wiesz ile bitew w historii świata nie doczekało się ekranizacji? W tysiącach liczyć. Wizna mimo bohaterstwa obrońców pozostanie mało znanym epizodem (trochę szerzej znanym tylko dzięki Szwedom).




No tak, ale zgodzisz się ze mną, że taki film byłby zajebisty. Akcja od początku do końca, 9 Kompania przy tym to byłby ch*j.

głest

2018-02-09, 13:49
nowynick napisał/a:


Aha, co dziwne jak na ostatnie produkcje w dywizjonie nie ulokowali żadnego murzyna :shock:



Nooo, gdyby tak się stało to Mel Gibson w kontynuacji "Pasji" musiałby obsadzić w roli Chrystusa co najmniej Denzela Washingtona :megalol:

TB303

2018-02-09, 14:18
zwierzak30 napisał/a:

ale mimo iż też nie pałam miłością do PIS-u, to wreszcie ktoś postanowił się postawić.


To się nazywa populizm :kawa:
PiS to praktykuje, od kiedy zaczęły się wybory.

głest

2018-02-09, 14:19
100Burned napisał/a:



nowynick napisał/a:



A może frytki do tego? Dywizjon 303 był znany na całym świecie no i bronili Anglików. Wizna to mało znana i strategicznie niewiele wnosząca potyczka. Wiesz ile bitew w historii świata nie doczekało się ekranizacji? W tysiącach liczyć. Wizna mimo bohaterstwa obrońców pozostanie mało znanym epizodem (trochę szerzej znanym tylko dzięki Szwedom).




No tak, ale zgodzisz się ze mną, że taki film byłby zajebisty. Akcja od początku do końca, 9 Kompania przy tym to byłby ch*j.



Chłopaki... z tego co mi wiadomo Ilona Łepkowska po zakończeniu prac nad 5 serią Matki Królów przystąpi do tworzenia scenariusza filmu pod roboczym tytułem "Polskie Termopile - obrona Wizny" - obsada, tzn. role kpt. Władysława Raginisa oraz gen. Heinza Guderiana jeszcze nie rozpatrywano. Podobno jest problem z tytułem, bo do rangi Polskich Termopil nasi historycy kreują kilka pomniejszych i większych bitew z naszej historii. PKN Orlen, PGNiG, PGE, PZU, PKO BP, Tauron, Enea, Lotos i KGHM już zrzuciły się na haracz dla Matki-Telewizji więc prezes Kurski zaciera łapki... :szczerbaty:

100Burned

2018-02-09, 14:30
głest napisał/a:



Chłopaki... z tego co mi wiadomo Ilona Łepkowska po zakończeniu prac nad 5 serią Matki Królów przystąpi do tworzenia scenariusza filmu pod roboczym tytułem "Polskie Termopile - obrona Wizny" - obsada, tzn. role kpt. Władysława Raginisa oraz gen. Heinza Guderiana jeszcze nie rozpatrywano. Podobno jest problem z tytułem, bo do rangi Polskich Termopil nasi historycy kreują kilka pomniejszych i większych bitew z naszej historii. PKN Orlen, PGNiG, PGE, PZU, PKO BP, Tauron, Enea, Lotos i KGHM już zrzuciły się na haracz dla Matki-Telewizji więc prezes Kurski zaciera łapki... :szczerbaty:




Żeby tylko nie wyszło coś na wzór filmów sensacyjnych z zimbabwe albo innych republik łakamaka.

Mors_Nigra

2018-02-09, 15:20
@głest chyba korony królów... matka królów to coś zupełnie innego i z lat 80'tych.

głest

2018-02-09, 15:39
Mors_Nigra napisał/a:

@głest chyba korony królów... matka królów to coś zupełnie innego i z lat 80'tych.



100% racji :szczerbaty: Prawdopodobnie poj***ło się w głowie w trakcie czytania artykułu o Gintrowskim (autor muzyki do filmu "matka Królów" oraz "Tato", to w kontekście innego tematu na sadolu dotyczącego uprawiania seksu w samochodzie przez wyrodną k***ę).

Efekt pisania dwóch komentarzy w tym samym czasie i za dużo kawy :kawa:

Leci piwo :piwo:

-_..........._-

2018-02-09, 17:49
Jeszcze niech zrobią film o Cyrku Skalskiego... To były dopiero latające wirachy. Pół Afryki Pn. przed nimi sp***alało w poszukiwaniu schronu.