18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Humvee trafiony przez ATGM od ISIS.

Salieri16000 • 2016-11-06, 23:54
HUMVEE należący do Peshmerga* zostaje namierzony przez ISIS za pomocą ATGM (ang. anti-tank guaided missile, pl. kierowany pocisk przeciwczołgowy). Miejsce: niopodal wioski Batnaya, na północ od Mosulu.



Peshmerga* to Siły Wojskowe autonomicznego regionu Irackiego Kurdystanu.

TytanowyRosomak

2016-11-07, 00:03
To chyba ktoś ich w ch*ja zrobił i rakiety ćwiczebne wcisnął bo poza lekkim usmoleniem drzwi i wyj***nej szmaty w powietrze wóz stoi nadal :P

lobominator

2016-11-07, 00:05
rafalemilian napisał/a:

To chyba ktoś ich w ch*ja zrobił i rakiety ćwiczebne wcisnął bo poza lekkim usmoleniem drzwi i wyj***nej szmaty w powietrze wóz stoi nadal :P



No przecież pisze jak wół, że to pocisk przeciwczołgowy, a nie przeciwsamochodowy. :homer:

maksymilian45

2016-11-07, 01:31
Nie piszcie ISIS tylko przez terrorystów finansowanych przez USA ( clinton obama )

sezamkowyRozpierdol

2016-11-07, 12:21
@up

A Arabia Saudyjska to święta krowa? :-D
Największym beneficjentem działalności ISIS jest Arabia Saudyjska, która jawnie prowadzi politykę islamizacji fundując meczety w Europie, natomiast na Bliskim Wschodzie ISIS jest Frankensteinem sprzątającym szyitów w Iraku oraz alawitów w Syrii oraz chrześcijan osłabiając rządy szyitów, sojuszników Iranu, korzysta na tym również Izrael - stąd ta "przyjaźń w interesach" Izraelsko-Saudyjska, wspólny rywal - Iran.
Osłabiając sojuszników Iranu - osłabia wpływy Iranu na Bliskim Wschodzie.

Jo...........23

2016-11-07, 12:23
Pierwszy raz widzę aby rakieta była napędzana silnikiem diesla :mrgreen:

realign

2016-11-07, 15:36
Zimą by nie odpaliła

SamSobieBogiem

2016-11-07, 16:59
"Konflikty i katastrofy światowe". Taki fanpage jest na fejsie. Gość podaje niusy z tamtej bitwy szybciej niż CNN. Ma na miejscu znajomą, ktora relacjonuje mu to i owo. Ogólnie polecam bo gość jest niesamowity.

Salieri16000

2016-11-07, 21:01
Piti1234555

Cytat:

"Konflikty i katastrofy światowe". Taki fanpage jest na fejsie. Gość podaje niusy z tamtej bitwy szybciej niż CNN. Ma na miejscu znajomą, ktora relacjonuje mu to i owo. Ogólnie polecam bo gość jest niesamowity.



Na FB jest również fanpage o nazwie ATGM. Znajdują się tam filmiki z ataków przy użyciu wszystkiego co wybucha: od RPG, przez EFP, IED, VBIED, SVBIED po ATGM oraz nagrania z drona ukazujące samobójcze ataki.

Marcino_s_30

2016-11-07, 22:07
Ciekawe czy szmato-głowy zakończył swoje akrobacje telemarkiem? :shock:

Nizaryta1

2016-11-08, 17:11
k***a, chciałem napisać że "Nie ma allachu akbar, nie ma piwa", ale niestety było allachu akbar ale nie wszystko stracone, mogę inaczej ponarzekać. Czy te ciapate ch*je w każde sferze swego życia krzyczą allachu akbar? przy r*chaniu akbar, przy sraniu akbar, przy jedzeniu akbar, przy umieraniu akbar, przy wszystkim akbar. To już jest nudne.

Dżizas_kurde

2016-11-08, 18:14
Po stokroć się zastanawiam...
Jak to jest że takie dzikusy mają dostęp do tak fajnej broni ?
Po pierwsze drogiej, po drugie pieruńsko skutecznej ?
Przecież ktoś im to sprzedawać musi. Jestem w stanie uwierzyć że zdobyli na wrogu Humvee czy inne setki kałachów... ale ATGM ? To kosztuje kupę kasy - a nie da się tak poprostu wejść do sklepu i kupić jak bułki.
Skądś tą broń mają.

piotrFr

2016-11-08, 18:29
rafalemilian napisał/a:

To chyba ktoś ich w ch*ja zrobił i rakiety ćwiczebne wcisnął bo poza lekkim usmoleniem drzwi i wyj***nej szmaty w powietrze wóz stoi nadal :P


A ty myslisz, ze jak dziala pocisk przeciwpancerny? Sprawia, ze czolg znika?

AlexUnder

2016-11-08, 23:21
Brakuje fragmentu gdzie ta brygada wsiada do pojazdu i odjeżdża..