18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Hulk

TT4 • 2017-04-21, 05:13
Wiecie, że Scarlett Johansson ma polskie korzenie? :amused:


Lingula

2017-04-21, 05:18
to akurat jest amerykanski korzen.

janlew

2017-04-21, 08:43
Taaa polskie, polskie jak Szechter.
"Her mother, Melanie Sloan, a producer, comes from an Ashkenazi Jewish family from the Bronx; Sloan's ancestors were Jewish immigrants from Poland and Belarus in the Russian Empire"

jebacgowno

2017-04-21, 10:00
Ten gif jest starszy od Kaczyńskiego.

momonon

2017-04-21, 10:14
@up. Ale jest bardziej wiarygodny niż on :-D

W............R.

2017-04-21, 10:24
Dżizas... Pod takim tematem POPiS-owa gównoburza... Jesteście chorzy. Chorzy, powiadam!

support3

2017-04-21, 10:41
@janlew lewacka racico PISu po ch*j robisz z tego tematu polityczne gówno?

pi...........ja

2017-04-21, 10:53
Po raz kolejny widzimy, jak po wstawieniu tej żydówki z układu Hollywood, lokalni antysemici znikają.

radek225

2017-04-21, 11:12
TT4 napisał/a:

Wiecie, że Scarlett Johansson ma polskie korzenie? :amused:



Jakby się tak dopatrywać, to okaże się, że 80% rodowitych Europejczyków i europejskich imigrantów do USA ma w którymś pokoleniu polskie pochodzenie. To samo z rodami królewskimi. Nikogo nie dziwi, że na tronie polskim zasiadał szwed, francuz, węgier, czy czech, albo, że królowa Elżbieta jest skoligacona z rodami polskimi. Bo dawniej małżeństwo zawierano, by przypieczętować pakty, unie, układy, a nie z miłości. Dlatego nie dziwi mnie fakt, że taka Scarlett, Marilyn Manson, czy nawet jakiś prezydent USA pięć pokoleń temu miał polską matkę, czy polskiego ojca, wujka, itp. Raz badano drzewo aktorki, Hanny Śleszyńskiej i okazało się, że któraś ciotka ósma woda po kisielu była skoligacona z Napoleonem Bonaparte. Dlatego żadne mi ŁAŁ, czy żadna mi nowość, bo gdyby przebadać tak drzewo genealogiczne KAŻDEGO z nas, to wyjdą kwiatki, że pra pra pra pra pra dziadek był w NSDAP, grał z Georgem Washingtonem w szachy, czy był synem carycy Katarzyny II, a może jest bezpośrednim potomkiem Juliusza Cezara.

Danmaz

2017-04-21, 11:35
KlintMeister napisał/a:

Kolega pytał o link do całości :krejzi:



Tu macie oryginał, który został przerobiony (24 minuta): https://openload. co/f/b5M2Owh4dyM/Stephanie_Sierra_-_Ass_Traffic_5

janlew

2017-04-21, 12:39
support3 napisał/a:

@janlew lewacka racico PISu po ch*j robisz z tego tematu polityczne gówno?


Co ty w ogóle bredzisz pajacu? Jakie polityczne? W opisie na temat "polskich korzeni" jest błąd i tyle. Jej rodzice to aszkenazyjscy żydzi, którzy wyemigrowali w z terytorium rosyjskiego imperium i tyle. Co to ma do polityki??
O to ci chodzi że porównuje z Szechterem? Porównuje bo to podobny stopień "Polskości", tu też pomaga wikipedia: Syn przedwojennych działaczy komunistycznych pochodzenia żydowskiego – Ozjasza Szechtera i Heleny Michnik(Hinda Michnik-Rosenbusch)
PS. lewacką racico semitofilskiego PISu to chyba sam jesteś, skoro się na takie fakty oburzasz.

support3

2017-04-21, 12:52
@janlew, a to tylko o żydach było, wybacz. BTW nie znam się na żydach ale widzę że ty całkiem sporo o nich wiesz i dość łatwo ich rozpoznajesz, cóż podobno swój swojego zawsze pozna :amused:

DużyKutas

2017-04-21, 12:56
Ja na miejscu Hulka już dawno bym ją wyr*chał a nie dopiero teraz.