18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hulk

TT4 • 2017-04-21, 05:13
Wiecie, że Scarlett Johansson ma polskie korzenie? :amused:


wut

2017-04-21, 13:05
ktos ma lepsze gify?

Filogyna

2017-04-21, 14:19
@ janlew

Zamknij już mordę, czy tam wyrzuć przez okno klawiaturę, bo z każdym następnym twoim komentarzem świat staje się gorszy. Zachowaj zamknięty w swoich czterech kątach, proszę, swój "retardyzm".

Nehake

2017-04-21, 15:02
radek225 napisał/a:



Jakby się tak dopatrywać, to okaże się, że 80% rodowitych Europejczyków i europejskich imigrantów do USA ma w którymś pokoleniu polskie pochodzenie. To samo z rodami królewskimi. Nikogo nie dziwi, że na tronie polskim zasiadał szwed, francuz, węgier, czy czech, albo, że królowa Elżbieta jest skoligacona z rodami polskimi. Bo dawniej małżeństwo zawierano, by przypieczętować pakty, unie, układy, a nie z miłości. Dlatego nie dziwi mnie fakt, że taka Scarlett, Marilyn Manson, czy nawet jakiś prezydent USA pięć pokoleń temu miał polską matkę, czy polskiego ojca, wujka, itp. Raz badano drzewo aktorki, Hanny Śleszyńskiej i okazało się, że któraś ciotka ósma woda po kisielu była skoligacona z Napoleonem Bonaparte. Dlatego żadne mi ŁAŁ, czy żadna mi nowość, bo gdyby przebadać tak drzewo genealogiczne KAŻDEGO z nas, to wyjdą kwiatki, że pra pra pra pra pra dziadek był w NSDAP, grał z Georgem Washingtonem w szachy, czy był synem carycy Katarzyny II, a może jest bezpośrednim potomkiem Juliusza Cezara.



Trochę masz racji ale prawda jest tylko jedna wszyscy pochodzimy od Adama i Ewy 8-)

Ra...........hi

2017-04-21, 19:10
Im dłużej oglądam tym bardziej się śmieję :D

t3tsu

2017-04-22, 02:31
@up no ja też nie wyrabiam,dobre..pierwsze widzę