18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hulaj dusza

~Velture • 2017-12-24, 03:26
Ogólnie skejci są dla mnie dość nisko na drabinie ewolucji a ci na hulajnogach to chyba najniżej ale gość dał radę :shock:


Hoofner

2017-12-24, 03:32
Chciałem napisać,że bym se zwalił gdyby mu się nie udało ale mu się udało nie dawać piwa nie połamał się.
Pedał jadący na h*ja-nodze

qbcki

2017-12-24, 09:44
@Hoofner

Jeśli to pedał, to ciekawe co potrafi taki HeteroSk***iel jak Ty i Twój tatko ?! Może wrzucicie wspólny film ?

KrólikBugs

2017-12-25, 01:45
Hoofner napisał/a:

Chciałem napisać,że bym se zwalił gdyby mu się nie udało ale mu się udało nie dawać piwa nie połamał się.
Pedał jadący na h*ja-nodze

Zawsze to coś

RustyRat

2017-12-25, 01:46
qbcki napisał/a:

@Hoofner

Jeśli to pedał, to ciekawe co potrafi taki HeteroSk***iel jak Ty i Twój tatko ?! Może wrzucicie wspólny film ?


nie wywołuj wilka z lasu, to może być filmik jak Cie dymają w dupala :hitler:

LuzaQ

2017-12-25, 02:12
Wielu twierdzi jak i autor że skejci ble, piłka ble bo kluby.
auta cóź bmw cioty audi cioty vw to już wiocha max honda tyle co poczyta w internecie czyli tez ch*jnia bo internety kłamią. Dalej lecmy motocykle też ble bo nie można jeździc motocyklem nie będąc przytym "motop*zdą". Tymczasem ja sie cuteass'y z wami z wami zgadzam. przybijmy sobie grubasy sztame slajsem pizzy tylko nie zapomnijmy chlastac druga łapą wacka pod hardowe video. Wesołych swiąt :)


eMCeONe

2017-12-25, 11:58
Kręcił się jak gówno w przeręblu.

czarnykun

2017-12-25, 16:27
Na którym szczeblu tej drabiny się umieściłeś Velture? Zgodnie z prawdą czy jednak wyżej od tych skejtów? :amused:

Jorgen88

2017-12-26, 16:24
LuzaQ napisał/a:

Wielu twierdzi jak i autor że skejci ble, piłka ble bo kluby.
auta cóź bmw cioty audi cioty vw to już wiocha max honda tyle co poczyta w internecie czyli tez ch*jnia bo internety kłamią. Dalej lecmy motocykle też ble bo nie można jeździc motocyklem nie będąc przytym "motop*zdą". Tymczasem ja sie cuteass'y z wami z wami zgadzam. przybijmy sobie grubasy sztame slajsem pizzy tylko nie zapomnijmy chlastac druga łapą wacka pod hardowe video. Wesołych swiąt :)

co ty k***a pie**olisz, nie dość, że bez przecinków to jeszcze bez sensu, k***a ja to czytam i nie dowierzam, ja pie**ole

Hoofner

2017-12-28, 23:14
qbcki napisał/a:

@Hoofner

Jeśli to pedał, to ciekawe co potrafi taki HeteroSk***iel jak Ty i Twój tatko ?! Może wrzucicie wspólny film ?



Długo mnie nie było ale nie mów co Ty i Twój stary robicie w czasie wolnym gówno nas to obchodzi :D
Jeździsz na hulajnodze pedałku , że Ciebie to tak boli ??