18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Houston, mamy problem.

S.W.A.T • 2016-03-03, 14:04
Cytat:

Dramatic video shows a pickup truck pulling the doors off a gun store in Houston and a flood of suspects stealing over 50 weapons. The thieves have still not been caught.




tranzystor

2016-03-03, 22:58
furor.condemnandi napisał/a:

@tranzystor noże w domu też trzymasz w szafie pancernej? Tacy jak Ty chcą każdemu mówić co ma robić, zachowałeś się jak naziol....



Nie zamierzam nikomu mówić co ma robić. Jak ktoś chce postzelać, to niech idzie na strzelnicę. Ja wyraziłem swoją opinię, że normalni i zdrowi umysłowo ludzie nie chcą się bać chodzić po ulicy i nie chcą się zbroić, bo jakiś czubek może kupić broń na dowód osobisty. I zdanie to popiera większość cywilizowanych ludzi, bo w większości cywilizowanych krajów jest wymagane pozwolenie i uzasadnienie na posiadanie broni. Nawet w USA już odchodzą od ogólnego dostępu robiąc coraz więcej problemów przy zakupie.

Riffer

2016-03-04, 00:13
tranzystor napisał/a:



Nie zamierzam nikomu mówić co ma robić. Jak ktoś chce postzelać, to niech idzie na strzelnicę. Ja wyraziłem swoją opinię, że normalni i zdrowi umysłowo ludzie nie chcą się bać chodzić po ulicy i nie chcą się zbroić, bo jakiś czubek może kupić broń na dowód osobisty. I zdanie to popiera większość cywilizowanych ludzi, bo w większości cywilizowanych krajów jest wymagane pozwolenie i uzasadnienie na posiadanie broni. Nawet w USA już odchodzą od ogólnego dostępu robiąc coraz więcej problemów przy zakupie.



chyba w antycywilizowanych, pojade dalej, co ty wiesz o Usa?

Rodzyn

2016-03-04, 02:40
ellsworth napisał/a:


O ja pie**olę! Na prawdę nie rozumiesz?? Znajdują potem kolesia z kulką w głowie. Sprawdzają ślady na naboju i wychodzi im, że wystrzelono ją ze skradzionej broni, a więc nie wiadomo przez kogo. Tak ciężko to pojąć, że taka broń jest na czarnym rynku warta wielokrotnie więcej niż "legalna", z której każdy strzał prowadzi do właściciela??



Haha, Ty idioto. Broń nielegalna jest znacznie tańsza od legalnej. Głównie ze względu na ryzyko zatrzymania takiej broni i Ciebie przez organy ścigania. Legalna broń na większości swoich komponentów posiada numer seryjny, ta nielegalna bardzo często składa się z różnych części bądź numery są w jakiś sposób usuwane. Przykładowo AK-47 "nielegal" potrafi kosztować nawet 400-500 zł .... gorzej tylko z dojściem do takiej broni :)

Biniu90

2016-03-04, 02:50
Normalni i zdrowi umysłowo ludzie... cywilizowani... popiera większość cywilizowanych ludzi... - Kraśko jakby to przeczytał z wrażenia znowu wsadził by sobie słoik w dupę! Takie argumenty to sobie stosuj w dyskusji z rodzinką czy kolegami, którzy łapią się na te konformistyczne pie**olenie jak z reklam mango :D
"Wszyscy mają mambę - mam i ja " Właśnie to jest największy problem... to wasze poj***ne podejście..
A z resztą ! Jest prawie 3:00 nie chce się rozpisywać... Jak jakiś poj***ny patus 3 razy większy od Ciebie wjebie Ci się na chatę, zgarnie wszystkie cenny przedmioty,, wydyma Ci na Twoich oczach żonę i spokojnie sobie wyjdzie a Ty będziesz dyszał przykucnięty pod ścianą z twarzą schowaną w dłoniach to mam nadzieje że będziesz zdawał sobie sprawę, że sam odebrałeś sobie możliwość ratowania rodziny, dobytku i samego siebie.

adamZjeb

2016-03-04, 06:02
Małpie zakupy.