18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hop!!!

de_Sade • 2019-07-16, 00:02
Ktoś tu czegoś nie policzył. W bonusie rozpacz zakochanej kobiety.


loda_szmato

2019-07-16, 00:56
Wydaje mi sie, ze zj***l przy wybiciu. Jechal caly czas wyprostowany. Nie skompresowal amorow przed wybiciem, a ze predkosc mial jaka mial, to był "niedolot". Dodatkowo brak kontroli gazem/hamulcem w powietrzu.
Ktos z doswiadczeniem sie wypowie?

Ale czego to się nie robi, żeby dziewczyna zajęczała ;)

Swinkwizytor

2019-07-16, 08:16
Jak przezyje to jaką mu dziewoja galę zrobi na usmierzenie bólu

kaczmarzgr

2019-07-16, 10:03
@loda_szmato w powietrzu żadna kontrola gazem/hamulcem by tego nie wyratowała. Równie dobrze mógł zgasić silnik, odpalić fajkę i odliczać do lądowania.

shewush

2019-07-16, 10:07
loda_szmato napisał/a:

Wydaje mi sie, ze zj***l przy wybiciu. Jechal caly czas wyprostowany. Nie skompresowal amorow przed wybiciem, a ze predkosc mial jaka mial, to był "niedolot". Dodatkowo brak kontroli gazem/hamulcem w powietrzu.
Ktos z doswiadczeniem sie wypowie?
Ale czego to się nie robi, żeby dziewczyna zajęczała



sugerujesz, że w powietrzu można hamować kołami albo przyspieszać? o cię felek. Weź przeczytaj i pomyśl.

Veetoo

2019-07-16, 10:35
Wy tak serio na ten komentarz od loda_szmato...? Nie wyczuwacie tu nutki ironii?

kaczmarzgr

2019-07-16, 10:44
@shewush @Veetoo operowanie gazem/hamulcem w powietrzu skutkuje pochyleniem motocykla odpowiednio w tył/w przód. Myślę, że loda_szmato myślał o tym, nie o przyśpieszaniu w locie ;-)

Respektuj

2019-07-16, 10:55
Kamerzysta. ... żebyś k***a jeszcze rzucil ten tel i pobiegl pomóc to bym Ci wybaczyl!

Kepeszek

2019-07-16, 10:59
Problem był już przy najeździe, nie docisnal ani nie zrobil sprezynki pod koniec i ch*jowo leciał. Lipa straszna :/

bakus1233

2019-07-16, 11:27
Wydaje mi się, że jakby w powietrzu puścil motocykl, to by lepiej z tego wyszedł.

camson

2019-07-16, 12:18
kaczmarzgr napisał/a:

@loda_szmato w powietrzu żadna kontrola gazem/hamulcem by tego nie wyratowała. Równie dobrze mógł zgasić silnik, odpalić fajkę i odliczać do lądowania.


Co ty pie**olisz.... Jechałeś chociaż raz w życiu crossem, że się wypowiadasz na tematy, o których nie masz pojęcia? Po wpisie wiem, że ni ch*ja... Dodanie gazu w locie lub użycie hamulca skutkuje przechyłem motocykla na przednie bądź na tylne koło, bo bez tego stunt-erzy nie byliby w stanie kontrolować motocyklów w locie. A co do samej akcji to gość kompletnie zj***ł wybicie, bo nie doprężył amorków.

kaczmarzgr

2019-07-16, 12:23
camson napisał/a:

Co ty pie**olisz.... Jechałeś chociaż raz w życiu crossem, że się wypowiadasz na tematy, o których nie masz pojęcia? Po wpisie wiem, że ni ch*ja... Dodanie gazu w locie lub użycie hamulca skutkuje przechyłem motocykla na przednie bądź na tylne koło, bo bez tego stunt-erzy nie byliby w stanie kontrolować motocyklów w locie. A co do samej akcji to gość kompletnie zj***ł wybicie, bo nie doprężył amorków.



Przeczytaj mój kolejny wpis kmiocie i dopiero komentuj, ewentualnie wyjaśnij jak pochylanie motocykla do przodu lub do tyłu mogło go uchronić przed przyj***niem w lądowisko

loda_szmato

2019-07-16, 14:10
kaczmarzgr napisał/a:

ewentualnie wyjaśnij jak pochylanie motocykla do przodu lub do tyłu mogło go uchronić przed przyj***niem w lądowisko



Wj***łby się tak czy inaczej.
Ale na slow-mo widać (i na zdjeciu na końcu), że cała masa przy lądowaniu poszla na przednie koło i amor, tył w ogóle nie pracował. Jakby się obrócił trochę do tyłu, pewnie rozkład masy byłby bardziej równomierny na oba amory, a tym samym skutki mniej bolesne dla niego i motocykla.

Tak czy inaczej, laska fajnie jęczy :P

spaghetti

2019-07-16, 21:16
tak pie**olnął, że kobita mu doszła...

Eges

2019-07-17, 07:04
h*j mu w dupe