18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homofobiczne znaki

Femp00411 • 2020-03-04, 19:41
Takie cos spotkalem dzisiaj na internetach,
pieniadze podatnikow nie ida na marne :D



bodzio204

2020-03-05, 01:22
Postać mężczyzny jest symbolem człowieka, istoty ludzkiej. Lewactwu już się w głowach przewraca totalnie. Pewnego dnia narodzi sie drugi Hitler, tyle że tym razem innych będzie palił w krematoriach.

silwerbalk

2020-03-05, 02:26
Ja pie**ole problemy I świata.... Znaki obrażają homogenizowanych..... Ale jak ich obrażają.... :-/ w którym momencie i który ich obraża k***a STOP ich obraża czy zakaz zawracania? A może oznaczenie uwaga rondo za 100m.....ch*j k***a nie ludzie :roll:

Byku35

2020-03-05, 02:56
za peo stawiali znaki drogowe na podwójnych słupkach
ludzie ślepi jesteście, robicie to jak wam zagrają,
Nie dziwne że was tłuką od pokoleń
zmiany są widoczne A wy dalej za pro tęsknocie! rosjo puść atomówke

Asuritta

2020-03-05, 03:18
Ja już netflixa nie oglądam non stop HOMO aktorzy lub murzyni na siłę nie potrafiący grać roli... oraz feministyczne brednie np kobieta walczy bo facet p*zda ... ten świat upada ...

No-idea

2020-03-05, 06:20
ja pie**ole...

mygyry

2020-03-05, 07:40
Tak to jest gdy się z nudów pie**oli w urzędniczych deklach i trzeba wymyślać sztuczne problemy

zzzz2

2020-03-05, 08:11
O ile to nie fejk, to czegoś nie rozumiem. Przecież kiedy jak nie teraz te znaki są neutralne płciowo - brak im gwintu czy bolca. Bo jeśli chodzi o same włosy/sukienkę, to o ile mnie umysł nie zawodzi, w krótkich włosach / w krótkich spodniach chodzą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Gorzej byłoby chyba odwrotnie, jeśli już.

saves

2020-03-05, 08:31
Mogliby choć na rowerze pedały zostawić.

freaky

2020-03-05, 09:49
Rozumiem, gdyby pionowe oznakowanie jezdni w Finlandii wyglądało tak:




longfly

2020-03-05, 10:07
prosze podac zrodlo bo cos mi tu smierdzi kolejna strona z informacjami z dupt --- albo kilka zrodel skad ten serwis ma takie informacje ---


kolejny post dla zwyklych sebixow i fake info

kolosasz

2020-03-05, 11:15
longfly napisał/a:

prosze podac zrodlo bo cos mi tu smierdzi kolejna strona z informacjami z dupt --- albo kilka zrodel skad ten serwis ma takie informacje ---
kolejny post dla zwyklych sebixow i fake info



oczywiście, że to fejk albo co najmniej manipulacja.
W tekście źródłowym jest mowa o neutralności płciowej znaków a tytuł tego posta sugeruje
jakoby Finowie uznali, że znaki są homofobiczne, bo obrażają, piętnują gejów i lesbijki.
Link do źródła

Wiewór

2020-03-05, 11:55
freaky napisał/a:

Rozumiem, gdyby pionowe oznakowanie jezdni w Finlandii wyglądało tak:



Znak nie wolno Onr?

pve11

2020-03-05, 12:01
Przecież u nas to samo będzie, lewica "wywalczyła" nie tak dawno żeńskie końcówki w sejmie, jakby większych problemów w Polsce nie było. Jak ktoś myśli, że kolor ludzików na znakach nikomu nie będzie przeszkadzał, to jest k***a w błędzie, bo to też zaczną zmieniać (chociaż większość jest czarna, więc te zostawią). Quo vadis świecie?

AbelardG

2020-03-05, 21:15
longfly napisał/a:

prosze podac zrodlo bo cos mi tu smierdzi kolejna strona z informacjami z dupt --- albo kilka zrodel skad ten serwis ma takie informacje ---
kolejny post dla zwyklych sebixow i fake info



Tobie chyba płaci spółka żydo - komunistyczna z ograniczoną odpowiedzialnością! Przyznaj się pedale, ile zarabiasz na boku?