18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Homofobia czy islamofobia. Wybór należy do Ciebie.

Pan_Cernik • 2022-12-28, 11:10


Nius z Wiednia.

Złotówa wyj***ł z taksówki liżących się pedałów, bo jak stwierdził jest muzułmaninem i takich jak oni nie wolno mu wozić.

Pedzie oczywiście złożyli skargę w firmie, a firma im odpowiedziała że.... tadaaaaaa....
nie mogą nic zrobić bo u nich zarówno homofobia jak i islamofobia nie są tolerowane.

0_rafiks_0

2022-12-28, 14:42
taylorswift napisał/a:

homoseksualistów* proszę nie używać słowa na P*



poniewaz?

PS. Do Obslugi forum - Tylko nie usuwajcie tego posta :D

razak

2022-12-28, 16:06
taylorswift napisał/a:

homoseksualistów* proszę nie używać słowa na P*



j***nych pedałów, cwe*i, odklejeńców, śmieci, podludzi, ku*asów do szczania. Zwyczajnie j***ć każdego faceta który ssie fiuta. Powinien zostać odj***ny tak jak każdy ich obrońca. Haaa tfuuu k***y

The_Generat

2022-12-28, 16:17
a dlaczego miałbym się ograniczać i wybierać ?

0rion

2022-12-28, 16:46
taka prawda, wpierw ci u koryta narpie**ola ludzia w glowach tych pseudo wartosci o tolerancji a na sam koniec umyja od tego lapy i zostawia ich na lodzie, niech se sami radza. to wszystko to jedna wielka igraszka polityczna zeby podzielic ludzi jeszcze bardziej bialy vs czarny muzulmanin vs pedal chlop vs baba niewiem czy zauwazyliscie ale w dzisiejszych czasach jestesmy bardziej podzieleni niz kiedykolwiek w historii, no k***a 72 plci? do ch*ja co sie stalo z mezczyzna i kobieta i wartosciamy chrzescjanskimi? nawpuszczali do europy (zachodziej akurad, gdyz rezyduje w uk) roznej masci kultur i byle pretekst bo ktos puscil baka to wychodza na ulice i pala samochody, tu praktycznie co weekend jest powod do tego aby wyjsc na ulice i cos rozjebac. i steruja nami jak chca to sie nazywa divide et impera taktyka stara jak swiat ale dzieki technologii sprawdza sie lepiej niz kiedykolwiek bo za pomoca np telefonow popagandzisci praktycznie siedza z nami w pokoju i nam mowia co mamy myslec. podzial miedzy bogatymi a biednymi stal sie tak ewidentny ze srednia klasa za nastepne kilka lat praktycznie przestanie istniec i zostana tylko ci u wladzy i ich niewolnicy ktorzy zreszta beda zbyt zajeci walka miedzy soba zeby sklejic fakty. bedzie tak jak z wieza babla. a zreszta co ja tam pie**ole, co ja tam wiem jestem tylko glupim obywatelem ktory ma zamknac morde i siedziec cicho. zanim cokolwiek powiecie, przedczytajcie calosc i sie zastanowcie czy tak nie jest. moglbym mowic dalej ale szkoda strzepic ryja na tych co i tak nie zrozumieja.

pipi71

2022-12-28, 16:53
smc napisał/a:

A potem dalej z jeziora...



To było cudne:) jeszcze z marty feldmanem. piękne czasy bez poprawności.....

Zubar

2022-12-28, 22:05
taylorswift napisał/a:

homoseksualistów* proszę nie używać słowa na P*



pie**ol sie pedale

LubelskiCebularz

2022-12-29, 11:33
ungubungu napisał/a:

Won pedale.



Oby ci się syn pedał urodził i wtedy będziesz inaczej śpiewał prostaku

Wiewór

2022-12-29, 18:05
I to jest dylemat dla prawdziwego Polaka. Kogo nienawidzi bardziej? Pedała czy muzułmanina? Przej***ne. No chyba ze ten muzułmanin to Palestyńczyk. No to wtedy wiadomo. Polaczek usiądzie i zapłacze nad biednym muzułmaninem.

LouisdeFunes

2022-12-29, 20:50
ungubungu napisał/a:

Won pedale.



pedał to ciebie zrobił z innym pedałem

ungubungu

2022-12-30, 10:47
LubelskiCebularz napisał/a:

Oby ci się syn pedał urodził i wtedy będziesz inaczej śpiewał prostaku




Ohooo jest obrońca. Nie popłacz się kwiatuszku.

to...........10

2023-03-30, 13:19
Oho! Ależ się sadolom to podoba! Następnym razem pogoni jakiegoś katolika (bo w islamie inne rodzaje religijnej propagandy są niemile widziane) i wtedy sadole podniosą wrzask, że jak tak można :D

0_rafiks_0

2023-03-30, 14:15
mwaski napisał/a:

Oho! Ależ się sadolom to podoba! Następnym razem pogoni jakiegoś katolika (bo w islamie inne rodzaje religijnej propagandy są niemile widziane) i wtedy sadole podniosą wrzask, że jak tak można



Stary jestes a gluuuupi, ze az oczy bola :D