18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holohoax 6 milionow zydow

Sayagin666 • 2015-06-11, 07:46
Poraz kolejny pokazal sie temat z zamordowanymi zydami w auschwitz (jaki jest najlepszy hotel na swiecie) i nawet w formie zartu liczba 6 milionow jest powtarzana i tak bedzie do usranej smierci.

Jesli ktos nawet nie interesuje sie historia, nie zna sie to i tak w zakamarkach jego umyslu znajdzie sie magiczna liczba 6 milionow i wyrwany ze snu, w srodku nocy - zapytany o liczbe zagazowanych zydow powie - 6000000.

Prosze poniezej film i stare gazety oraz magiczna liczba 6 milionow...

Jesli pewna nacja zablokowala film w Polsce tutaj macie adres filmu : http://www.youtube.com/watch?v=Dda-0Q_XUhk

Dla dociekliwych... mozna ominac lokalizacje kraju i obejrzec

Dodam, ze tablica w oswiecimiu z liczba zydow byla zmieniana kilka razy, za kazdym razem bylo to po tym jak niedowiarki FAKTAMI, logigą i matematyką udowodnili, ze 6 milionow to liczba z kosmos...

Od siebie dodam, ze zaciekawila mnie tablica w oswiecimiu - blok wiezienny dla kobiet. Mniejwiecej to bylo na tablicy :
- w tym bloku zakwaterowanych bylo 35000 zydowek i nie-zydowek... bla bla bla

Z opisu wynika, ze ? hmmm bylo tam 3/4 zydowek i kilka innych kobiet ? a moze bylo tam 34998 polek i 2 zydowki ?

Nie jest to temat z dzialu dokukment a raczej absurd dnia codziennego... bo inaczej tego nazwac sie nieda. Dla ludzi z mocnym bUlem dupy - tak tak, jesli choc 1 osoba zginela przez niemcow to dramat i tragedia, ale nie robmy z 1 osoby 1000 !

Volfodzio

2015-06-11, 10:46
Akurat liczba cywilnych ofiar z obozów (wszystkich) wyznających judaizm idzie w miliony ale do k***y nędzy 3/4 tego to byli Polacy, mówiący po Polsku, wychowani w Polsce i związani z krajem tak samo jak katolicy czy prawosławni. Pora by była w końcu upomnieć się o prawdę historyczną i jasno zaznaczyć, że wymordowali Polaków a nie obywateli państwa Izrael, tak jakby najchętniej to widzieli dzisiejsi potomkowie tam mieszkający.

zgonex

2015-06-11, 11:01
temat rzeka, ostatnio coś tam pisałem, ale w porę się opamiętałem. nie ciskaj się tak, bo negowanie holocaustu to przestępstwo. nie wiem jak wy, ja nie mam ochoty na wizytę abw.

żmij

2015-06-11, 11:52
Pytanie; mordowani w Auschwitz mieli izraelskie paszporty? Nie? To czego się Izrael wpie**ala?

Cały_Idiota

2015-06-11, 12:35
e3s33 napisał/a:

Pytanie; mordowani w Auschwitz mieli izraelskie paszporty? Nie? To czego się Izrael wpie**ala?

Trudno aby mieli paszporty kraju, który wtedy nie istniał... :lol:

kambodia66

2015-06-11, 13:17
@~Cały_Internet- co nie zmienia faktu że byli to obywatele polscy narodowości żydowskiej
Jest to ważne w związku z próbą wymuszenia na Polsce byśmy zapłacili organizacjom żydowskim odszkodowania za mienie utracone w czasie i po wojnie. Problem tylko w tym że według prawa międzynarodowego i polskiego żydzi są już dawno spłaceni a pozostała tylko sprawa mienia niespadkowego. Prosto ujmując to żydom spłaciliśmy odszkodowania , spadkobiercy mogą dochodzić swoich praw sądownie ale znaczna większość majątku pozostała bez spadkobierców. Zgodnie z prawem taki majątek stał się własnością państwa polskiego.
Szkoda tylko że "nasze" władze są skłonne uznać nieprawne żądania.

dzarul

2015-06-11, 13:57
Z tej okazji opowiem kawał:
Czym się rożni krowa od Holocaustu?
Jednej krowy nie można doić przez kilkadziesiąt lat .

ProVVe

2015-06-11, 15:29
Niestety film u nas zablokowany... "Niedostepny w tej domenie krajowej"

Tomikchomik1

2015-06-11, 16:50
Dla nich to "aż 6 milionów", dla mnie to "tylko 6 milionów".

Kaskaderdx10

2015-06-11, 19:53
pie**oleni żydzi! jeśli jakiś żyd to czyta to niech wie, że piec zawsze można rozpalić na nowo!

Oponka

2015-06-11, 22:51
to są ch*je! zablokowali film żeby nikt prawdy nie doszedł! zaraz pewnie zniknie z YT, już te pipki znajdą powód, żeby to wyj***ć

sidian

2015-06-11, 22:57
No dobra, ale jakie są wnioski z tego? Że dziesięć gazet na przestrzeni 20 lat podało liczbę 6 milionów? I co to konkretnie zmienia?

Sayagin666

2015-06-12, 07:09
sidian napisał/a:

No dobra, ale jakie są wnioski z tego? Że dziesięć gazet na przestrzeni 20 lat podało liczbę 6 milionów? I co to konkretnie zmienia?

Jesli bym napisal w 2005 roku : "W 2010 prezydencka para + generalowie i mase waznych osobistosci, zginie w katastrofie w smolensku"

Jak myslisz co by sie dzialo? Czy ktos by powiedzial : hmmm ale zbieg okolicznosci... czy raczej bylbym maglowany przez nieprzyjemnych panow ?

Zaczynajac od poczatku postow :

nie nie neguje holokaustu - przeciwnie, zaglada, ludobojstwo bylo - tak w wiekszosci na narodzie polskim, rosyjskim, niemieckim... W ogromie zla wojny - zydzi nie byli glownymi poszkodowanymi. Smierci wielu z nich NIKT nie neguje a kto neguje to i tak nie powinien isc siedziec tylko powinien byc uznany za idiote.

Prosze nie obrazac zydow - antysemickie wpisy i komentarze moga byc zglaszane a wy mozecie miec problem, tylko po co ?

Nie nalezy oceniac, kogos za to kim jest tylko jak sie zachowuje. Jak juz ktos wpspomnial - walka o odszkodowania, ktore im sie nie naleza - to trzeba potepiac.

Duza czesc zydow... pewnie i wiekszosc to byli obywatele POLSCY ! Pochodzenia, zydowskiego ale POLACY, mieszkajacy od wiekow w Polsce ! Po wojnie oni zostali zawlaszczeni przez izrael - i bum nagle mamy znaczną czesc zydow pomordowanych tu i tam a nie POLAKOW.

Nikt nie neguje a jesli tak to nie powinien - tragedii jaka sie wydarzyla. Byla to tragedia nie tylko dla zydow, byla to tragedia dla wiekszosci ludzi, ktorzy mieli stycznosc z II wojna swiatowa. Gineli dziadkowie, rodzice, dzieci, wnuki... Powtarzam - chocby 1 ofiara wojny to tragedia, ale przykre jest to, ze ktos ofiarami chce uzyskac jakies profity. Liczba ofiar w oswiecimiu zmieniala sie juz kilka razy, za kazdym razem spadala w dol bo matematyka nie pasowala. Ludzie wielokrotnie klamali i krecili, po to tylko, zeby liczby sie zgadzaly. Polecam wywiady z ludzmi z obozu, ktorzy opowiadaja o obozowej stolowce, teatrze, orkiestrze, basenie, meczach w pilke nozna, do ktorej czasem dolanczali sie niemcy!
Tak wiem wiem, wszystko to propaganda a korzystali z tego kapusie i kolaboranci... Dlaczego, po wyzwoleniu obozu kapusie i kolaboranci za kase nie moga klamac dla aliantow ? Dziwne jest to, ze jesli cos w obozie zachowalo sie w takiej formie jak bylo - ludzie krzycza - PROPAGANDA, NA POKAZ ! Jednak bezkrytycznie wchodza do REPLIK komor gazowych, wybudowanych PO WOJNIE przez sowietow ! i tam sie modla za zamordowanych.

Oczywiscie sowieci przy ogromie ich zbrodni na polakach - NIE MIELI ZADNEGO powodu by pokazac niemcow w jak najgorszym switle i skupieniu uwagi na nazistach. Jakby sie tak stalo to moze katyn i masakry na polakach SOWIETOM by uszly na sucho... Zar az zaraz... chyba im sie udalo i nie zostali za to rozliczeni...

lapps

2015-06-13, 14:24
w holokauscie zginelo jakies 700 000 zydow