18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Holandia uzależnia

GlassEdi • 2017-12-07, 17:29
wywiad z patolą mieszkającą w Holandii :D

dzaanas86

2017-12-07, 17:36
(S)kręta droga przed nim...

Hose88

2017-12-07, 17:36
Jedno oko na Maroko, a drugie na Kałkaz. Jednym pilnuje czy kreska dobrze podzielona, a drugim czy bagiety zza rogu nie nadchodzą.

wodociagi

2017-12-07, 17:42
Weź tu coś osiągnij z taką wadą wzroku i z wystającymi zębami,Przynajmniej gość ubrany schludnie,ciekawe jak skończył w każdym razie jakoś tak mi gościa szkoda i jak się rzeczywiście ogarną to zbijam wirtualną pione

Wiewór

2017-12-07, 17:53
Patologia to jest główny towar eksportowy cebulandii :) Ale to dobrze niech wyjeżdżają im ich u nas mniej tym lepiej :-D

Qunda

2017-12-07, 18:20
@upAbraxus. Ale za to mamy upaincuw. Ja jebie. Na 6 rano do pracy w sobote, bo odrabiałem dzien po miedzy swietami. j***ło potem, czarne skarpetki, to miał szare na palcach. Ostatni raz. My na koszulkach po hali, bo ciepło, a te k***y w bluzach roboczych, i jeden zapiety poszyje w swetrze. Jebie potem, nie potem, na kilometr.

michalek6911

2017-12-07, 19:20
Typowy przypadek walenia krympy.

_R...........s_

2017-12-07, 19:28
k***a polskie robactwo, właśnie przez takich patoli na zachodzie mają nas za jakieś sp***olone zwierzęta. Nie zdziwiłbym się, gdyby się jeszcze okazało, że to właśnie polacy w holadnii go wyj***li i to przez rodaków mieszka na ulicy.

Szkoda chłopaka, widać że wyjechał z wielkimi planami, a tam czekał cały ch*j na niego.

Gdzio90

2017-12-07, 19:29
Koleś zdaje sobie sprawę z tego, że go nigdzie to nie prowadzi, mówi tak, jakby miał mu ktoś pomóc, ale nikt nie pomoże. Powinni to puszczać w szkołach.

overgod

2017-12-07, 22:38
k***a ale ma bałagan w oczach!

RedIsGood

2017-12-08, 03:43
Elita europejskich robotników :mrgreen:

werther

2017-12-08, 09:09
Qunda napisał/a:

@upAbraxus. Ale za to mamy upaincuw. Ja jebie. Na 6 rano do pracy w sobote, bo odrabiałem dzien po miedzy swietami. j***ło potem, czarne skarpetki, to miał szare na palcach. Ostatni raz. My na koszulkach po hali, bo ciepło, a te k***y w bluzach roboczych, i jeden zapiety poszyje w swetrze. Jebie potem, nie potem, na kilometr.



O k***a, i ty czujesz się od innych lepszy...

Leworęczny

2017-12-08, 12:15
Hose88 napisał/a:

Jedno oko na Maroko, a drugie na Kałkaz. Jednym pilnuje czy kreska dobrze podzielona, a drugim czy bagiety zza rogu nie nadchodzą.



a Ty KaŁkazie rzuć okiem na słownik

Avalanger

2017-12-08, 12:31
Tak obejrzałem z 2-3x i powiem tyle... Gościa byłbym w stanie polubić prędzej niż jakiegoś banana, który nie ma bladego pojęcia o trudach codziennego życia, a w nochal i tak wali, tyle że w salonie swojego domu, a nie na ulicy.

Nie wiem czy Was, ale mnie wk***ia niezwykle jak ktoś cokolwiek żuje czy je podczas rozmowy - tu brak wychowania jest niestety widoczny, ale brak agresji, brak deliry, nawet schludne ubranie...

Gdyby nie skręt w łapie i gadka o prochach przed kamerą mógłbym uznać gościa za kogoś na poziomie przeciętnego człowieka z polskiej wsi.
I nie oburzać mi się tam jeden czy drugi z Koziej Wólki, doskonale wiecie, o kim mówię.
Każde zadupie ma swoich strażników teksasu, którzy żyją samotnie za kuroniówkę w jakichś szopach, żłopiąc Harnasie dzień w dzień i oglądając "Rolnik szuka loszki".

Ten tu przynajmniej wspomniał coś o zarobku na dom.
Tyle, że jeśli serio nie zaczął/ zacznie kombinować iście "po polsku" to będzie mu ciężko. Zez i zęby wbrew pozorom nie skreślają jeszcze kogoś całkowicie z możliwości pracy np. w fabryce, przy spawaniu, blacharce, czy CNC. Tylko trzeba jakiekolwiek pojęcie i kursy mieć.


Dorzucę jeszcze komentarz z Judetube :
"Nie wiecie jeszcze kozaki co was w zyciu spotka?Nie jeden byl taki mocny,a skonczyl jak szmata!Dlatego nie jedzcie po chlopaku jak po lysym koniu!!!!Moze wyjdzie z tego gowna????"

- szczera prawda. Jak ktoś ma własne cztery kąty bez hipoteki, cztery kółka, czery kafle co miesiąc na koncie (+ jak ktoś chce) czterech dzieciaków z prawego łoża, co by miał kto na emeryturę zapier**lać, :mrgreen: to wtedy można oceniać kogoś takiego. :P
A do takiego stanu co poniektórym tu jeszcze baardzo daleko.