18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitler dowiaduje się o przegranej z Polską

K0saZNosa • 2014-10-12, 13:23
Przeróbka z Hitlerem jak zwykle dobra :hitler:

casimus

2014-10-12, 13:56
"Rozj***łem kredkę!

sp...........ey

2014-10-12, 14:08
Nie żebym był zawistnym polaczkiem, no ale proszę was, słyszeliście kiedyś pojęcie "ironia losu"? Tak k***a, los sobie z nas zakpił, 3/4 reprezentacji Niemiec jak nie więcej to piłkarze, którzy osiągnęli już wszystko, wygrali LM, mistrzostwa świata, ligi krajowe itd., więc wątpię, żeby im się chciało spinać. Przyjechali sobie na ten 50-tysięczny obiekt narodowy, taki jak ma co drugi 2-ligowy zespół w Niemczech i pewnie zrobiło się im szkoda dumnych potomków husarii :amused: Przecież na całym świecie ten nasz wielki tryumf komentują jaką śmieszny przypadek, wybryk natury i powód do beki. To tak jakby Mateja wygrał jeden konkurs Pucharu Świata. Rozumiem, że trzeba cieszyć się ze zwycięstwa, ale ogarnijcie, że to zwykły fuks i już niebawem znowu zaczniemy dostawać w dupę od Irlandii itp. Wolę żeby kasa z moich podatków szła na siatkę, kosza, ręczną, skoki narciarskie, gdzie mamy ciągle sukcesy, niż na 11 patałachów jarających szlugi od podstawówki, którzy mają być miarą naszego sukcesu sportowego, bo raz na 10 lat fuksem wygrywają z drużyną, która jeszcze nie skończyła dobrze świętować zdobytego mistrzostwa.

casimus

2014-10-12, 14:32
@up
Ty j***ny zdrajco.

Massivee

2014-10-12, 14:32
@spear.britney A wiesz co ja bym wolał, ja bym wolał żebyś zamknął ryj. A przecież nie zamkniesz, tak jak Polacy nie przestaną się cieszyć chociażby z tego jednego zwycięstwa przez następne 19 przegranych i ch*j.

petru23

2014-10-12, 14:35
to był bardzo "mily" mecz. Mila i Milik :amused:

uho82

2014-10-12, 14:37
fuksem to się wygrywa w ruletkę a nie 2:0 w meczu z mistrzami świata. zlekceważyli przeciwnika i dostali w pie**ol. dziękuję

RockyWood

2014-10-12, 15:02
@spear.britney

"Niemiec" ??? "w Niemczech" ???

k***a :facepalm: zajrzyj choć raz do sadolowego słownika i naucz się pisać jak człowiek

SZWAB w SZWABII.

ja pie**olę...