18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historyjka

Ra...........hi • 2017-01-12, 13:56
Powinienem zdecydowanie więcej uwagi zwracać na otoczenie. Ostatnio kupiłem okazyjnie bilety na koncert Davida Bowie dla siebie i syna. Dopiero wracając do domu przypomniałem sobie, że on od roku nie żyje. Co więcej, żona powiedziała mi, że David Bowie też już nie żyje.

ro...........24

2017-01-12, 14:08
k***a , dwóch typów umarło a babka dalej żyje .
Szkoda chłopa

nowynick

2017-01-12, 14:28
David Bovie nie żyje? :shock:

k***a aż strach wrócić do domu i o dzieci żonę zapytać :D

Essent

2017-01-12, 17:08
Ratoshi,wczoraj pisałeś,że się rozwiodłeś.Dzisiaj znów masz żonę ale już nie masz syna.ch*j cię wie co ty jarasz...

Ra...........hi

2017-01-12, 17:32
orisuniek napisał/a:

Ratoshi,wczoraj pisałeś,że się rozwiodłeś.Dzisiaj znów masz żonę ale już nie masz syna.ch*j cię wie co ty jarasz...



Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza. Najczęstszą formą rozpowszechniania dowcipu jest przekaz słowny. (...) Kawały z reguły nie mają oparcia w rzeczywistości, choć często są stereotypowe, bądź są wynikiem niecodziennej sytuacji. Z reguły opowiadający dany kawał, nawet mówiąc go w liczbie pierwszej nie był jego świadkiem/uczestnikiem.


Źródło: Google

Essent

2017-01-12, 17:44
Ratoshi napisał/a:



Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza. Najczęstszą formą rozpowszechniania dowcipu jest przekaz słowny. (...) Kawały z reguły nie mają oparcia w rzeczywistości, choć często są stereotypowe, bądź są wynikiem niecodziennej sytuacji. Z reguły opowiadający dany kawał, nawet mówiąc go w liczbie pierwszej nie był jego świadkiem/uczestnikiem.


Źródło: Google



No k***a sherlock :idzwch*j:

brylant1412

2017-01-12, 18:57
k***a wczoraj się dowiedziałem że Elvis Presley nie żyje

Avio84

2017-01-12, 21:04
Dlaczego David jest mądry? Bo vie.

Viperal

2017-01-12, 22:08
k***a całkiem dobry kawał tylko, że ja pierwsze co to pomyślałem właśnie o jego synie :/

Ghoscik8

2017-01-13, 09:09
Kawał można by zaktualizować do Georga Michaela.