18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historie policyjne

Flodzia • 2020-12-19, 18:04

Aż ciężko w to uwierzyć :niggasmile:

Ho...........er

2020-12-19, 18:36
Mniej więcej tak teraz to pewnie wygląda

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-19, 18:54
No to mają przej***ne...
Na szczęście nasi dzielni policjanci nie mają takich problemów. A to komuś rękę złamią, a to w kolejce po rybkę ustawią, a to na Sylwestra nie puszczą, czasem popilnują willi na Żoliborzu. k***a, żyjemy w raju, a nie w tej zj***nej Ameryce.

Noside

2020-12-19, 20:50
No tak policja ma właśnie działać zdaniem tych wszystkich lewaków w USA

pudel82x

2020-12-19, 21:16
Wydaje mi się że Flodzia prowadzi jakąś pracę magisterską z psychologii, pod tytułem " jak się zachowają zwyrodniali sadole jak na ich ulubionym portalu pojawiać się będą śmieszne filmiki". Innego wytłumaczenia k***a nie mam.

Marcin360360

2020-12-19, 21:21
Statystyki mówią jasno czarni czesciej zabijają czarnych a w szczególności policjaci. Ta rasa powinna byc izolowana inaczej zniszczą naszą planetę razem z lewakami.

TRQPL

2020-12-19, 21:27
j***ć policje. Tak na 85% bo jak mi zabiją matke, siostrę, żone lub kochanke to przecież nie zadzwonie na pogotowie gazowe.

Jurand350

2020-12-19, 22:04
przynajmniej przeżył a niggersa i tak złapią

_WHATEVER_

2020-12-19, 22:10
k***a, ale wiecie j***ne debile,że to urywek z filmu prawda? Nie jesteście aż takimi zjebami,prawda? Nie jesteście....a nie,czekaj k***a jesteście :lol:

hfbnmiuytp

2020-12-19, 22:18
_WHATEVER_ napisał/a:

k***a, ale wiecie j***ne debile,że to urywek z filmu prawda? Nie jesteście aż takimi zjebami,prawda? Nie jesteście....a nie,czekaj k***a jesteście



Coś lub ktoś było inspiracją dla scenariusza oraz tej sceny. Więc zamknij jape pacanie.
:idzwch*j:

SupremeLeader

2020-12-19, 22:28
_WHATEVER_ napisał/a:

k***a, ale wiecie j***ne debile,że to urywek z filmu prawda? Nie jesteście aż takimi zjebami,prawda? Nie jesteście....a nie,czekaj k***a jesteście



To nie urywek z filmu tylko skecz. "Key and Peele" się zwą, takich rzeczy nagrali już w ch*j, bodajże dla comedy central. Większość o rasizmie i większość śmiesznych. Polecam poszukać na YouTube, mój ulubiony jest o rasistowskich zombiee.

_WHATEVER_

2020-12-19, 22:38
hfbnmiuytp napisał/a:

Coś lub ktoś było inspiracją dla scenariusza oraz tej sceny. Więc zamknij jape pacanie.



Słuchaj no jebiący osły kałożerco, inspiracją był inny film nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Więc żryj gówno śmieciu j***ny, jednokomórkowcu pie**olony.

SupremeLeader napisał/a:

To nie urywek z filmu tylko skecz. "Key and Peele" się zwą, takich rzeczy nagrali już w ch*j, bodajże dla comedy central. Większość o rasizmie i większość śmiesznych. Polecam poszukać na YouTube, mój ulubiony jest o rasistowskich zombiee.



Też czułem,że gdzieś to już widziałem :) W każdym bądź razie to nie realna sytuacja,jak już kilku debili myśli. Dzięki za info 8-)