18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia z morałem prosto z Generalnego Gubernatorstwa

Suovetaurilie • 2021-04-26, 19:25


Wycinek gazety propagandowej pt. Goniec Krakowski z grudnia 1939.

whitetooth

2021-04-27, 19:01
mygyry napisał/a:

No i to k***a były sądy, doj***li faktycznemu sprawcy więcej a teraz każdy krętacz robi wszystko na słupa i się śmieje, bo ch*ja mu udowodnią



Gdyby to był sierpień 1939 r. to byłoby super. Ale to był grudzień 1939, więc niemiaszki rządziły. Tfu znaczy blizej nieokreśleni jacyś naziści, nie żeby niemcy.... hahaha. Kórwa Niemcy i już.!

Wiewór

2021-04-27, 20:49
mygyry napisał/a:

No i to k***a były sądy, doj***li faktycznemu sprawcy więcej a teraz każdy krętacz robi wszystko na słupa i się śmieje, bo ch*ja mu udowodnią



Hahaha. Czego polactwo nie wymyśli żeby usprawiedliwiać swoje złodziejstwo.
Złodziejem był Polak idiota któryś dał się namówić cwanemu żydowi na kradzież. Żyd nie wiedział tylko ze Polak zawsze chętny do złodziejstwa ale nawet to mu nie wychodzi.

Justynka99

2021-04-27, 20:54
mygyry napisał/a:

No i to k***a były sądy, doj***li faktycznemu sprawcy więcej a teraz każdy krętacz robi wszystko na słupa i się śmieje, bo ch*ja mu udowodnią



Popatrz na datę, jebnij się w łeb i zastanów, czy na pewno chciałbyś takie sądy jak w tych czasach.

Halman napisał/a:

to i tak jacyś łaskawcy bo zwykle to była szubienica lub kulka, niemieckie sądy w trakcie wojny sie nie pie**oliły



1) całkiem możliwe, że historia w ogóle wyssana z palca dla przestrogi, bo media działały wtedy tak, jak obecnie TVP.
2) szubienica to raczej nie te lata, a o rozstrzelaniach rzadko pisano w mediach, żeby jeszcze bardziej nie buntować ludzi. Jeżeli tak było, to niewykluczone, że skończyło się to dla obu rozstrzelaniem, albo odsiadką, ale w Auschwitz.

korowiow777

2021-04-27, 21:15
JaTylkonaChwile napisał/a:

Wiadomo, ze Zyd nie 2 lata ale 2 tysiace zadosc uczynienia dostal....

Statut kaliski:



Tu rodzynki :

mygyry

2021-04-27, 21:53
Justynka99 napisał/a:


Popatrz na datę, jebnij się w łeb i zastanów, czy na pewno chciałbyś takie sądy jak w tych czasach.



Patrzę na datę j tak chciałbym, żeby sądy były sprawiedliwe i nie bardzo rozumiem związku daty do wyroku, który doj***ł zarówno złodziejowi jak i zleceniodawcy.


Wiewór napisał/a:

Hahaha. Czego polactwo nie wymyśli żeby usprawiedliwiać swoje złodziejstwo.
Złodziejem był Polak idiota któryś dał się namówić cwanemu żydowi na kradzież. Żyd nie wiedział tylko ze Polak zawsze chętny do złodziejstwa ale nawet to mu nie wychodzi.



Hahaha. Jak już się pośmialiśmy oraz wyrzygaleś swoje ojkofobiczne problemy to tylko zadam proste pytanie gdzie kto kogo usprawiedliwia, chyba że Twoja polaczkowatość objawia się poprzez problemy z czytaniem że zrozumiem oraz bycia po prostu debilem.