18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Historia z lata

cuurniprime • 2015-07-25, 20:39
Był piękny, słoneczny dzień i wybrałam się z synkiem na lody do barku nad rzeką. Ptaki jakby kociokwiku dostały i darły się niemiłosiernie nad naszymi głowami, a my jechaliśmy naszym rowerem w stronę rzeki Krutyni.


A w barku nad rzeką, przy drewnianych stolikach siedziała tylko grupa ludzi z dwiema dziewczynkami w wieku około dziewięciu lat. Siedzieliśmy sobie z synkiem na schodkach i lizaliśmy nasze lody, ciesząc się spokojem [ja] i tym, że nasze lody szybko się roztapiają i spływają po rękach [Kosmyk], gdy nagle dwie dziewczynki głośno wyraziły chęć kąpieli. Chęć została zaaprobowana przez matki, dziewczynki rozebrane do rosołu i już po chwili skakały radośnie w rzece.

Jedna podnosiła wysoko nogę, ukazując uprzejmie swoje wnętrze każdemu w pobliżu. Druga dziarsko wypinała pupę. Co chwilę zamieniały się rolami, ale w zasadzie obie wywijały szpagaty, stawały w rozkroku i ogólnie baraszkowały w krutyńskiej wodzie.


Ot, dwie dziewczynki bawią się ładnie w rzece, mógłby pomyśleć przechodzień.
Postronny obserwator zauważyłby, że jedna z nich ma już nawet zarys piersi.
Wnikliwy widz całej tej sytuacji zobaczyłby stojącego na moście starszego pana trzepiącego sobie kapucyna.

Historia nie moja, ale przyznacie że na lato idealna :)

Prometheus_Coprophagus

2015-07-25, 21:32
cuurniprime napisał/a:

Wnikliwy widz całej tej sytuacji zobaczyłby stojącego na moście starszego pana trzepiącego sobie kapucyna.



Poszedłeś na pomost, a synka bez opieki zostawiłeś? Nieładnie.

saikomiki

2015-07-25, 21:54
k***a Kosmyk? Co to za imię!?

Prometheus_Coprophagus

2015-07-25, 22:12
saikomiki, Kosma. Imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi się od słowa kosmos oznaczającego "porządek", "ład", "ozdobić". Często wiązane z imieniem Damian, bratem Kosmy - świętymi żyjącymi pod koniec III wieku, zginęli w 283 roku.

Nie ma za co.

bartoszbarto

2015-07-25, 23:07
co nie zmienia faktu iż to imię dla idioty, nadane przez jeszcze większą parę idiotów

Black Snake

2015-07-26, 17:11
Ehh... A w Chorwacji i Włoszech jak bylem tydzień temu to nad wodą przychodzą ludzie, mówią "Hello", życzą miłego dnia, rozbierają się do naga i idą pływać/opalać się. A tu wszystkim to przeszkadza ;/

_Azazel

2015-07-26, 19:13
cuurniprime napisał/a:

Historia nie moja, ale przyznacie że na lato idealna :)



Hehe ktoś tu się prokuratora boi? :D

AlexUnder

2015-07-27, 12:22
No dobra, a zdjęcia gdzie?