18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

historia z kupą w tle

kubapl25 • 2016-01-30, 16:12
Historia koleżanki, z przygód w akademiku:

"Poszłam dziś do koleżanki z akademika, która mieszka piętro niżej i ma dziwne sąsiadki z tego samego segmentu. Otóż mieszkają tam powiedzmy Jolka i Ada. Obie są dosyć dziwne i o ich zachowaniach słyszałam już dużo. Jolka na przykład jest chorobliwe zazdrosna o swojego chłopaka i odwala dziwne akcje, jak jej chłopak rozmawia z moimi koleżankami, albo wypytuje się ich o jakieś rzeczy które średnio powinny ją obchodzić np o moje życie prywatne, szczególnie że widziała mnie wtedy tylko raz, przelotem... Ale to nie o Jolce to miło być. Jest jeszcze druga dziewczyna - Ada. Jest równie ciekawska jak Jola, ale nie wypytuje ich o nic tylko podsłuch*je wszystkie rozmowy i żywo interesuje się życiem prywatnym innych ludzi. Do tego jest bardzo specyficzna i boi się nieznanych osób, nie wychodzi z pokoju żeby spotkać się ze znajomymi. Po prostu ich nie ma. Do tego, mimo że w akademiku może korzystać do woli z bieżącej wody, nie robi tego zbyt często. Bierze prysznic raz w tygodniu, jak wraca do domu. Ale jak nie wraca na weekend to już nie odczuwa potrzeby umycia się. W tamtym tygodniu, w piątek zażywała cotygodniowego prysznica i siedziała w łazience dosyć długo. Moja koleżanka weszła zaraz po niej, jednak zły los sprawił że nie umyła się. Dlaczego? - spytasz. Otóż w prysznicu, w kratce z której odpływa woda była kupa. Po prostu tam sobie leżała i niemożliwe było żeby wypłynęła z kratki, bo by się nie przecisnęła. Dziewczyny oczywiście udokumentowały to (widziałam zdjęcia) i postanowiły spytać się sąsiadki Adrianny skąd taka kupa mogła się wziąć w prysznicu. Szczególnie że ta koleżanka, która mi to powiedziała, weszła tam zaraz po wyjściu Ady, a drzwi od ich pokoju były w połowie otwarte, tak więc nikt nie mógł w ciągu 2 minut niepostrzeżenie wejść tam i zrobić kupę w prysznicu. Ada nie przyznała się do tej defekacji wyrzekając się kupy i wysnuła dwie teorie. Jedna z nich głosi że ktoś się mógł zakraść się i podrzucił owe fekalia (pamiętajmy że moja koleżanka weszła niemal po niej). Druga sugeruje, że ktoś pewnie wszedł do segmentu z psem który poczuł potrzebę wypróżnienia się. Obie brzmią tak samo prawdopodobnie. Jako że dziewczyny nie chciały już korzystać z prysznica, a tym bardziej wyciągać tego co w nim jest, postanowiły że poczekają na powrót Joli. Jola, od razu po przyjeździe wzięła obowiązek na klatę. Gołą ręką, wspierając się jednym listkiem papieru wyciągnęła kupę i wyrzuciła do kosza (choć bardziej logiczny wydaje się muszla klozetowa). Tak oto skończyła się perypetia z kupą w akademiku"

sorra18

2016-01-30, 16:21
Ada pewnie byla lubiana i ladniejsza to tez z zadrosci k***y wymyslily misterny plan.

~Beny

2016-01-30, 16:26
Klasyka życiowa.
Ktoś nasra i wszyscy debatują nad tym gównem ile się tylko da.
Ale tylko jedna osoba naprawdę coś zrobi.

Piwo dla Jolki :ok:

krakenwmajtach

2016-01-30, 16:44
Nie czytam, czy chodzi o islam czy osobnika czarnoskórego?

binladden

2016-01-30, 16:47
@up Napisałbym ci o co chodzi ale nie czytasz.

matissmati

2016-01-30, 21:01
typowe dla PANIENEK z AKAdemika, gówno w głowie ( miałem wiele sąsiadek w segmencie z czego 3/4 syfiła k***iła się i piła na umór)

kocyk8000

2016-01-31, 02:10
przyjedzie wioska do miasta i sa efekty, ale z innej strony na to patrzac to chyba nawet imigrant nie chcialby zgwalcic tydzien nie mytej p*zdy

tigerqaz

2016-01-31, 03:00
up@ Mieszkam na wiosce i nad jeziora przyjeżdżają miastowi, to jest dopiero burdel... Jak ja wieśniak wycieram dupę papierem, to wyrzucam do muszli i spłukuję, bądź jak jestem akurat w terenie chociaż piachem zasypuję nawet dla własnego bezpieczeństwa. A to bydło rozpościera upie**olony w gównie papier na krzewach porzeczek. Ot tacy Państwo z miasta wychowani.

vass

2016-01-31, 04:07
Też miałem przygodę z kupą, pośrednio obsrałem Niemca :) Też się nie przyznałem.
Jak pływałem na statku, byliśmy w Hamburgu, bunkierka przypłynęła z paliwem, przycumowali przy burcie.
A mi akurat zapchał się kibel, więc walnąłem klocka do wiadra i wypie**oliłem gówno przez bulaj, pech chciał, że prosto na Niemca, który stał barce z paliwem.
Afera międzynarodowa obsrany Niemiec przez Polaków :)

prufk

2016-01-31, 04:22
Nie czytajcie, szkoda 1,5min

offduty

2016-01-31, 08:25
@prufk nie składaj literek, będzie szybciej szło czytanie. Albo skończ wreszczcie pedałówkę
:-D

dumad

2016-01-31, 08:34
Boże daj mi syna....

Krak

2016-01-31, 08:37
Wieśniary.
Jak też niestety miałem koleżanki z podkarpackiego i jak by się nie upodabniały do naszych krakowskich to zawsze były do odróżnienia.

marecky86

2016-01-31, 09:17
Kogo to k***a interesuje...? :-/