18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Historia z krwiodawstwa

klares_klark • 2015-05-20, 00:32
Pewnego dnia postanowiłem sobie pójść oddać krew, a bo fajnie komuś pomóc, a tutaj w sumie zwolnienie i czekoladki. Po długich oczekiwaniach w kolejce w końcu usiadłem, obok mnie leżała sporych gabarytów pani, a jeszcze dalej normalny facet po 40. No i oddaje tą krew, pani obok mnie zaczęła pikać maszyna. Pielęgniarka do niej podeszła, odłączyła aparature i woreczek i poszła dając pani wacik. Jak wiadomo wacikiem trzeba uciskać dziure, ale że tej kobiecie ewidentnie gabaryty nie pozwalały wstać z pomocą tylko jednej ręki, no to przestała uciskać i próbowała się podciągnąć też tą drugą, z dziurą po igle. Z żyły trysneła krew, niezłe babka miała ciśnienie, a facet leżący obok niej od razu jak zobaczył te fontannę to się zrzygał. A ja jak przystało na dobrego sadola zacząłem się śmiać.

PS. To mój pierwszy post, jak się przyjmie to może znajdę więcej tego typu histori w swojej głowie. Jak się nie podoba to wiecie co z tym zrobić

Sov3reign

2015-05-20, 00:33
Cytat:

Z żyły trysneła krew, niezłe babka miała ciśnienie, a facet leżący obok niej od razu jak zobaczył te fontannę to się zrzygał. A ja jak przystało na dobrego sadola zacząłem się śmiać.


Wyobraziłem to sobie i pie**olnąłem takim śmiechem, że pobudziłem sąsiadów. :mrgreen:
Piwko, mistrz :mrgreen:

lukaszq15

2015-05-20, 00:59
Za oddawanie krwi do tej czekolady powinni dawać jeszcze piwko :D

Szywski_Snb

2015-05-20, 01:26
@up

Nie powinno się spożywać alkoholu po oddawaniu krwi












:amused:

PA...........SM

2015-05-20, 03:29
Och ty mój bohaterze :)

j.b.n

2015-05-20, 05:13
Ogromne piwo za oddanie krewki. Jeśli jednak to historia zmyślona to... (nie, nie napiszę więcej - chcę wierzyć, że naprawdę oddałeś krew i tym samym wjechałeś innym Sadolom na ambicję :) żeby też oddali ;) ).
Idą wakacje. W wakacje zawsze trzeba więcej krwi. Każdy porządny Sadol powinien przynajmniej raz w swoim życiu oddać krew!

raistpol

2015-05-20, 05:25
Co ty mnie, tu i innym, k***a świeży, pie**olisz za fantastyczne historyje? Tej babie co trysła jucha, to słomką z McDonald'a się w aortę wbili, czy po prostu ponacinali w paru miejscach rękę, i swobodnie się krew sączyła do wiadra?

A typ od bełta też kozaczenko, zobaczył 2 kropelki krwi na waciku i pie**olnął hafta....ale opowieści.

Ty to ch*jek jestes, bo takie słabe ściemki walić dla wirtualnych piwek i fejmu za temat na głównej, mogę jeszcze zrozumieć, ale k***a, tych j***nych 25 debili co dali temu piwo to powinno się topić we własnych szczochach.

Takie historyjki to pisz na kwejka, na FB, nk,aks, srask prask, szmastk wyp***...

turaj się frędzlu


ps. Ilość krwi po pobieraniu, nawet przy ruszaniu ręką po kłuciu i przy uderzeniu cisnienia, nie ma prawa "tryskać". Trysnąć ci może stary w usta. Jak by ją kosą rozcinali to niech tryska, a jak standardową igłą, to co najwyżej żyła może pójść i robi się podskórny wylew = siniak.

muody14

2015-05-20, 06:29
@up ty chyba należałeś do specgrupy macierewicza

raistpol

2015-05-20, 06:44
@up

skoryguj wiek z profilu z wiekiem z nicka, mośku

Asgharoth

2015-05-20, 06:54
raistpol ma rację. Nie ma takiej opcji żeby po wkłuciu powstała dziura przez którą krew "tryska". I żeby jakiś 40-to letni koleś (więc pewnie zdaje już trochę lat) zrzygał się na widok kilku kropel krwi? Ściema a nie historyjka.

A w wakacje potrzebują dużo więcej krwi, więc do dzieła sadole i zapierdzielać do punktów po czekolady.


PS. Alkoholu to nie powinno się pić przed zdaniem a nie po :d. Zwyczajnie po zdaniu organizm jest osłabiony i szybciej się najebiesz niż normalnie. Wychodzi w sumie ekonomiczniej więc jak zachowasz umiar to nic nie stoi na przeszkodzie :P .

Alex_De_Large

2015-05-20, 07:06
klares_klark napisał/a:


A ja jak przystało na dobrego sadola zacząłem się śmiać.



Nie wyjąłeś telefonu z kamerką i nie zacząłeś walić konia? Ciota. :roll:

xkazielx

2015-05-20, 08:53
Baba z takimi gabarytami winna tłuszcz oddawać na mydło lub jakiś smar organiczny nie krew. Chyba że krew będzie jako tran sprzedawana.

Szczur22

2015-05-20, 09:00
Z grubych ludzi powinno się jednorazowo wysysać całą krew a truchło przetapiać.

Logiczny

2015-05-20, 09:11
Ja dodatkowo dodam (żeby potwierdzić kit) że zwolnienie to się dostaje ew. po oddaniu 5 litrów krwi.
Do tego tylko raz w roku jest to zwolnienie płatne.

Nie lubie takich ludzi bo to ch*j a nie honorowe oddanie krwi. Nie pracujesz a bierzesz kasę. Z honorem to nie ma nic wspólnego.

Czekoladki dostałeś? A pałę pielegniarka też robiła?

Ty nam tu nie ściemniaj tylko zasypiaj wcześniej bo w szkole niewyspany będziesz.