18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia wg. Radka Sikorskiego

Kubas1993 • 2014-03-02, 23:31
Dyplomatyczny Radek.


kamuha

2014-03-02, 23:38
czy ktoś może mnie oświecić co nadzwyczajnego jest w tej wypowiedzi?

Tytuł : "historia wg Radka Sikorskiego"
Że niby to według strażników internetu jakaś kolejna politycznie kompromitująca wypowiedź ?

Czy w dzisiejszym czasach dla plebsu wszystko trzeba dosadnie wbijać do głowy bo inaczej nie zrozumie aluzji?

Mojoo

2014-03-02, 23:49
ja nie rozumiem czego innego, czemu skoro duża część tego cyrku politycznego jeździ na Ukraine promować się na wybawców i solidarnych z tym narodem, to z drugiej strony mamy takiego np. Sikorskiego czy Tuska którzy nie raz byli prześmiewczo (i mam nadzieję nie bez powodu) nazywani "pieskami putina", czy jego "chłopcami na posyłki"?

S.W.A.T

2014-03-02, 23:55
Chciałem właśnie to wrzucać. Jasne, nie najechała tylko niosła bratnią pomoc mordować ludzi w lasach i gwałcić kobiety po wsiach. pie**olę taką pomoc.

urteusz

2014-03-02, 23:57
Pewnie całościowy sens wypowiedzi jego jest całkiem inny... k***a ludzie ogarnijcie dupy.

Szron

2014-03-03, 00:01
Za kalekę dyplomatycznego i kołchoźnianego kastrata Radka od teraz po wieki Piwko!

Bo dyplomatą to trzeba się urodzić.

On to ma.
Wyssał z mlekiem.


A że mleko ssał krowy to się jeszcze na dodatek oźrebił.

Radek! Radek!! Radek!!! Radek!!!! Radek!!!!! Radek!!!!!! Radek!!!!!!! Radek!!!!!!!! Radek!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!!!! Radek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NiegazowanyGaz

2014-03-03, 00:01
widze, ze wszyscy wiedzą co to ironia

meier

2014-03-03, 00:11
@up dokladnie mialem to napisać.

teretoto

2022-03-01, 16:53
No i ma racje, Rosja zawsze szukała pretekstu. 1939 była to obrona mniejszości rosyjskich na ziemiach Polskich. Sikorskiemu chodziło w tym wywiadzie, że nie należy oczekiwać wypowiedzenia wojny ze strony Rosji tylko oferty pomocy. Obecnie na Ukrainie, Rosja też uwalnia naród Ukraiński od ich własnego rządu. Oczywiście to sarkazm

Dywanir

2022-10-26, 18:59
No i stało się dwa najazdy na raz Rusy na Ukrów .....Ukry na Polskę ..... i zimowa edycja kto sie w pięknym stylu przejebie przez granicę w pustynnym ubranku przy minus 10 :-P :mrgreen: Ah Ci studenci medycyny ze wschodu odmrożenia im nie straszne xD