18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anzel256

2016-10-20, 19:23
Jedno piwo. Wspaniale

Deep_Web

2016-10-20, 19:27
Środek tygodnia, wracasz z uczelni roboty czy ch*j wie co tam robisz,masz myśli zupełnie gdzie inndziej, podbija taki koleś i się pyta jakie rzeki płyną w Mezopotamii, czy kiedy Hannibal zapie**alał po Hiszpanii , pewnie część z nas by wiedziała część nie, gówno to kogo obchodzi, tak hejtuje bo jestem Polkiem i skręca mnie jak widzę ten program.

Ostrovsky

2016-10-20, 19:29
wiadomo że mezotopania między eufratem i tygrysem, mezo styl miedzy kartką i długopisem

mazurpl

2016-10-20, 19:58
Ale ten prowadzący wk***ia, prze ch*j.

tomeekcz

2016-10-20, 20:47
nie że się czepiam, ale w Rzymie serio prowadzono wodę do kanalizacji? bo kanalizacją płynie chyba kupa, a instalacją wodociągową woda. Może dlatego Imperium upadło ?

pylaochos

2016-10-20, 21:06
Jedno piwo i na głównej... a poza tym to niezły szit.

rivajka

2016-10-20, 21:09
Idziesz sobie do domu i nagle koleś cie pyta o to, jakie rzeki płyną w Mezopotamii, tylko... Kogo to obchodzi?

kokos_123

2016-10-20, 21:12
tomeekcz napisał/a:

nie że się czepiam, ale w Rzymie serio prowadzono wodę do kanalizacji? bo kanalizacją płynie chyba kupa, a instalacją wodociągową woda. Może dlatego Imperium upadło ?


Masz rację, ale jeśli popatrzymy na to z innej strony, to i tak wszystko lądowało w kanalizacji prędzej czy później. ( w kanalizacji też musi być woda )

Swoją drogą czuję się głupio, bo nie znałem odpowiedzi na dość dużo pytań ( a na parę odpowiedział bym dobrze, lecz nie byłem pewien )

InnyName

2016-10-21, 01:49
Uwielbiam tej zj***ny program, łapanie za słówka i kilku debili co nie wiedzą, a starają się odpowiedzieć, chciałbym tego gościa spotkać na mieście, zapytał bym o kilka szczegółów z np: administracji imperium Osmańskiego albo skład państw Bałkańskich z okolic jakiegoś tam wieku, ew. dlaczego niby kosowo jest serbskie, daje 100zł że nie znałby odpowiedzi na większość moich pytań (Jak i każdego z pytanych), do których ja, nie mając matury jakoś specjalnie nie musiałbym się przygotować, a ten cwaniaczek ma wszystko na kartce i przed pytaniem czyta wszystko 3 razy bo podejrzewam za głupie to żeby zapamiętać.
Każdy jest lepszy w jakiejś dziedzinie, a w reszcie totalnie leży i jest to normalne bo k***a nie jesteśmy robotami. Znałem z 10 lat temu z grubsza przebieg IIWŚ, teraz nie pamiętam prawie wszystkich dat, bo przestało mnie to interesować, proste.

Może niech zrobia odcinek niereżyserowany jak losowo zaczepieni ludzie pytają ich o jakieś rzeczy? W końcu bym obejrzał całość.

Walić taki sponsoring.

Parzo

2016-10-21, 13:04
Jeszcze jacy dumni są z tych swoich odpowiedzi, jak by to była najprawdziwsza prawda :facepalm2:

siarz13

2016-10-22, 22:51
Oni jeszcze to kręcą ?