18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Historia pewnego zdjęcia

ellsworth • 2018-04-19, 20:43
Będzie historia własna, więc wiecie...

Dorastałem w domu, gdzie były same baby. Matka, babka, dwie siostry, okresowo też ciotka jak ją wujek lał, więc generalnie gdy deska od kibla była obszczana to zawsze mi się obrywało. Zazwyczaj słusznie, ale zwróciłem uwagę, że deska była nieraz obszczana też wtedy gdy bardzo się starałem by na nią nie nalać.

Szybko wykryłem o co chodzi. Mojej "ukochanej" siostrzyczce pie**oliło się czasami w głowie i chciała lać jak chłop. Powiedziałem o tym wszystkim, ona się oczywiście wyparła, a mnie jeszcze zbesztano, że zamiast się poprawić to zwalam winę na bogu ducha winną siostrę, a smarkula mi na złość jeszcze częściej to robiła.

No to się zawziąłem, że udowodnię swoją rację. Wymyśliłem, że zaczaję się z aparatem i przez otwór wentylacyjny w drzwiach udokumentuje sytuację. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Cyknąłem kilka fotek, żeby nie było że to jednorazowa sytuacja. Ktoś mógłby powiedzieć, brawo mały, dopiąłeś swego. No niby tak, ale... to były czasy gdy aparaty były na klisze... więc jak facet w punkcie wywoływania zdjęć wśród fotek z wakacji zobaczył zdjęcia małej dziewczynki roznegliżowanej w kiblu, cyknięte z ukrycia, to zgadnijcie co zrobił? Nie, nie zwalił sobie (zresztą cholera go wie), tylko zawiadomił policję...

Zanim sprawa się wyjaśniła, to zdążyli nam zrobić wjazd na chatę i przetrząsnąć ja z góry na dół, tacy byli napaleni na kolejne foty. Ostatecznie sprawę lania na deskę przez siorę rozwiązałem, ale jakoś tak przylgnęło do mnie miano poj***nego członka rodziny. :hitler:

Uprzedzam pytania, nie mam tych fotek, więc nawet nie proście. :-P

Kałmasznawardze

2018-04-19, 21:07
ellsworth napisał/a:

jakoś tak przylgnęło do mnie miano poj***nego członka rodziny.



dziwne :ja_pie**ole:

Misiek_KRK

2018-04-19, 21:36
Nie ma fotek, nie ma piwa a Ty wypier.. niczaj po aparat i leć do siostry pstryknąć jej kilka fotek

kokosz168

2018-04-19, 21:37
Napewno nie masz tych fotek?
Cytat:


Wojtass84

2018-04-19, 21:49
Dobra dobra, jedną na bank zostawiłeś dla siebie :lol:

jbone

2018-04-19, 21:57
temat do kosza i ban

koras24

2018-04-19, 22:44
Nie masz fotek to po h*j piszesz.

saves

2018-04-19, 22:54
Kolejna pasta?

mygyry

2018-04-20, 00:25
Gdybyś nie miał skanera to daj znać

FalconNam

2018-04-20, 11:28
Co tu k***a same pedofile, że tak tą fote chcecie?

100Burned

2018-04-20, 13:27
Sami wykolejeńcy na Sadolu. CBŚ już po was jedzie :kawa:

TB303

2018-04-20, 13:56
100Burned napisał/a:

Sami wykolejeńcy na Sadolu.


Teraz to dopiero odkryłeś? :krejzi: