18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia jednego zdjęcia

~Velture • 2018-01-06, 15:53
Oto w jaki sposób wk***ić miłośników trawników.
(tłumaczone jak zwykle luźno a źródło jak zawsze na dole)


Policji się oberwało za umieszczenie w necie zdjęcia swojego śniadania.


Uzytkowniczka twiterra oskarżyła policjantów o bycie bezmyślnymi po tym jak opublikowali zdjęcie swojego śniadania w internecie.

Policji oberwało się ponieważ na zdjęciu jest bekon, kiełbasa i jajka a to mogłoby urazić wegan.

Policjanci z północnej Walii umieścili na tweeterze zdjęcie swojego śniadania aby wypromować kampanię wspierającą lokalnych rolników.

Jednak zdjęcie wywołało wściekłość u pewnej pani.

Cytat:

Mówiąc jako podatnik wolałabym aby byli mniej selektywni podczas odpowiedzi na pytania i być może nhie umieszczali zdjęć śniadań które mogłyby urazić wegan/wegetarian. Całkiem bezmyślne zważywszy na ich zawód.




Jak komuś się chce czytać wypowiedź rolnika i później jeszcze inne rzeczy to odsyłam do źródła.

źródło: https://www.thesun.co.uk/news/5273463/police-slammed-by-vegans-over-english-breakfast-fry-up/

Halman

2018-01-06, 15:57
weganie to tacy idioci z wyboru

mygyry

2018-01-06, 15:57
Dajcie już spokój weganom, też by się wam w głowie popie**oliło, gdybyś musiał żreć jakieś gówna sojowe i zapomnieć co to dobra wędzonka czy schabowy...

TB303

2018-01-06, 15:57
Ojej, wegozjebki się spięły i uraziły? Przykro mi... niech boli, sk***ysynów :lol:
Swoją drogą, zawsze miałem chęć pozabijać jakieś zwierzątka na ich oczach.

djted

2018-01-06, 15:59
Ale mi smaka narobiłeś...

Tafariel

2018-01-06, 15:59
W nerwach zapomniała jeszcze dodać, że zdjęcie wrzucili policjanci, a to mogło urazić przestępców :homer:

furandi

2018-01-06, 16:29
Wyobrazacie sobie wegan w średniowieczu? Albo w prehistroii? Konczyliby zapewne, jak ci z Bazylii na hardzie lub umieraliby z glodu.

nowynick

2018-01-06, 16:40
Ale jak to kutwa urazic? Jak ktos wstawia zdjecie trawnika to mnie nie uraza jakos. Co to za zagladanie komus w talerz?

PS jako inz mgr inzynierii produkcji i konstrukcji maszyn przemyslu spozywczego (SGGW, poprzednia dekada) mam dla wegan bardzo ch*jowe wiadomosci odnosnie produkcji ich "naturalnych" sojowych dan :D

mygyry

2018-01-06, 16:44
@up A ile w kremach i lekach stosuje się różnych odzwierzęcych dodatków czy nawet w tekstyliach chociażby wszelkie dodatki jedwabiu.
A tak poza tym miodu to niby nie żrą, bo to on pszczół, więc uwaga: pszczoły zapylają kwiaty roślin które żrecie i co? :D

eaz

2018-01-06, 16:54
Jak się robi takie jajka?

nowynick

2018-01-06, 16:57
Up w kwestii kremow nie wiem ale pewnie sporo. Do tego kazda szczepionka jest juz na bank na odzwierzecych pozywkach. Wpieprzamy wieprzowinke nawet w zel misiach (ciekawe czy muslimy wiedza :D ), a weganie dla uzupelnienia diety zazeraja sie pigulami z witaminami A D E K... hmmm gdzie tu ich jest najwiecej? Moze w tluszczach zwierzecych :mrgreen: ?

Juz widze gadke u producenta pugulek:
-To co pie**olimy sie w odzysk z olejow roslinnych szefie?
-chyba cie popie**olilo!

hellbwoi

2018-01-06, 17:40
@eaz poszukaj przepisu na poached eggs lub też po naszemu Jajko w koszulce

qu4si

2018-01-06, 17:52
gdyby policjanci jedli trawę zamiast mięsa to po pewnym czasie zaczeli by nosić rurki, dziwnym głosem by zaczeli mowic coś pomiędzy kobiety a dziecka, nikt by ich poważnie nie traktował a w rurkach ciężko by było dogonić kogokolwiek.

Essent

2018-01-06, 18:06
Zwykłe śniadanie typowego grubasa angola,sam bym zeżarł bekon i ch*j komu do tego :kawa:

KillerLaugh

2018-01-06, 18:19
Przecież to nieżyjące zwierzaki. Na hardy z tym!