18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Historia jednego zdjęcia

~Velture • 2018-01-06, 15:53
Oto w jaki sposób wk***ić miłośników trawników.
(tłumaczone jak zwykle luźno a źródło jak zawsze na dole)


Policji się oberwało za umieszczenie w necie zdjęcia swojego śniadania.


Uzytkowniczka twiterra oskarżyła policjantów o bycie bezmyślnymi po tym jak opublikowali zdjęcie swojego śniadania w internecie.

Policji oberwało się ponieważ na zdjęciu jest bekon, kiełbasa i jajka a to mogłoby urazić wegan.

Policjanci z północnej Walii umieścili na tweeterze zdjęcie swojego śniadania aby wypromować kampanię wspierającą lokalnych rolników.

Jednak zdjęcie wywołało wściekłość u pewnej pani.

Cytat:

Mówiąc jako podatnik wolałabym aby byli mniej selektywni podczas odpowiedzi na pytania i być może nhie umieszczali zdjęć śniadań które mogłyby urazić wegan/wegetarian. Całkiem bezmyślne zważywszy na ich zawód.




Jak komuś się chce czytać wypowiedź rolnika i później jeszcze inne rzeczy to odsyłam do źródła.

źródło: https://www.thesun.co.uk/news/5273463/police-slammed-by-vegans-over-english-breakfast-fry-up/

misiopysio123

2018-01-06, 23:32
Jeśli na tej planecie zabraknie mięsa, to zjem w pierwszej kolejności vegan.

Musashi_Miyamoto

2018-01-06, 23:39
Płeć eaz
Jak się robi takie jajka?



Musisz jako smażyć na patelni pod przykrywką. Wtedy żółtko tylko delikatnie się pokryje powłoką i w środku będzie płynne. Sekretem jest pokrywka na patelni.

Ps: aha no i na zdjęciu widać olbrzymie, nabrzmiałe żółtka ale to już nie efekt smażenia a rodzaj jaja. Zapewne dobre jaja od dobrego rolnika nie jakieś tam masówki do marketów.

Kromlis

2018-01-06, 23:57
Takie śniadanie to sam bym opie**olił przed robotą. Jego skład nie podoba się trwaożercą j***nym - niech zaczną trawę palić, a nie wpie**alać, to jak ich gastro złapie to będzie - ,,j***ć - dawaj kotleta k***AAAAA KOTLETA" - ewolucja to przyśpieszy tak czy siak :)

~Velture

2018-01-07, 03:47
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Płeć eaz
Jak się robi takie jajka?



Musisz jako smażyć na patelni pod przykrywką. Wtedy żółtko tylko delikatnie się pokryje powłoką i w środku będzie płynne. Sekretem jest pokrywka na patelni.

Ps: aha no i na zdjęciu widać olbrzymie, nabrzmiałe żółtka ale to już nie efekt smażenia a rodzaj jaja. Zapewne dobre jaja od dobrego rolnika nie jakieś tam masówki do marketów.


pie**olisz aż oczy bolą człowieku.

To są zwyczajne jajka w koszulce...
Gotujesz wodę, dodajesz ok 2 łyżki octu na litr wody, robisz wir w garnku, wrzucasz jajko (oczywiście bez skorupki...) i po 3min wyjmujesz.

Stajan

2018-01-07, 10:18
Myślałem, że cały profil im zaspamowali wegańskimi komentarzami, albo, że co najmniej prokuratura wszczęła dochodzenie, a tu po prostu chodzi o jakiś jeden upośledzony komentarz. Do kosza z tym.

eaz

2018-01-07, 15:10
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Musisz jako smażyć na patelni pod przykrywką. Wtedy żółtko tylko delikatnie się pokryje powłoką i w środku będzie płynne. Sekretem jest pokrywka na patelni.

Ps: aha no i na zdjęciu widać olbrzymie, nabrzmiałe żółtka ale to już nie efekt smażenia a rodzaj jaja. Zapewne dobre jaja od dobrego rolnika nie jakieś tam masówki do marketów.



Dzięki. Muszę sobie kupić taką małą patelenkę z pokrywką i spróbować.

Velture napisał/a:


pie**olisz aż oczy bolą człowieku.

To są zwyczajne jajka w koszulce...
Gotujesz wodę, dodajesz ok 2 łyżki octu na litr wody, robisz wir w garnku, wrzucasz jajko (oczywiście bez skorupki...) i po 3min wyjmujesz.



Jaka w koszulkach to ja już sto razy robiłem i za ch*j by mi tak nie wyszły. A te swoje rady z internetu to se możesz w dupe wsadzić. I tak jesteś przegrywem i na bank taką niedojdą, że nawet wodę na herbatę przypalasz.

~Velture

2018-01-07, 15:41
eaz napisał/a:



Dzięki. Muszę sobie kupić taką małą patelenkę z pokrywką i spróbować.



Jaka w koszulkach to ja już sto razy robiłem i za ch*j by mi tak nie wyszły. A te swoje rady z internetu to se możesz w dupe wsadzić. I tak jesteś przegrywem i na bank taką niedojdą, że nawet wodę na herbatę przypalasz.


To są jajka w koszulce a to, że nie potrafisz ich zrobić poprawnie to twój problem stulejarzu.

eaz

2018-01-07, 18:27
Weź się przestań oszukiwać internetowa popierdułko.

~Velture

2018-01-08, 04:03
eaz napisał/a:

Weź się przestań oszukiwać internetowa popierdułko.


Niesamowite jak takie zero jak ty potrafi brnąć w zaparte.
Jak dam ci zdjęcie mielonego to pewnie będziesz wmawiał, że to schabowy.

eaz

2018-01-08, 05:00
Jak byś miał coś udowodnić to już byś dawno wstawił zdjęcia albo chociaż jakieś linki do filmików, ale gówno możesz. Bo na 100 pierwszych fotek które wywala gugle może ze dwa ledwo przypominają jajka z fotki. Już nie mówiąc o filmikach okrasy, paskala, czy innych kucharzy. Ale co tam. Ty k***a jesteś taki zajebisty, że robisz od razu 20 zajebiście idealnych jajeczek które k***a wyglądaj lepiej niż w folderach drogich restauracji.

~Velture

2018-01-08, 05:10
eaz napisał/a:

Jak byś miał coś udowodnić to już byś dawno wstawił zdjęcia albo chociaż jakieś linki do filmików, ale gówno możesz. Bo na 100 pierwszych fotek które wywala gugle może ze dwa ledwo przypominają jajka z fotki. Już nie mówiąc o filmikach okrasy, paskala, czy innych kucharzy. Ale co tam. Ty k***a jesteś taki zajebisty, że robisz od razu 20 zajebiście idealnych jajeczek które k***a wyglądaj lepiej niż w folderach drogich restauracji.


Wystarczy wejść na profil policji i przeczytać komentarze z pytaniem o jajka oraz odpowiedź policji w której wyraźnie napisali, że to są "poached eggs".

Pozdro, poćwicz.

poligon6

2018-01-10, 12:39
To sa jajka w koszulkach mylone czasami z jajkami po wiedensku. Różnią sie tym ze jedne gotuje sie w wodzie z czym jest duzo pie**olenia a drugie sa gotowane w szklankach. Efekt praktycznie ten sam a nie trzeba sie wysilać.


TB303

2018-01-10, 15:46
Sadistic - codzienna dawka wiedzy kulinarnej :amused:

eaz

2018-01-10, 17:53
k***a. Nóż mi się zaraz w kieszeni otworzy.

~Velture

2018-01-10, 18:43
eaz napisał/a:

k***a. Nóż mi się zaraz w kieszeni otworzy.


"Uh, uh, uh!
Nie mam racji i wytykają mi to! Ależ się zaraz wk***ię bo nie mam racji i brnę w zaparte a te j***ne pedryle na sadolu mi nie odpuszczają mając rację!"

Wiesz co ziomuś? Tez bym się wk***ił na twoim miejscu!

poligon6 napisał/a:

To sa jajka w koszulkach mylone czasami z jajkami po wiedensku. Różnią sie tym ze jedne gotuje sie w wodzie z czym jest duzo pie**olenia a drugie sa gotowane w szklankach. Efekt praktycznie ten sam a nie trzeba sie wysilać.


Nie, no. Jajka po wiedeńsku to zupełnie co innego :amused:
Ale ciebie lubię więc się nie dopie**olę jak do tamtego typka ;)