18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia jednego zdjęcia

~Velture • 2018-01-06, 15:53
Oto w jaki sposób wk***ić miłośników trawników.
(tłumaczone jak zwykle luźno a źródło jak zawsze na dole)


Policji się oberwało za umieszczenie w necie zdjęcia swojego śniadania.


Uzytkowniczka twiterra oskarżyła policjantów o bycie bezmyślnymi po tym jak opublikowali zdjęcie swojego śniadania w internecie.

Policji oberwało się ponieważ na zdjęciu jest bekon, kiełbasa i jajka a to mogłoby urazić wegan.

Policjanci z północnej Walii umieścili na tweeterze zdjęcie swojego śniadania aby wypromować kampanię wspierającą lokalnych rolników.

Jednak zdjęcie wywołało wściekłość u pewnej pani.

Cytat:

Mówiąc jako podatnik wolałabym aby byli mniej selektywni podczas odpowiedzi na pytania i być może nhie umieszczali zdjęć śniadań które mogłyby urazić wegan/wegetarian. Całkiem bezmyślne zważywszy na ich zawód.




Jak komuś się chce czytać wypowiedź rolnika i później jeszcze inne rzeczy to odsyłam do źródła.

źródło: https://www.thesun.co.uk/news/5273463/police-slammed-by-vegans-over-english-breakfast-fry-up/

za...........zh

2018-01-06, 19:43
@eaz Trzeba wbić jajo do dość mocno posolonej prawie wrzącej wody.

motłoch

2018-01-06, 19:53
od weganów to tylko ciapaci i pedały mnie bardziej wk***iają, już do murzynów mam więcej szacunku, chociaż szacunek to zdecydowanie za duże słowo

wulfgarval

2018-01-06, 20:01
To ja Wam powiem j***ni weganie coś od siebie. Roślinki też mają prawo do życia, a Wy sk***ysyny im je odbieracie. Toż to kurewstwo w czystej postaci.

Ma...........ut

2018-01-06, 20:18
Na pewno sytuacja miała miejsce w jakimś poj***nym kraju.

kenzol

2018-01-06, 20:21
Zagranicą wspiera się lokalnych rolników. A w Polsce? No przecież jak ma być opłacalne posiadanie 5-hektarowego gospodarstwa? Trzeba zlikwidować.

Catar

2018-01-06, 20:28
taka ciekawostka, te angielskie kielbaski są beznadziejne

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-06, 20:40
Powiem tak... Jestem 200% mięsożercą, uwielbiam habaninę. Lubię wszystko, co ma padlinę w składzie.
Nie ma dnia, żebym nie wpie**olił jakiejś kiełbachy czy kaszanki. No może z wyjątkiem Wigilii.
I biorąc powyższe pod uwagę... Jeszcze trochę rozumiem wegetarian. Nie chcą jeść nic, co pochodzi od zwierząt, a co pozyskano poprzez uśmiercenie. Ja to rozumiem. Ale k***a nie rozumiem wegan. Co jest złego w jajeczku?? Co się krówce k***a stanie, jak się mleka napiją, albo sera sobie nałożą na kanapkę?? Same k***a warzywa wpie**alać??? Nosz k***a nie rozumiem.
Chociaż "Zieloną Rewolucję Marty Dymek" czasem oglądam :mrgreen:

vl...........00

2018-01-06, 20:57
Szkoda że puddingu czekoladowego nie położyli, jeszcze cukrzycy by się oburzyli.

voyagerkg1

2018-01-06, 20:57
A naukowcy z bodajże MIT ustalili iż warzywa czują że są zjadane ...Weganie niech wierdalają śnieg póki jest a póżniej wode z kibla

rynio1910

2018-01-06, 20:57
@Hranipex, chłopie zdrowia, taka padlina musi nieźle kichy pruć

Ja...........ro

2018-01-06, 20:57
Co za pie**olona idiotka. Stosunek rodzajów wegetariańskich artykułów spożywczych do nie-wegetariańskich na powyższym obrazku wynosi 4:3 na korzyść wegetarian:
(4) Pieczarki, fasolka, tosty i ketchup
(3) Pseudokiełbaski, jajka i bekon
To mięsożercy powinni być tutaj obrażeni iż nie jest po równo.
Dodam, że te ich "sausages" to taki szajs, że już nawet polskie najtańsze parówki mają więcej mięsa. Poza tym mają też wersje tych ich kiełbasek w wersji wege.

Głupia k***a. W odpowiedzi, dla wyrównania rodzajów potraw, powinni na środku postawić pieczone prosię.

ho...........zo

2018-01-06, 21:00
To już nie chodzi o to, że to weganka, tylko po prostu baba. To baby są tak tępe i z nudów lub braku bolca pie**oli im się we łbach i wymyślają jakieś weganizmy, feminizmy i litość dla uchodźców. Odebrać im prawo głosu i do wypowiadania się w miejscach publicznych i po problemie.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-06, 21:32
Jaczuro napisał/a:

Stosunek rodzajów wegetariańskich artykułów spożywczych do nie-wegetariańskich na powyższym obrazku wynosi 4:3 na korzyść wegetarian:
(4) Pieczarki, fasolka, tosty i ketchup
(3) Pseudokiełbaski, jajka i bekon



Jajka są artykułami wegetariańskimi.
Więc stosunek jest inny.

avalanch

2018-01-06, 22:36
Angole to jednak mają śniadanie :D , ostatnio byłem w odwiedzinach w Birmingham, uraczyli mnie takim śniadaniem :D do kolacji miałem spokój :D

Rubaszny

2018-01-06, 22:49
Poszukuję eksperta kulinarnego który odpowie na moje pytania:

1. W jaki sposób te jajeczka są ugotowane ?
2. To pomarańczowe w półmisku to fasolka po bretońsku ?

Żreć mi sie zachciało