18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

robur69

2020-10-26, 22:17
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



Pracuje jako kierowca, nastepnym razem mogl zabic pasazera. Dobrze zrobil.

Wiewór

2020-10-26, 22:57
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



Ty się codzennie k***isz na tym forum jak wypisujesz publicznie swoje przemyślenia i jeszcze dodatkowo skazujesz nas na ich czytanie. :amused:

Skatedog

2020-10-26, 23:03
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



Ojej, widzę że kolega bolciarz już ma ból dupy.
I bardzo dobrze powinni mu jeszcze doj***ć karę za ucieczkę i zaj***ć prawko na 2 lata - jednego zjeba mniej z dróg.

A wystarczyło zjechać na pobocze i wymienieć się info żęby zrobić szkodę - ha tfu na takich i tobie podobonych - znalazł się obrońca zjebów i januszy xD

Jesteś brudem po którym chodze.

notak

2020-10-27, 00:39
fajne , fajne takie jechanie obok równoległe,
trzeba być idiotą aby nie spodziewać się

a może nagrywający jednak na to czekał

Mokebe

2020-10-27, 01:09
janlew napisał/a:

Janusz to burak...



Bardzo dobrze, że janusza wyj***li z roboty. Im mniej takich zjebów na drodze tym lepiej, a ten się k***a jeszcze dziwi, i ucieka. Za te sp***alanie doj***łbym mu jeszcze z 5 lat zakazu i coby jeszcze prawko od nowa zdawać musiał. Szanuje ziomeczka, że chciało mu się go dopie**olić.

xv89

2020-10-27, 13:32
Karmazon,

Karmazon napisał/a:

Śmieszą mnie takie p*zdeczki co by dały sobie ryja obić żeby tylko jakiegoś oszczanego buraka na milicję sprzedać



Lepiej się zabierz za zbijanie palet zamiast się tak cieszyć, bo chude czasy przed tobą.

MarcoPolo

2020-10-29, 17:02
Może się nie znam ale gość został zamówiony w Ikei w Katowicach i odwoził klientów do Sosnowca. Czyli to jego klienci byli z Sosnowca gość z Katowic. Przecież na nagraniu jest wszystko.