18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Po...........ia

2020-10-26, 13:47
Dobrze, hanysa trzeba gnoić bo to cham nie człowiek.

TRQPL

2020-10-26, 13:52
200kgnaklate napisał/a:

Z psami się nie gada



A jak ci matke, siostre , żone lub kochankę zabiją to zadzwonisz na pogotowie energetyczne czy gdzie ?

Witamy:


McQurwa

2020-10-26, 14:10
Ile ja takich sytuacji na drodze miałem, wystarczy tylko przewidzieć i być czujnym. Mógł nie dopuścić do kolizji, nawet jeżeli był na pierwszeństwie.
Powiem tak, Janusz na Janusza trafił

mianas

2020-10-26, 14:25
gdyby choć kierunek wlączył to tak..

dżonyłojlker

2020-10-26, 14:58
przemkosz napisał/a:

Ty taki kozak jesteś, jak matkę od kurew wyzywasz po taterce z ziomami na zjeździe wiejskich p*zd z rozj***nych e36ek



Ty jakiś niedorozwinięty jesteś; moja matka nie jeździ na takie zjazdy.

merol

2020-10-26, 15:02
Marian Dziędziel jeździ Boltem???

Recydywista

2020-10-26, 15:06
Karmazon napisał/a:

Śmieszą mnie takie p*zdeczki co by dały sobie ryja obić żeby tylko jakiegoś oszczanego buraka na milicję sprzedać



ty k***a uj***na tepa maso, miales kiedys na wlasnosc cokolwiek co przekracza wartoscią kinder niespodzianke ?

rybsony

2020-10-26, 15:14
Jak Cię zechce to Cię kupię ty HANUSIE Z h*jEM W DUPIE. JEBAĆ HANYSOW NA POTĘGĘ. ZAKAMUFLOWANA OPCJA NOEMIECKA k***A JEGO MAĆ




~PowerBoBass

2020-10-26, 16:40
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



Bardzo dobrze, kierowca ma przepisy za nic, doprowadza do kolizji, ucieka z miejsca zdarzenia, kłamie. A może zaraz doprowadzi do poważniejszego wypadku? To wpływa na bezpieczeństwo klientów, a ponadto na wizerunek firmy. Bardzo dobrze, że pożegnał się z karierą przynajmniej w tej firmie. A grzywna plus koszty i odrapane passerati może go czegoś nauczy. Choć szczerze wątpię.

Cryo

2020-10-26, 16:53
Zajebiście wysoki mandat za kolizję, ucieczkę i fałszywe zeznania. Przynajmniej ch*ja j***nego z roboty wyj***li :D

Nathos

2020-10-26, 17:29
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



I Bardzo k***a dobrze, że wysłał! Dziad bezczelnie chciał zj***ć i do tego ściemniał, kto wie jak by to się skończyło gdyby nie ta kamerka... Januszek chciał cwaniakować to dostał z nawiązką!

Wiewór

2020-10-26, 18:21
Za ucieczkę z miejsca kolizji policja powinna zatrzymywać lejce.
Dodatkowo powiadomić jego ubezpieczalnie oc. Za ucieczkę robią regres.

St...........on

2020-10-26, 18:58
janlew napisał/a:

Janusz to burak, i zgłoszenie na policje słuszne. Ale wysyłanie filmów do jego pracy i doprowadzenie do zwolnienia to już sk***ysynstwo, i ja np. bym się mścił na takim cwe*iku. Podłuchał przypadkiem gdzie Janusz pracuje i zachował się jak ostatnia k***a.



Prawidłowo postapił! Takie k***y bez znajomości kodeksu drogowego i do tego aroganckie w ch*j nie maja prawa pracować w sektorze publicznym, a Janusz wypie**ala z powrotem na wieś gdzie jego miejsce.