18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

historia dnia codzienego

Marcinqqq • 2020-10-21, 20:39
wracam z roboty jak co dzień i włączam sobie coś tam żeby grało w tle, podczas tych wszystkich rzeczy co się robi po powrocie z pracy, telewizor, radio, ale z reguły komputer, jakiś kanał tematyczny ch*j tam nie ważne, dostałem za darmo net coś tam z tymi serialami i filmami, to myślę jebnę sobie serial w tle i idę się wysrać zrobić kanapki czy coś.

Pierwszy serial: TYTANI, aka młodzi tytani ci animowani, czy ci z komiksów, no zajebisty, serio jak ktoś lubi klimaty, to na prawde super to netflex zrobił, polecam. oglądam no i mówię, k***a co jest, za młodu widzałem ze 300 odcinków tego animowanego, a tu w tum nie animowanym gwiazdka- jedna z głównych bohaterek całej serii jest murzynką mówię k***a przecież ona była biała we wszystkich komiksach i animacjach była biała, po ch*j to zmieniać jak w 5 osobowej fabularnej grupie super bohaterów mieli już zielonego człowieka i super spoko czarnoskórego cyborga, po ch*j przekłamywać oryginał i zmieniać Gwiazdkę na murzyna, no ch*j, serial spoko obejrzałem na raty oczywiście, cały ok

serial nr2, bo pierwszy w całości przeleciał, Przeklęta czy coś. Fabuła kto posiadaczem był miecza króla Artura przed jego władaniem w tym przypadku kobieta, mówię ok niech leci, jak już pisałem u mnie seriale lecą zamiast radia, bo jak coś mnie ciekawi to oglądam jak trzeba w ciszy i w pokoju, w ogóle w pokoju, schaby na przykład.

Dochodzę do połowy odcinka i nagle szok, nowy król artek jest murzynem, no k***a nie, w 15 wieku czy coś w tym stylu królem Anglii jest murzyn? w tych czasach historycznych???

no i koniec historii i flex netem , bo myślę sobie k***a!!! jeszcze naszego Łyska z pokładu Idy jebną za czarnoskórego, albo Sobieskiego jebną , to pójdę i pierwszego czarnego pie**olnę w łeb

dziękuję, temat własny i autentyczny

Payan

2020-10-21, 20:45
Sadol powinien mieć osobny dział na "co mnie wk***iło dnia dzisiejszego". :-o

Je...........ik

2020-10-21, 20:52

pharmasone

2020-10-21, 20:53
pomijając kwestie poprawności politycznej wiesz że legendy arturiańskie opiewają czasy VII wieku ne ?

crossdressphyxia

2020-10-21, 22:03
Dopiero teraz się zorientowałeś, że debile i mainstream chcą wynosić czarnych i pedałów na piedestał?

kubior

2020-10-21, 22:08
dobra to ja polecam Startrek Discovery - miałem okazje podziwiać pierwszy statek kosmiczny napędzany gejem

Erqti

2020-10-21, 23:47
Generalnie to my błąd robimy że sie na to wk***iamy. Trzeba iść z prądem jak to mówia i jebac ich tymi samymi metodami. Czyli produkować, pisac i kręcic na potęgę seriale filmy o tym jak to nie Parys a Pioter rodem z Polski napie**alał się z Achillesem pod Troją! A co? Widział to kto że było inaczej?? Homer tam ch*ja wiedział kto jest kim, pomylił sie i naszego zioma wziął za Greka. Dalej, nie żaden Columb a Krzysio z Koluszek odkrył Hamerykę , i nie na okręcie tam dopłynął a STAREM dojechał... przez zatokę Meksykańską co jej jeszcze nie było bo asteroida nie zdąrzyła jebnąć... widział to kto że było inaczej?? to niech nie pie**olą ! i tak można bez końca zmieniać wedle upodobania historię, fakty, bajki i mity. Inni to robią a my się wk***iamy, po co się pytam? Budujmy sobie własne ego bo dziś chyba poza nami wszyscy mają w dupie co było, ważne żeby pokazać jak być pewnie powinno albo jak być musi!

Takafura

2020-10-22, 00:47
Ja właśnie wywaliłem netflixa, jako powód podałem homopropagandę. Wymiękłem po roku.

Fires

2020-10-22, 02:03
Człowieku, ze śpiączki się wybudziłeś? To norma na Netflixie od kilku lat ;-)

Zbysław

2020-10-22, 02:07
k***a za dużo o czytania
no co ty
kujon po technikum to tylko przeczyta
Nara

black eye

2020-10-22, 02:21
to jest biznes, murzyny w filmie musza byc bo przed tv tez smoluchy

Justynka99

2020-10-22, 02:24
Erqti napisał/a:

Generalnie to my błąd robimy że sie na to wk***iamy. Trzeba iść z prądem jak to mówia i jebac ich tymi samymi metodami. Czyli produkować, pisac i kręcic na potęgę seriale filmy o tym jak to nie Parys a Pioter rodem z Polski napie**alał się z Achillesem pod Troją! A co? Widział to kto że było inaczej?? Homer tam ch*ja wiedział kto jest kim, pomylił sie i naszego zioma wziął za Greka. Dalej, nie żaden Columb a Krzysio z Koluszek odkrył Hamerykę , i nie na okręcie tam dopłynął a STAREM dojechał... przez zatokę Meksykańską co jej jeszcze nie było bo asteroida nie zdąrzyła jebnąć... widział to kto że było inaczej?? to niech nie pie**olą ! i tak można bez końca zmieniać wedle upodobania historię, fakty, bajki i mity. Inni to robią a my się wk***iamy, po co się pytam? Budujmy sobie własne ego bo dziś chyba poza nami wszyscy mają w dupie co było, ważne żeby pokazać jak być pewnie powinno albo jak być musi!



Jest z tym jeden, poważny problem. I to przeszkoda nie do przeskoczenia. Rasiści, nacjololki i inne tego typu gówna to matoły, które nawet zawodówki nie skończyły, albo je na siłę przepchnęli, żeby się już nie użerać. Ktoś taki nie jest w stanie ani napisać książki, ani scenariusza. Po prostu zbyt wysokie progi.

sa...........os

2020-10-22, 02:38
Erqti napisał/a:

Generalnie to my błąd robimy że sie na to wk***iamy. Trzeba iść z prądem jak to mówia i jebac ich tymi samymi metodami. Czyli produkować, pisac i kręcic na potęgę seriale filmy o tym jak to nie Parys a Pioter rodem z Polski napie**alał się z Achillesem pod Troją! A co? Widział to kto że było inaczej?? Homer tam ch*ja wiedział kto jest kim, pomylił sie i naszego zioma wziął za Greka. Dalej, nie żaden Columb a Krzysio z Koluszek odkrył Hamerykę , i nie na okręcie tam dopłynął a STAREM dojechał... przez zatokę Meksykańską co jej jeszcze nie było bo asteroida nie zdąrzyła jebnąć... widział to kto że było inaczej?? to niech nie pie**olą ! i tak można bez końca zmieniać wedle upodobania historię, fakty, bajki i mity. Inni to robią a my się wk***iamy, po co się pytam? Budujmy sobie własne ego bo dziś chyba poza nami wszyscy mają w dupie co było, ważne żeby pokazać jak być pewnie powinno albo jak być musi!



Niestety, ale to by było tylko napędzanie karuzeli absurdu. Trzeba po prostu nie dawać się propagandzie i piętnować tego typu praktyki. Z poczucia przyzwoitości, nie z powodu wk***ienia.
Ostatnimi czasy, to seria South Park jest mistrzostwem w obśmiewaniu tego całego polit-"poprawnego" gówna... Dziwie się jakim cudem oni się jeszcze uchowali i to nawet na Netflixie...

Qunda

2020-10-22, 05:31
Orange is the new black. Tez netflix. Jak te "panie"


przejęły 2 czy 3 sezon to przestałem oglądać za tego typu ruchy i zachowania.









Na te Panie jakoś lepiej się patrzy.