18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

historia dnia codzienego

Marcinqqq • 2020-10-21, 20:39
wracam z roboty jak co dzień i włączam sobie coś tam żeby grało w tle, podczas tych wszystkich rzeczy co się robi po powrocie z pracy, telewizor, radio, ale z reguły komputer, jakiś kanał tematyczny ch*j tam nie ważne, dostałem za darmo net coś tam z tymi serialami i filmami, to myślę jebnę sobie serial w tle i idę się wysrać zrobić kanapki czy coś.

Pierwszy serial: TYTANI, aka młodzi tytani ci animowani, czy ci z komiksów, no zajebisty, serio jak ktoś lubi klimaty, to na prawde super to netflex zrobił, polecam. oglądam no i mówię, k***a co jest, za młodu widzałem ze 300 odcinków tego animowanego, a tu w tum nie animowanym gwiazdka- jedna z głównych bohaterek całej serii jest murzynką mówię k***a przecież ona była biała we wszystkich komiksach i animacjach była biała, po ch*j to zmieniać jak w 5 osobowej fabularnej grupie super bohaterów mieli już zielonego człowieka i super spoko czarnoskórego cyborga, po ch*j przekłamywać oryginał i zmieniać Gwiazdkę na murzyna, no ch*j, serial spoko obejrzałem na raty oczywiście, cały ok

serial nr2, bo pierwszy w całości przeleciał, Przeklęta czy coś. Fabuła kto posiadaczem był miecza króla Artura przed jego władaniem w tym przypadku kobieta, mówię ok niech leci, jak już pisałem u mnie seriale lecą zamiast radia, bo jak coś mnie ciekawi to oglądam jak trzeba w ciszy i w pokoju, w ogóle w pokoju, schaby na przykład.

Dochodzę do połowy odcinka i nagle szok, nowy król artek jest murzynem, no k***a nie, w 15 wieku czy coś w tym stylu królem Anglii jest murzyn? w tych czasach historycznych???

no i koniec historii i flex netem , bo myślę sobie k***a!!! jeszcze naszego Łyska z pokładu Idy jebną za czarnoskórego, albo Sobieskiego jebną , to pójdę i pierwszego czarnego pie**olnę w łeb

dziękuję, temat własny i autentyczny

Igorek95

2020-10-22, 07:06
Fakt jest to wk***iające, czego by tam nie odpalić to mam z tyłu głowy że w którymś momencie wyskoczą pedały, bo po prostu muszą. Do murzynów nic nie mam, dopóki nie przekłamuje się ich rolami historii.

Cz...........as

2020-10-22, 07:27
Jeden murzyn w tę czy we w tę mnie aż tak nie razi. skoro serial jest na podstawie legendy czy tam adaptacją książki, nigdzie nie jest napisane że coś musi być odwzorowane w 100% Gorsze od koloru skóry jest jednak to że tych aktorzyn się naj***ło tyle a mało który się nadaje do roli :roll:

no i netflixowa homopropaganda... jak serial robił netflix to musi być akcja dwóch pedałów albo lesby. Zazwyczaj jest to tak szticznie wklejone że absolutnie nic by się w fabule nie zmieniło jak by wyciąć 5 minut pedałowania.

Exclip

2020-10-22, 08:19
Murzyn ahchilles w starozytnej grecji......... przynjamniej sa na tyle glupi, ze murzyni w to wierza zapewne... i tylko oni.....


outsidethebox86

2020-10-22, 08:49
Jak zobaczyłam w "Wiedźminie", że driady wyglądają jak z Brooklyn'u a nie z Brokilionu, to myslalam, że padnę, tak pasują do sagi o Wiedźminie jak wół do karety. W ogóle netflitowski Wiedźmin a Wiedźmin Sapkowskiego, to zupełnie inny klimat, serial nie oddaje tego, czym ta saga aż ocieka, a dobór aktorów to jakieś nieporozumienie...

Elektro-Mech

2020-10-22, 10:49
Znajdź mi choćby jedną wzmiankę w kronikach, że król Artur był biały. ;) Pic or didn't happen

AN...........or

2020-10-22, 12:16
ja jebie jaki bełkot

Kyocera

2020-10-22, 14:03
Elektro-Mech napisał/a:

Znajdź mi choćby jedną wzmiankę w kronikach, że król Artur był biały. Pic or didn't happen



Nie napisali także, że nie jest wielbłądem.

piotrj3

2020-10-22, 15:04
Przypomniało mi się to

Igorek95

2020-10-22, 17:21
@Elektro-Mech nie musi być, bo w tamtych czasach nie było czegoś takiego jak "człowiek czarny" rozumiesz?

Himiteshu

2020-10-22, 18:39
Starfire nie jest ziemianką i nigdy nie była biała, poczytaj komiksy ale przecież mówisz że znasz animacje?Więc ona nie jest człowiekiem nawet tak naprawdę, więc może sobie mieć kolor skóry jaki chce. I ta murzynka akurat co ją gra jest bardzo atrakcyjna według mnie ;) Pozdrawiam

St...........on

2020-10-22, 19:51
Ale zaj***łeś łapę w dół przy ocenie co nie?

Elektro-Mech

2020-10-22, 20:36
Kyocera napisał/a:

Nie napisali także, że nie jest wielbłądem.



Otóż to. Widzę, że łapiesz.

Takafura

2020-10-23, 13:07
Fires napisał/a:

Człowieku, ze śpiączki się wybudziłeś? To norma na Netflixie od kilku lat


Mają też fenomenalne filmy ale z czasem było coraz trudniej coś wyszukać na wieczorny seans :-/

Qunda napisał/a:

Orange is the new black. Tez netflix. Jak te "panie"

przejęły 2 czy 3 sezon to przestałem oglądać za tego typu ruchy i zachowania(...)



Normalnie hit ten serial. Kobity święte, a wszyscy faceci to zboki, sadyści lub c**y.
Chyba przy 3 sezonie oświadczyłem żonie, że jak w tym odcinku będzie czwarta scena lesbijskiego seksu to ja wymiękam.
Ps. Był odcinek gdzie dwie osadzone założyły się która więcej wyliże w ciągu doby...

Mr_Crazy

2020-10-23, 22:20
Bardzo rzadko się wypowiadam... ale to prawda... W większości nowych netflixowych serialów albo pedał albo lesba musi się przewinąć...