18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

simpekaes

2013-03-04, 14:00
co to k***a robi na hardzie??!!

Cy...........rg

2013-03-04, 14:03
@up dodane 7 minut temu, koment 3 minuty, weź k***a najpierw obejrzyj, a potem pie**ol głupoty.

simpekaes

2013-03-04, 14:19
@ Cyborg
Wiedzialem ze sie znjadzie jakis ciul co tak napisze. Ale najpierw mosci baranie zerknij na tytuł. Nie trzeba byc jasnowidzem zeby domyslec sie ze cos jest nie tak. Wystarczy kliknac pare razy na pasek przewijania zeby stwierdzic ze nie jest to po co wchodzimy na tego pie**olonego harda. A teraz panie spostrzegawczy wracaj odrabiac przyrode..

Burburbur

2013-03-04, 14:19
Człowieku, obejrzałem połowę pierwszej części i nie zapowiada się ani na cycki, ani na flaki. Interesują mnie konstelacje, prawdziwe znaczenia religii, starożytnej architektury ect ale no k***a ... tu jest hard, może to są zaskakujące informacje i ciekawy materiał ale nie ma on związku z tym działem. Przenieście to na ogólną.

Go...........Fr

2013-03-04, 14:27
Hard to nie tylko krew sranie i strzelanie, ale i historia, a jak ktoś liczył na jaką kol wiek sex scenkę to jest taka mała w cz.II 6:25 :) wrzuciłem na harda w kategorii "Historia i dokument"


Burburbur

2013-03-04, 14:41
@Go4FRe

No bardzo zabawnie z tym gifem ale widzę ze dalej nie rozumiesz po co jest dział hard. Masz tematy zbiorowe historyczne na Forum, i ewentualnie na ogólnym pasuje taki temat. Oznacza się to odpowiednimi tagami. Może i pasuje to do kategorii "historia i dokumentalne" ale nie na zakładce hard. Nie bez powodu ma taką nazwę. W tym materiale nie ma nic szokującego, obrzydzającego, obleśnego. Jedyny przekaż jaki niesie to interesującego teorie. To nie ma w żadnym stopniu związku z hard.

Widać że masz problemy ze zrozumieniem podziału materiałów na tej stronie. Ciekawe znalezisko, szkoda tylko ze wprowadzasz ludzi w błąd zamieszczając to tutaj.

No i powiedzmy szczerze, nakładające się obrazy z papirusów to jeszcze daleka droga do "sex scenki" kolego.

JohnDeliver

2013-03-04, 19:34
@ Go4FRe

Widzę że znalazłeś to czego szukałeś :)