18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Histeryczka.

~_Yarko_ • 2019-08-16, 09:40
Kobieta żądała od kierowcy, aby wypuścił ją z autobusu w miejscu niedozwolonym, poza przystankami.
Kierowca tłumaczył jej, że nie może, bo to zagraża jej bezpieczeństwu.


Andrzejas

2019-08-16, 14:14
@sereja3
Tobie prawo jazdy dali, jak Ty taki pie**olnięty jesteś?
k***a atak paniki! Nigdy i w żadnym miejscu panika nie jest okolicznością łagodzącą jakieś czyny! Jeśli masz rację i rzeczywiście baba na coś cierpi, to wcale nie oznacza, że muszą przez to cierpieć inni! Jak gość z zespołem Touretta będzie wyzywał randomowych ludzi na chodniku i któryś mu wypie**oli w zęby za obrazę jego Karyny, to policja w tym wypadku winna jest po Sebiksie poprawić, bo nikt nie ma obowiązku interesować się, czy ktoś jest chory. Po prostu nie wolno w miejscach publicznych się tak zachowywać i przeklinający słusznie zarabia gonga! W tym wypadku też należałoby babie resetującego dzwona przypie**olić, bo widać, że złapała jakiś bluescreen! Stawiam 1000 rubli, że delikwentka nikogo przy wsiadaniu nie informowała, że ma takie jazdy oraz nie poinstruowała nikogo na pokładzie, co należy zrobić, kiedy jej odjebie.

crossdressphyxia

2019-08-16, 14:38
Cytat:

Jak gość z zespołem Touretta będzie wyzywał randomowych ludzi na chodniku i któryś mu wypie**oli w zęby za obrazę jego Karyny, to policja w tym wypadku winna jest po Sebiksie poprawić, bo nikt nie ma obowiązku interesować się, czy ktoś jest chory.



Jesteś aż tak pie**olnięty, czy robisz sobie jaja? Tourett jest chorobą, nad którą chory nie ma wpływu i jest to okoliczność łagodząca, bo nie jest w stanie nad tym zapanować. Jakby ktoś dostał zawału na przejściu dla pieszych, to byś mu wpie**olił jeszcze, bo położył się na środku jezdni? A jak kogoś pie**olnie tir, to wziąć zwłoki, zakuć i wpie**olić do więzienia, co się ch*ju rozkładać będziesz na chodniku.

chlusniembousniem

2019-08-16, 15:46
Kiedyś jak się zjarałem i jechałem autobusem siedząc z przodu za kierowcą, rozkminiłem, że podczas czołówki mogę zostać zgnieciony i przesiadłem się na środek autobusu.

Puczysta

2019-08-16, 15:56
sereja3 napisał/a:

To nie jest śmieszne. A może dostała ataku paniki? Akurat wiem coś o tym bo cierpię na nerwicę lękową i dlatego staram się unikać komunikacji publicznej bo zaraz mam wrażenie, że coś mi się stanie. Co prawda nigdy się tak nie zachowywałem jak ta Pani, ale też usilnie chciałem zawsze wyskoczyć na zewnątrz i nie rzadko wysiadałem kilka przystanków wcześniej by się uspokoić. Jadąc autem mam o tyle łatwiej, że się gdzieś zatrzymam na poboczu, wyjdę i odpocznę. Przej***na choroba.



Nerwice to miała twoja stara jak ciebie wychowywała. Ty masz zaburzenia lękowe i normalnie idziesz do psychiatry po leki. Problem odpada jak ręką odjął po dostosowaniu odpowiednich medykamentów. Dodatkowo wspomagasz się psychoterapią, żeby odkryć przyczynę tych zaburzeń i tyle.
Czasami wynikają one z natłoku obowiązków, oczekiwań od świata, lub mogą wynikać z silnych przeżyć.

I tak jak powiedział edmund Wypie**alaj ze sadistica, bo jak nic z tym nie robisz, to nie tylko będziesz srać ze strachu na przejazd samochodem czy autobusem. Mogą one objąć całe twoje codzienne życie, że będziesz zasypiać przy włączonym telewizorze, a po nocach będziesz uciekła z domu, bo będziesz się bać, że zaraz zginiesz i nikt ci nie pomoże.

sereja3

2019-08-16, 16:04
Puczysta napisał/a:

Nerwice to miała twoja stara jak ciebie wychowywała. Ty masz zaburzenia lękowe i normalnie idziesz do psychiatry po leki. Problem odpada jak ręką odjął po dostosowaniu odpowiednich medykamentów. Dodatkowo wspomagasz się psychoterapią, żeby odkryć przyczynę tych zaburzeń i tyle.
Czasami wynikają one z natłoku obowiązków, oczekiwań od świata, lub mogą wynikać z silnych przeżyć.
I tak jak powiedział edmund Wypie**alaj ze sadistica, bo jak nic z tym nie robisz, to nie tylko będziesz srać ze strachu na przejazd samochodem czy autobusem. Mogą one objąć całe twoje codzienne życie, że będziesz zasypiać przy włączonym telewizorze, a po nocach będziesz uciekła z domu, bo będziesz się bać, że zaraz zginiesz i nikt ci nie pomoże.



Wy jesteście poj***ni? Napisałem, że najgorzej było na początku bo nie wiedziałem co mi jest. Dopiero po szeregu badań poszedłem do psychologa i dostałem odpowiednie leki. Teraz nie mam z tym problemu. Problem z jazdą samochodem miałem przez pierwsze 3 miesiące.

Druga sprawa. Co to k***a ma wspólnego, że ktoś z zaburzeniami siedzi na sadolu. To mam k***a leżeć na łóżku i patrzeć w sufit? Właśnie są takie osoby, które nawet z chaty nie wychodzą bo się wszystkiego boją i to jest błąd. Brak zajęcia tylko pogarsza stan psychiczny takich osób. Ja sobie pracuje, siedzę tutaj i robię wiele innych rzeczy. Samochodem jeżdżę. Tak jeżdżę bo atak paniki to nie j***na padaczka, że tracisz kontrolę nad ciałem. No ale co może mi napisać ktoś kto nie wie co to jest i jak to wygląda z pierwszej perspektywy,

ritu4l

2019-08-16, 16:28
sereja3 napisał/a:

To nie jest śmieszne. A może dostała ataku paniki? Akurat wiem coś o tym bo cierpię na nerwicę lękową i dlatego staram się unikać komunikacji publicznej bo zaraz mam wrażenie, że coś mi się stanie. Co prawda nigdy się tak nie zachowywałem jak ta Pani, ale też usilnie chciałem zawsze wyskoczyć na zewnątrz i nie rzadko wysiadałem kilka przystanków wcześniej by się uspokoić. Jadąc autem mam o tyle łatwiej, że się gdzieś zatrzymam na poboczu, wyjdę i odpocznę. Przej***na choroba.



ciota.

gluhy

2019-08-16, 17:16
sereja3 napisał/a:

To nie jest śmieszne. A może dostała ataku paniki? Akurat wiem coś o tym bo cierpię na nerwicę lękową i dlatego staram się unikać komunikacji publicznej bo zaraz mam wrażenie, że coś mi się stanie. Co prawda nigdy się tak nie zachowywałem jak ta Pani, ale też usilnie chciałem zawsze wyskoczyć na zewnątrz i nie rzadko wysiadałem kilka przystanków wcześniej by się uspokoić. Jadąc autem mam o tyle łatwiej, że się gdzieś zatrzymam na poboczu, wyjdę i odpocznę. Przej***na choroba.





Do uśpienia...............

TB303

2019-08-16, 17:18
Jak czytam te komentarze w kierunku sereja3 to się naprawdę poważnie zastanawiam nad tym, jak niskie jest średnie IQ użytkowników tej strony.

TB303

2019-08-16, 17:24
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Nieczułe dranie, socjopaci, od tyle.


Raczej pozerskie pajace, chcące przypodobać się innym, sobie podobnym. Bądź ludzie o ubogiej wiedzy i umyśle.

orzechcccc

2019-08-16, 17:56
sereja3 napisał/a:

To nie jest śmieszne. A może dostała ataku paniki? Akurat wiem coś o tym bo cierpię na nerwicę lękową i dlatego staram się unikać komunikacji publicznej bo zaraz mam wrażenie, że coś mi się stanie. Co prawda nigdy się tak nie zachowywałem jak ta Pani, ale też usilnie chciałem zawsze wyskoczyć na zewnątrz i nie rzadko wysiadałem kilka przystanków wcześniej by się uspokoić. Jadąc autem mam o tyle łatwiej, że się gdzieś zatrzymam na poboczu, wyjdę i odpocznę. Przej***na choroba.



Choroba? Chyba upośledzenie

se...........ed

2019-08-16, 18:59
Concentrat napisał/a:

Złapał bym za mordę i skręcił kark drugą ręką.



ch*ja byś zrobił dzbanie internetowy.

MyNameAlice

2019-08-16, 19:25
Dodam sobie swój komentarz po przeczytaniu tylko kilku wcześniejszych bo reszty mi się k***a nie chce. Kobiety mają pójść z sadola?.. A choroba psychiczna niby przeszkadza w obserwowaniu? :3 kurde ja z sadolem jestem na bieżąco, codziennie rano oglądam do śniadania jak wiadomości ze świata i kurcze nic mnie tak nie cieszy jak cudze nieszczęście. Co do choroby psychicznej (np w moim przypadku borderline, nerwica i dużo innych gówien) humor tej strony pozytywnie mnie nastraja. A, zapomniałabym; gdybym zamierzała zakończyć swój żywot na tym marnym padole ( :D ), zrobię to wyk***iście spektakularnie z fajerwerkami w tle i nie zapomnę się z Wami podzielić oczywiście <3

edmund

2019-08-16, 19:44
TB303 napisał/a:

Jak czytam te komentarze w kierunku sereja3
to się naprawdę poważnie zastanawiam nad tym, jak niskie jest średnie IQ użytkowników tej strony.



dlaczego tak sądzisz

MyNameAlice napisał/a:

Dodam sobie swój komentarz po przeczytaniu tylko kilku wcześniejszych bo reszty mi się k***a nie chce. Kobiety mają pójść z sadola?.. A choroba psychiczna niby przeszkadza w obserwowaniu? :3 kurde ja z sadolem jestem na bieżąco, codziennie rano oglądam do śniadania jak wiadomości ze świata i kurcze nic mnie tak nie cieszy jak cudze nieszczęście. Co do choroby psychicznej (np w moim przypadku borderline, nerwica i dużo innych gówien) humor tej strony pozytywnie mnie nastraja. A, zapomniałabym; gdybym zamierzała zakończyć swój żywot na tym marnym padole ( ), zrobię to wyk***iście spektakularnie z fajerwerkami w tle i nie zapomnę się z Wami podzielić oczywiście <3



nie pie**ol,
chumorki kobiece zna każdy dorosły facet
i je akceptuje,
a to co opisujesz świadczy tylko o wrażliwości,
niemniej, dla normalnych, a taka jesteś
/ bo w nawiasie pisząc to ma każdy, łącznie z tym czego nie wymieniłaś /
się nie liczy,,
niemniej , osobiście gardzę samobujami, bo to h*je i c**y,
myślą tylko o sobie