18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hipokryzja level Seba

nowynick • 2017-12-05, 13:15
Polska dla Polaków
Niemcy dla Niemców i Polaków...

Wiewór

2017-12-06, 10:16
@up a kiedy my się wyrzekniemy bandytów przeklętych? Chyba nie prędko bo się im zaczęło pomniki stawiać.

trebles121

2017-12-06, 14:47
Babciu babciu to jest zajebiste ! :D jak ja lubie takie cos czytac bardziej niz ogladac nowy hollywoodzki film :D

tak w skrocie - piekna debata panowie

aha jeszcze jedno to ze ona jest z ukrainy i osadzajac kogos o to ze jest z ukrainy i za to warto jej napluc w twarz bo na PEWNO jej dziadkowie ciotkowie kuzynowie zgwalcili twoja mame babcie. Otoz to skad mozesz wiedziec czy ty sam powiedzmy 5-10 pokolen wstecz nie miales przodkow ktorzy mordowali i gwalcili skad k***a no skad . Teraz powinienem ci napluc na ryj bo tak przzypuszczam ?

Zgadzam sie rowniez z tym ze kraje i wszystko to zostalo stworzone tylko zeby zrobic podzialy miedzy ludzmi. Niektore slusznie ale osobiscie uwazam ze na przyklad wszyscy biali powiini tworzyc jeden wielki narod czarni jedna afryke chiny chiny i juz k***a a nie kto jest lepszy kto gorszy wszedzie sa lepsi wszedzie gorsi nie idzie tak na to spojrzec ale wiem jedno ze mulkikulturowosc jest zla i kazda nacja powinna byc w swoim rejonie jedynie na wakacje sie odwiedzac wymieniac produktami i zyc ale swiat nigdy nie dojdzie do ladu. Nigdy

TB303

2017-12-06, 15:09
Kocham takie tematy - takiego wylewu szamba to nigdzie indziej nie można spotkać :amused:
100Burned napisał/a:








Co, dziadek opowiadał ci o swojej karierze?


Tym postem pokazałeś swój poziom. Możesz spokojnie przybić piątkę ze sp***olinami i idiotami jak 'janlew' :kawa:

Wiewór

2017-12-06, 15:26
TB303 napisał/a:

Tym postem pokazałeś swój poziom. Możesz spokojnie przybić piątkę ze sp***olinami i idiotami jak 'janlew' :kawa:


100Burned "Dalit" nie ma poziomu. Jak myślisz, że on osiągnął intelektualne dno to każdym kolejnym postem pokazuje, że ciągle kopie.
Jego credo jest "Nieważne, że siedzę w intelektualnym dole osranym śmierdzącym gównem. Ważne, że mi ciepło".
:amused:

100Burned

2017-12-06, 15:35
TB303 napisał/a:

Tym postem pokazałeś swój poziom. Możesz spokojnie przybić piątkę ze sp***olinami i idiotami jak 'janlew' :kawa:



Nie zesraj się czasem.

Abraxus napisał/a:


100Burned "Dalit" nie ma poziomu. Jak myślisz, że on osiągnął intelektualne dno to każdym kolejnym postem pokazuje, że ciągle kopie.
Jego credo jest "Nieważne, że siedzę w intelektualnym dole osranym śmierdzącym gównem. Ważne, że mi ciepło".
:amused:



Dobra, nie marnuj czasu na smarowanie postów na mnie bo PW do TB303 w sprawie stykania się końcówkami samo się nie napisze.

TB303

2017-12-06, 15:36
100Burned napisał/a:



Nie zesraj się czasem. :sraka:


Masz jakiś fetysz? Kolejny komentarz o sraniu...

100Burned

2017-12-06, 15:37
TB303 napisał/a:


Masz jakiś fetysz? Kolejny komentarz o sraniu...



A o czym innym z tobą i abraxiem można pisać?

TB303

2017-12-06, 15:39
100Burned napisał/a:



A o czym innym z tobą i abraxiem można pisać?


W sumie racja. Każdy pisze to, na co pozwala mu jego poziom intelektualny. Przestań już pisać do mnie, szkoda mi czasu na pisanie pierdół.
@down
To tyle, jeśli chodzi poziom intelektualny :kawa:

100Burned

2017-12-06, 15:42
TB303 napisał/a:


Przestań już pisać do mnie, szkoda mi czasu na pisanie pierdół.




Właśnie, nie trać czasu tylko idź myj dupę bo abraxiu niedługo się odezwie

Ponmic

2017-12-06, 16:04
Imię zobowiązuje

Nikczemny_Płód

2017-12-06, 23:28
poligon6 napisał/a:

Maja ból dupy nieroby. Praktycznie bardziej opłaca sie zatrudnic Ukrainca niż lokalnego nieroba. Ukrainiec bez problemu łyka nadgodziny, niektórzy sami mówia ze chca pracować minimum 10 godzin bo im sie nie opłaca, łatwiej z takimi ułozyc grafik, nie marudzą, nie opie**alja się (wiadomo trzeba pilnowac), nie łażą na zmysolone L4. Zdarzaja sie pijusy, ale wtedy kopas w dupas. Ogólnie jednak lepiej współpracowac z białorusinami wyzsza kultura.



Oh k***a socjalistyczny głos polskiej k***y polaka cebulaka pie**olonego prywaciarza skowyczącego bo mu biali murzyni uciekli.

Pracowałem w 4 firmach, 1 zagraniczna. Teraz na szczęscie znów sp***alam do zagranicznej. Nigdy k***a więcej moja noga nie postanie u cebularza polaka prywaciarza.

Bezpłatne nadgodziny, stres, 9h standard ++ nadgodziny. I nie jestem po technikum. Taka branża taki standard u polaków ch*jaków.

Poszedłem teraz na rozmowe do zagranicznej firmy to najpierw dopytywali 4 razy czy stawka którą powiedziałem jest tygodniowa, 2 tygodniowa czy miesięczna. A powiedziałem dokładnie o 70% więcej niż dostaje u polskiego pana i władcy.

Następnie nie rozumieli moich pytań o nadgodziny i o to ile dokładnie trwa dzień pracy. I to samo było w niemieckiej firmie w której poprzednio pracowałem. a 1 nadgodzinę pracy dostawałem 30-50zł netto, nie ważne czy to był poniedziałek 16-17 czy sobota. Nadgodziny zdarzały się rzadko. Awanse sami proponowali, podwyżki sami przyznawali.

A u polaka: za mało, za słabo, i za drogo.

Jak tu ma byc normalnie jak takie ch*je się trafiają w 21 wieku?

Wiewór

2017-12-07, 07:29
Ja też już nigdy więcej nie pójdę pracować do polskiego uciśnionego pracodawcy.
Nie ma większego szczura od polskiego prywociorza co ma firemkę na 10 osób.
Facet chciałby sprzedać jajko kupić dom. W takich firmach kasę robi się przede wszystkim na oszustwach i wyzysku pracownika. Inaczej się nie da bo przecież jedyną innowacją w takiej firemce jest tania siła robocza więc niczym innym nie potrafią konkurować.
W firmie bida z nędzą a szef biegnie do salonu Audi po nowe Q7 bo on jest wielki pan fabrykant.

poligon6

2017-12-07, 10:51
"@100Burned to Ci tylko powiem tyle, bo widzę, że ktoś Ci napakował do główki jakichś wyidealizowanych historyjek - "upaińcy", jak to ich cebulaczku określasz, rżnęli Polaków tak samo, jak Polacy Ukraińców. Jeśli komuś się wydaje, że Polacy byli świętoszkami, to jest najzwyklejszym debilem, albo naiwniakiem. Powiem więcej, w ówczesnych warunkach, po ciemku, Polacy strzelali do samych Polaków nie odróżniając ich od Ukraińców. Info mam z pierwszej reki jak co ;)
Więc skończ Ty i reszta nacjololo głosić jakieś heroiczne pierdy na temat naszych żołnierzy, bo to żałosne jest."

Kolejny cebulak bez wiedzy historycznej. By zrozumieć to co się działo na Wołyniu a potem reszcie Ukrainy, trzeba przesledzić historie OUN/UPA. To nie był niekontrolowany wybuch nienawiści cos jak pogromy zydowskie gdzie gineło kilka kilkadziesiąt ludzi. To była zaplanowana akcja pod którą ideologiczne podwaliny powstały w latach 20-tych, organizacyjne w latach 30-tych a kulminacja była zaplanowana metodyczna zbrodnia w stylu sowieckim czy nazistowskim. Zbrodnie ta rozpoczeli Ukraincy. Wcześniej co prawda dochodziło do różnych incydentów, ale były to lokalne zbrodnie, gdy w 1943 roku UPA zdecydowało się na klasyczna czystkę etniczna.

Nie jest to jakas wiedza tajemna, tylko po co pie**olić głupoty, że ktos strzelał po ciemku.


"Oh k***a socjalistyczny głos polskiej k***y polaka cebulaka pie**olonego prywaciarza skowyczącego bo mu biali murzyni uciekli."

Niech uciekaja, jakos na zachodzie zaiwaniaja w podobnym rezimie, fakt za wieksze pieniadze, tak samo jest z Ukraincami w Polsce


Bezpłatne nadgodziny, stres, 9h standard ++ nadgodziny. I nie jestem po technikum. Taka branża taki standard u polaków ch*jaków.

Nie ma przymusu pracowac u takiego cebularza, jak coś zostaje PIP, co akurat polecam by wyeliminowac cebularzy z rynku.

Co do nadgodzin to sa one ustawowo ustalone, wiadomo ze sa sezony kiedy jest wiecej roboty i wtedy zaczynaja się problemy, dlatego lepszy jest Ukraiński pracownik który takich problemów nie robi. Ale widać w Polsce powoli socalizm uderza do głowy.

Wiewór

2017-12-07, 11:07
@Up widać jakie ty masz pojęcie o życiu. PIP i PIS ("sanepid) to są skorumpowane bezradne patałachy.
Miałem z nimi do czynienia wielokrotnie. NIGDY nic nie zrobili dla pracowników.

UBcjaPOLSKA

2017-12-07, 11:49

Ukraińska krew to wroga krew. Jestem Polakiem
Żaden Ukrainiec nie jest moim bratem
W zgodzie z historią, a nie na bakier
Niesie mnie prawda, nie powstrzyma żadna propaganda

To walka o pamięć, nie wolno zapomnieć
Co nam zrobili banderowcy, ich morderstw
Gwałcili, zabijali kobiety, a małe dzieci,
k***a, nabijali na sztachety

Kim trzeba być i co trzeba mieć w głowie?
Tak nie zrobi nawet zwierzę, a co dopiero człowiek?
Co to za nacja? To przeklęta swołocz
Która zarzyna sąsiada, który mieszka od lat obok

A nasi politycy stają z nimi ramię w ramię
Lansując się na neo-banderowskim Majdanie
Odzierając z godności bestialsko zabitych Polaków
Wspierając potomków naszych katów

REF: 2x
Zamknij oczy i weź sobie to wyobraź
Kobieta gwałcona na oczach jej ojca
Konające dzieci nabite na płotach
Martwy mężczyzna z bagnetami w oczach

Zarżnięta Matka z flakami na wierzchu
Unoszący się zapach krwi w powietrzu
Wyobraź to sobie siostro, bracie zanim
zsolidaryzujesz się z Ukraińcami!

2.
Nie zabijali tak po prostu, to sprawiało im radość
Cięli Polki od waginy po szyje żywcem
Słabo aż się robi człowiekowi, kiedy o tym wszystkim myśli
I ja mam się bratać z ich potomkami? Nigdy!

My, Polacy nosimy w sercach blizny historii
o Wołyniu, o zabitych bliźnich nikt nie zapomni
Rodziny, małe dzieci, tortury, bestialskie mordy..
Przecież to robili właśnie oni, banderowcy

A Ty, jak chcesz to pal za ich potomków świeczki w oknach
Ja tego nie zrobię, bo myślę o naszych przodkach
Kiedy to robisz to przewracają się w grobach
Bo bratasz się z tymi, co mają banderę za Boga

I przestań mi gadać, że mam ludzkie życie za nic
I tak nigdy w życiu nie przeleję krwi za nich
Jak będzie trzeba to przeleję krew w obronie naszych granic
Nigdy nie zbratam się z Ukraińcami!

REF: 2x
Zamknij oczy i weź sobie to wyobraź
Kobieta gwałcona na oczach jej ojca
Konające dzieci nabite na płotach
Martwy mężczyzna z bagnetami w oczach

Zarżnięta Matka z flakami na wierzchu
Unoszący się zapach krwi w powietrzu
Wyobraź to sobie siostro, bracie zanim
zsolidaryzujesz się z Ukraińcami!

3.
Pretekst do wojny, kaprys Stalina
Slabodna, niezawisla Ukraina
Przestań popierać, jak nie wiesz synu,
czym był Wołyń przy Katyniu..

Nie ma na świecie takiego drugiego
miejsca krwią sąsiadów zbrukanego,
mordu przez świat przemilczanego
przez naród, co nie zna języka własnego

50 tysięcy rodzin mieszanych
leży bez mogił gdzieś pogrzebanych
Bo gieroje z uon z siekierami
kazali, by powybijali się sami

Jak mąż, Ukrainiec nie chciał Polki ubić,
całą rodzinę doprowadzał do zguby
Gdy żona, Ukrainka męża nie zabiła,
ona wraz z dziećmi życiem przypłaciła

Zwykły bandytyzm, napady, dywersja
Sąsiedzka przemoc - to był ich zwyczaj
Przemyt, gwałty, grabieże, morderstwa,
aż powstał Korpus Ochrony Pogranicza

Skradzione ziemie tam, gdzie leżą szczątki
Najciemniejsze historii zakątki
Zanim powstała Dywizja Wołyńska
popełniali ludobójcze sk***ysyństwa

200 tysięcy wymordowanych
Narodowo-wyzwoleńczy schemat
Dziś mówią o UPA jak o bohaterach
Każą zapomnieć tych, których nie ma

Po polskich wsiach nie ma nawet fundamentów
Dla Ukraińców te ziemie są przeklęte
Tam gdzie pomniki stoją bez głów,
od zawsze była Polska i będzie Polska znów!

REF:
Zamknij oczy i weź sobie to wyobraź
Kobieta gwałcona na oczach jej ojca
Konające dzieci nabite na płotach
Martwy mężczyzna z bagnetami w oczach

Zarżnięta Matka z flakami na wierzchu
Unoszący się zapach krwi w powietrzu
Wyobraź to sobie siostro, bracie zanim
zsolidaryzujesz się z Ukraińcami!