18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hipokryzja level Seba

nowynick • 2017-12-05, 13:15
Polska dla Polaków
Niemcy dla Niemców i Polaków...

100Burned

2017-12-05, 15:07
Abraxus napisał/a:

Podludziu po co ja mam tracić czas i nerwy, żeby z tobą dyskutować? (pytanie retoryczne).



Sam jesteś podludziem spedalony lewaku udający intelektualistę.

Ssij pałę :cumshot:


EDIT

k***a raz jeden, raz tylko byś odpie**olił się od rodaków (chociaż w sumie ch*j wie czym ty jesteś, czy rozumiesz co to jest rodak, Polska, Polak), raz jeden byś nie kombinował od której strony sytuację przedstawić byleby tylko nie oberwało się dindusom, ciapaxom, mośkom, upaińcom, pedałowcom, lewakom i innym a za to oberwał Polak.

Byłbym wtedy zaskoczony.

Ktokolwiek przejrzy twoje nasmarowane obsranymi palcami posty dojdzie do wniosku że twoja aktywność na Sadolu sprowadza się do wk***iania i szkalowania Polaków.

Wiewór

2017-12-05, 15:18
100Burned napisał/a:



Sam jesteś podludziem spedalony lewaku udający intelektualistę.

Ssij pałę :cumshot:


EDIT

k***a raz jeden, raz tylko byś odpie**olił się od rodaków (chociaż w sumie ch*j wie czym ty jesteś, czy rozumiesz co to jest rodak, Polska, Polak), raz jeden byś nie kombinował od której strony sytuację przedstawić byleby tylko nie oberwało się dindusom, ciapaxom, mośkom, upaińcom, pedałowcom, lewakom i innym a za to oberwał Polak.


Byłbym wtedy zaskoczony.

Ktokolwiek przejrzy twoje nasmarowane obsranymi palcami posty dojdzie do wniosku że twoja aktywność na Sadolu sprowadza się do wk***iania i szkalowania Polaków.



I miałbym czuć więź z kimś takim jak ty?
Nie czuję żadnej więzi ani z Polską ani z Polakami. Kraje i narodowości to są sztuczne niczemu niesłużące podziały między ludźmi.

100Burned

2017-12-05, 15:20
,,Nie czuję żadnej więzi ani z Polską ani z Polakami. Kraje i narodowości to są sztuczne nic nie służące podziały między ludźmi."

Wiedz, że nie jest to ani zdrowe ani rozsądne. Bo że to lewizna w czystej postaci to zapewne zdajesz sobie sprawę.

Wiewór

2017-12-05, 15:22
100Burned napisał/a:

,,Nie czuję żadnej więzi ani z Polską ani z Polakami. Kraje i narodowości to są sztuczne nic nie służące podziały między ludźmi."

Wiedz, że nie jest to ani zdrowe ani rozsądne. Bo że to lewizna w czystej postaci to zapewne zdajesz sobie sprawę.


Nie jestem lewicowy ponieważ gardzę socjalizmem.

100Burned

2017-12-05, 15:24
Abraxus napisał/a:


Nie jestem lewicowy ponieważ gardzę socjalizmem.



To tak jakby rasowy gejzer powiedział

,,Nie jestem homoseksualny, ponieważ gardzę analem (ale obciągnąć czasem komuś lubię)"

Wiewór

2017-12-05, 15:26
Mnie to nie interesuje komu lubisz obciągać.
Zachowaj swoje preferencje seksualne dla siebie.

100Burned

2017-12-05, 15:28
Abraxus napisał/a:

Mnie to nie interesuje komu lubisz obciągać.
Zachowaj swoje preferencje seksualne dla siebie.




Ale słabiznaaaa :D :roll:

Wysil się, przecież nie da się ukryć, że jest tam cudzysłów.

Użyj mocy rycerzu Jebai.

b0r000

2017-12-05, 15:41
Zaczynam powoli rozumieć czemu reszta świata nas nie trawi...

Ho...........er

2017-12-05, 16:00
"W Polsce jak w lesie , nie jak w chlewie obsranym gównem"

TB303

2017-12-05, 16:27
janlew napisał/a:


Chyba ci się coś we łbie od nadmiaru czosnku poprzestawiało. Zwykły folksdojcz, a więc twój ziomeczek.


janlew napisał/a:


Judobolszewia przemówiła w obronie robotników... Hehe. No ale niestety, niezaprzeczalnym faktem jest jednak, że za k***y przez wieki uważano głównie was. Tylko Polacy z litościwi zaczęli tu was gościć pare wieków temu... błąd to był chyba jednak. Nie ma co hodować żmij.


Za każdym razem kiedy piszesz takie posty, bóg zabija katolika. Zastanów się nad tym...

RedIsGood

2017-12-05, 16:49
Pewnie Ukry mu babkę zr*chali a potem przecięli piłą na pół aż się z niej ze 3 litry spermy wylało :-D
Wnusio się teraz wyżywa na ekspedientce, która pracuje zamiast jego leniwej, zbrzuchaconej siódmy raz żoneczki, która zasysa kolejną pięćsetkę od socjalistycznych kato-bolszewickich kurew z PISu :mrgreen:

100Burned

2017-12-05, 17:00
RedIsGood napisał/a:

Pewnie Ukry mu babkę zr*chali a potem przecięli piłą na pół aż się z niej ze 3 litry spermy wylało :-D



Kolejny debil co drwi z obrzydliwej zbrodni i wielkiej tragedii zarazem.

pakicito

2017-12-05, 17:12
Cytat:

40 godzinny tydzien pracy, jak w normalnym swiecie za godna wyplate


który rodzic ma wysokie stanowisko w urzędzie?

Pa...........or

2017-12-05, 17:33


także poważna sprawa.

Pigwaranek

2017-12-05, 18:25
''40-godzinny tydzien pracy, jak w normalnym swiecie, za normalna wyplate'' Ja pie**ole jakie wy macie wyprane mozgi przez ten socjalizm. Moze jeszcze mieszkanie, 3 posilki dziennie i kochanka za darmo z urzedu?