18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hipermarket

~Velture • 2017-09-13, 11:14
Ponieważ w Szwecji pojawia się coraz więcej rodowitych 13 letnich obywateli, z nadmiarem melaniny w skórze oraz niedoborem podstaw higieny osobistej i niskim IQ, władze zarządziły aby w każdym sklepie był system obowiązkowych pryszniców dla wyznawców jedynej religii pokoju i przedpokoju.
Od tej pory idąc aby coś ukraść będą mogli się umyć zupełnie za darmo aby nie wydawać swoich zasłużonych zasiłków na wodę.

W planach jest aby każda kobieta w Szwecji dostała od rządu opaski z napisem "Jeśli chcesz mnie zgwałcić to przynajmniej nie bij mnie w twarz" aby podczas wywiadów w tv, kiedy będą zachwalały postępowe multikulti ładnie się prezentowały.


ro...........24

2017-09-13, 11:32
Kuuuurwa, piwo za opis

poligon6

2017-09-13, 11:44
Narzekacie, teraz dopiero zawitała tam cywilizacja. Śniadzi koledzy sprzedaja hasz wielkosci tabliczek czekolady, hera nie stanowi też wiekszego problemu, nabycia kałacha czy granatu w Malmo nie stanowi problemu, stad lokalna nazwa Bejrut.

mygyry

2017-09-13, 17:28
Myślę, że system zraszaczy rozwiąże problem kradzieży, bo żaden się na przypadkową kąpiel nie narazi

wielkiwafel

2017-09-13, 19:50
Działa lepiej niż ochrona. Brudasy nie cierpią kąpieli stąd nie odwiedzą tego lokalu... ostatni bastion.

krasnal_hałabała

2017-09-13, 20:22
Szwedzi to w sumie germanie, więc mają doświadczenie w organizowaniu masowych pryszniców.

marias

2017-09-13, 20:48
Od kiedy Espoo w Szwecji leży? Jakąś wojne przespałem ? Kużwa mówcie szybko...Gdańsk jeszcze nasz???