18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Hinduska policja...

Jesse.Pinkman • 2021-10-27, 17:32
...rozprawia się z protestującymi.

Adam_WKLADAM

2021-10-27, 17:36
lepiej dostac taka trzcinka niz gumowa kula w szyje lub oko

BillWilkins

2021-10-27, 18:06
tam się nie pie**olą z hołotą, u nas w Polsce powinni tak klepać kijami tych wykolejeńców od Lempart

pixastudio

2021-10-27, 18:12
BillWilkins napisał/a:

tam się nie pie**olą z hołotą, u nas w Polsce powinni tak klepać kijami tych wykolejeńców od Lempart



Albo tych troglodytów z falangą

krolikosus

2021-10-27, 18:59
Czas na herbate indyjska :mrgreen:

RYHOO

2021-10-27, 21:00
zużywają wiecej gazu i drewna niż cyklonu B w FWW i przy budowie Biskupina

wojtas09999

2021-10-27, 21:23
Dobrze napie**alac ich wszystkich za te święte krowy

mar077

2021-10-27, 22:08
Jaka oszczędność. Dobry oklep i manifestacji brak. A tak pieniadze na cholotę idą.

svenio

2021-10-27, 23:08
Podoba mi się ta różnorodność kamuflaży gotowi do walki na lądzie na pustyni na morzu nadchodzi bieda lockdownowa czas szkolić elitarne oddziały plebsobijcow

Cezar87

2021-10-27, 23:21
pixastudio napisał/a:

Albo tych troglodytów z falangą



Tak tak 11 listopada mamy legalny marsz. Wiec kazdy kto stanie nam na drodze aby ten marsz nie doszedl do konca w spokoju powinien byc tak potraktowany.

pytolsky

2021-10-28, 08:36
pixastudio napisał/a:

Albo tych troglodytów z falangą



wszyscy socjaliści powinni trafić do piachu, bez względu na to czy pobożni czy bezbożni

notak

2021-10-28, 08:38
wygląda na tamtejszy marsz kobiet,
tylko. że tam kobiety walczą o równouprawnienie a u nas te zidiociałe feministki o przyzwolenie dewiacji

CrookerS

2021-10-28, 11:24
pytolsky napisał/a:

wszyscy socjaliści powinni trafić do piachu, bez względu na to czy pobożni czy bezbożni



"..Bo wszyscy socjalisci powinni wisiec zamiast lisci.." ~ J. Korwin-Mikke 8-)

kocur

2021-10-28, 12:08
ta powinni tłuc to j***ne bydło, nacjo zjebów 11.11. choć lepiej śmieciarka i utylizacja.

Ho...........um

2021-10-28, 13:35
notak napisał/a:

wygląda na tamtejszy marsz kobiet,
tylko. że tam kobiety walczą o równouprawnienie a u nas te zidiociałe feministki o przyzwolenie dewiacji



Dewiacji w jakim sensie?
Ostatnio spotkałam się z sytuacją, gdzie moja znajoma w ciąży zrobiła badania prenatalne i okazało się, że dziecko ma wysokie ryzyko wystąpienia Zespołu Downa. Co zrobił jej facet? Powiedział "To trzeba usunąć, Downa nie chcę mieć". I to praktykujący katolik. Jakie było jego zdziwienie, jak się okazało, że w takich przypadkach aborcja przecież w Polsce zakazana ;) A co dopiero jakby okazało się, że dziecko urodzi się zdeformowane czy zupełnie niezdolne do życia. Mało który facet weźmie to na klatę. Wy tylko tak gadacie, że jesteście "za życiem", większość sp***oli przy pierwszej lepszej okazji. A kobieta nie będzie mieć od tego ucieczki, tylko męczarnia i trauma.
A co jeśli u Twojej partnerki wystąpi ryzyko zgonu podczas porodu? Za czyim życiem będziesz, jej czy dziecka? Możliwe, że niedługo nie będziesz miał prawa decydowania, tylko będzie musiała urodzić i nagle zostaniesz sam z dzieciakiem, rycząc na pogrzebie. A potem całe życie mieć żal do niego o jej śmierć.

Przecież tu nie chodzi o dostęp do aborcji na żądanie, bo jakaś niunia się bzykała bez gumki i wpadła, chodzi o to, że chcieli zakazać aborcji w ciężkich przypadkach, co jest znęcaniem się na ludziach, mężczyzn to także dotyczy, mało który wytrzymałby taką traumę. Dziwne, że tego nie dostrzegacie i uważacie, że to Was nie dotyczy.

Wiem, że pewnie zostanę zlinczowana, jak to zwykle bywa za takie poglądy, ale mam to w dupie, może kiedyś zrozumiecie, jak poczujecie ten problem na własnej skórze, czego Wam nie życzę.
Uprzedzam, że nie musicie wdawać się ze mną w dyskusję, bo tak szczerze, to już mi się nie chce ;) Może kiedyś zrozumiecie. Może.

Jeszcze tylko dodam parę słów odnośnie tego dziecka z Zespołem Downa. Ojciec oczywiście chciał usunąć. Matka boi się i się zastanawia, jak to będzie. A kto jest za tym, żeby urodziła? Matka dziewczyny, czyli teściowa chłopaka. Jedna z tych "zidiociałych feministek" z marszu, bo z tego co wiem, to akurat na nie chodziła. I co? Powiedziała, że jak nie zechcą tego dziecka wychowywać, to ona postara się je zaadoptować.

Tacy właśnie jesteście "mężczyźni". Tyle o Waszych szlachetnych poglądach. Wszystko wychodzi w prawdziwym życiu.